Treść opublikowana przez szakal222
-
Przerejestrowanie samochodu
Powiem tak teraz kupilismy polowke z tata dla siostry ,auto mialo delikatna stluczke ,pas i lampy do zmiany ,byli niebiescy zabrali dowod wlascicielowi ,bo kupilem uszkodzana,naprawili zrobili przeglad ,odebrali dowod i tyle , Dodam ze w miejscu zamieszkania wlascicielapierwszego z innego wojewodzrwa ,niestety trzeba bylo jechac
-
Oslabienie silnika po wymianie swiec .
No jak takie jak ori powinny byc ok , a przerwy na swiecy ruszales ?
-
Przerejestrowanie samochodu
Raczej nie ja parchatym mondeo tak 2 lata sie bujalem i mialem sporo kontroli
-
Sezon Rowerowy 2016
Panie to to latwe jest jak wszystko nowe .to gladko pojdzie ,co do lancucha jak ma spory przelot to zebatki tez bedziesz musial wymienic
-
Przerejestrowanie samochodu
Przy kontroli mowisz ze kupiles tydzien temu i nikt sie nic nie dowie ,jakby co nie masz przy sobie umowy kupno_ sprzedaz
-
Oslabienie silnika po wymianie swiec .
A swiece masz dobrze dokrecone ,sprawdz czy sie nie poluzowaly
-
Miękki pedał hamulca odpowietrzany na wszystkie możliwości
Wyciekow nie masz bo wyglada to jakby gdzies zaciagal powietrze
-
Ceny paliwa marzec 2026
No za cos trza sie zbroic panie
-
1.8T AVJ dymi po rozgrzaniu
Lata jak nie powiem co ,to dopiero jest luz na lozyskach
-
Ceny paliwa marzec 2026
Sztuczny dym ,jak z kryzysem ,ktos cos powiedzial ,a reszta sie posrala z wrazenia i ciagnie to dalej lpg, u mnie 1,59 luban watis
-
Czujnik zderzeniowy gdzie jest ?
Jak bedzie wszystko ok z nim i z kablami to nie ,odlaczasz aku przekrecasz zaplon zeby rezztki pradu cos zjadlo wylaczas zaplon ,montujezz podlaczasz aku i gotowe
-
wibracje nadwozia
A poducha skrzyni. Wymieniona
-
wibracje nadwozia
No. To poduchy ,nie ma za wiele mozliwosci od silnika i skrzyni,podczas jazdy to wiadomo kola ,lozyska przeguby
-
wibracje nadwozia
No ja juz zrobilem plecione ,bo tez chuczalo ,no i caly wydech 66mm ,dzis walczylem z spawarka bo jezdzic sie nie dalo ,wydech tykal dyfra i wneki na kola ,taki chuk i wibra ze szok ,teraz cisza
-
wibracje nadwozia
A wydech nigdzie nie maca kasty ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja mam znajomego ktory tymchamndluje ,bralem od niego u mnie bylo ok
-
Halogeny
No mnie tez przeciwmglowe nie oslepiaja,i nie przeszkadzaja mi u kogos ,jak lubi niech sobie jedzie ,a napewno mniej oslepiaja ,niz zle ustawiione mijania
-
Brak świateł, klapa się nie otwiera
U mnie tak bylo pekly w tym miejscu co przedmowcy wymienili
-
Problem na wolnych obrotach - ADR, 1997r. (z LPG)
Moze cewki albo predzej swiece
-
Halogeny
Przecierz chalogeny czyli przeciwmgielne sluza do jazdy w ograniczonej widoczniosci w teori nie powinno sie ich wlaczac w normalny dzien ,druga sprawa to taka ze dla mnie ograniczona widocznosc ,to nawet moze byc kurz z drogi ,albo dym z klekota przedemna ,sytuacja i decyzja indiwidualna jak widac ,
-
Tacierzyństwo
Natura panie natura ,co w tym zlego
-
Naprawa auta z OC sprawcy
Bedzie kolego pozniej dlugie leczenie ,i walka w sadzie o swoje ,tez to przerabiam za 3 tygodnie mam rozprawe z hestia. Sprawa ogolnie sie ciagnie 3 lata,ale bedzie warto ,ja mam jednego z bardziej kumatych adwokatow bo firmy ktore wczesniej to robily niedosc ze zdarly ,to jeszzcze w c**j,,, lecialy
-
Jaki silnik do gazu 1.8T
Np turbo ,fmic x2 czyli wiecej nieszczelnosci ,ale to tylko. Mozliwe awarie ktore nie musza nastapic ,dlatego napisalem zeby ktos potwierdzil moje wywody bo nie jestem pewien grunt to nie kupic zajechanego parcha ,i tyle. Kazde auto mozna dlubnac i sypnac wirusa ,i roznica sie zatrze
-
Jaki silnik do gazu 1.8T
Ja niestety jezdzilem tyle i dlatego mam lpg
-
Jak prawidłowo odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS
Dev a prubowales kiedys odsysac plyn zamiast pompowac przy odpowietrzaniu