Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Central electric \Instruments i test ,paliwo tez sprawdzalem ale nie pamietam czy w tej samie grupie
  2. Od dolu bagaznika tam gdzie masz metalowa konstrukcje polki ,trzeba obejrzec i z wyczuciem pociagnac
  3. Moze byc ze kable sie przetarly na charmonijce albo gdzies przy zamku
  4. Ja poprostu pociagnelem i wyszlo
  5. Podlacz waga moze wyrzucil jakies bledy ,bo wyglada to na jakas zware ,albo kodowania sie posypaly
  6. Sygic lub igo , na telefonie automapy nie testowalem ,ale w normalnej navi mam i porazka,
  7. No ja mam 1.8t i sobie chwale. ,maja swoje bolaczki ,ale do przyjecia ,w sumie jak z kazdym autem jak dbany to sie odwdziedzy bezawaryjnascia ,szukaj tego co w lepszym stanie
  8. szakal222 odpowiedział(a) na Maj temat w 1.8T
    No to co napisalem szukaj dziury
  9. Moze za duzo na raz lub dysza od farby przytkana i wali glutami ,podgrzej tez puzzke wieksze cisnienie bedzie to wieksze rozpylenie
  10. szakal222 odpowiedział(a) na Maj temat w 1.8T
    To raczej nic nie ma do tego ,sprawdz pompe paliwa i caly uklad paliwowy pod katem wyciekow ,
  11. szakal222 odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    No gaz sprawia ze odrazu czlowiek czuje ciezszy portfel w kieszeni
  12. Korek zbiorniczka
  13. To nie mam pomyslu
  14. Raczej sprAwdz wodziki
  15. A wczesniej byla? U mnie tez jej nie ma ,wydaje mi sie ze wyswietlacz fixs pelni ta funkcje ,jak z plynemchladzacym,,tez mnie to ciekawi poczekam az ktos potwierdz
  16. W razie fotoradu i fotki to wystarczy im napisac ze auto juz nie twoje,i dorzucic skan umowy sprzedazy
  17. szakal222 odpowiedział(a) na Maj temat w 1.8T
    Wyglada tak jakby go zalewalo ,jak masz lpg to zakrec zawor i spruboj ,na pb to trzeba wtryski sprawdzic, zostaje opcja cofania paliwa i powietrza wlacz z 3 razy zaplon i spruboj odpalic za czwartym
  18. szakal222 odpowiedział(a) na marcin120383 temat w Audi A4 B6/B7
    Potwierdzam warto doplacac ,
  19. Jamis wezykow /kabli nie ruszales ?
  20. Masz racje ,ale tylko w uzasadnionych wypadkach popartymi faktami ,co do kradzierzy i wykrywalnosci popieram cie w calosci ,wykrywalnosc tego procederu jest znikoma .co swiadczy o nieudolnosci polskiej policji ,,reasumujac polska to dziki kraj ,prawo swoje a ludzie i sluzby ktore je egzekwuja swoje ,taka zabawa w kotka i myszke ,ktora jest bezcelowa bo przerejestrowanie pojazdu to chyba okolo 200zl ,ja tak jezdze ,bo jezdze duzo ,i mam malo czasu ,wiec kombinuje w ten sposob jak sie wykpic od punktow karnych ,bo dzieki takiej sytuacji jest wiecej bramek do dzialan
  21. szakal222 odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    Perzy czujniku wywala epc i checka przerabiaem niedawno
  22. To policjant i sad jest od udowadniania twardymi niezbitymi dowodami ,a nie jego widzi mi sie ,i domyslami , jezeli auto nie ma kradzierzy w systemi i ma komplet papierow ,i spelnia wszelkie wymagania techniczne raczej moze mi pomachac palcem ,a nie cokolwiek zabierac ,biegiem bym robil mlyn jakby ktorys cwaniaczek zakozaczyl Dobrym przykladem jest leasing ,raty ,lub stale uzytkowanie pojazdu jak w moim przypadku ,oc to moze ci kazdy zaplacic jak ma taki kaprys
  23. Jak olej masz na bagnecie w normie to poczekaj ,ja tez teraz tak mam ,zrobilo mi sie swiezo po wymianie
  24. Jest na wierzchu ale olej poleci tak czy siak
  25. To co powiesz na taki przypadek jak moj ,auto na moja dziewczyne zarejestrowane ,a ja oplacam oc na siebie i jak taki policjant mi to udowodni ze auto sprzedane ,a nie przerejstrowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.