Treść opublikowana przez Kamaz1980
-
Hamulce w Rzeszowie- Zrobione Dzięki
Dzieki za odpowiedzi hamulec zrobiony>
-
Hamulce w Rzeszowie- Zrobione Dzięki
Witam. Panowie gdzie w Rzeszowie zregeneruje zaciski hamulcowe dobrze i w przystępnej cenie. Pozdrawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja mam zamiar sie pojawic
-
Dekielki do felg s-line duze
Witam. Panowie może orientujecie się gdzie kupie dekielki do felg s-line 18".Są to duże dekielki około 147mm średnicy nie zależy mi na oryginałach mogą być same zaślepki bez logo itd. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tylko weź jakiś plecak bo zapach czeka na odbiór Hulajnoga ma koszyczek to go tam wrzucę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pożyczę od Córki Hulajnogę !!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
1. harry19-19 (obecność obowiązkowa) 2. Slawek 3. wrclaguna 4. Kazek 1.9 5. Mati_RZ 6. DABUu 7. Waldi1326 8. Kamaz1980
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest dziś spot o 16?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nowa reklama Plusa http://www.wiocha.pl/1206904,Przerwa-na-reklame
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kolejny model na 2016 http://www.wiocha.pl/1203616,Mondelo-A6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto bedzie na Spocie? Harry i ja sie wybieramy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie jest jutro Spot?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
model na 2016 http://www.wiocha.pl/1202351,Corsa-A3
-
Jakie felgi 16 kupić?
Witam Mam na sprzedaz cos takiego http://olx.pl/oferta/kola-5x112-16-CID5-ID8bQHT.html
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziane audi A4 b8 na lawecie z rozbitym przodem czyje to ? szkoda takiego autka współczuje
-
Numer elementu
Już znalazłem 1K0035349
-
Numer elementu
Witam. Potrzebuje numer gumy która jest wokół anteny na dachu avanta a4 b6 . Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie co wy na to Ktoś prowadzi zdrowy tryb życia http://www.wiocha.pl/1175864,Bentley-arbuz
-
Problem z tylna wycieraczką
a gdzie ten mikroczujnik jest
-
Tylnia wycieraczka chodzi cały czas
Witam. Mam nastepujacy problem w audi a4 b6 avant. Po włączeniu zapłonu cały czas chodzi tylnia wycieraczka i wyłącza sie po wyłaczeniu zapłonu. Dodam ze była wymieniana cała klapa w tylnia. Na wczesniejszej klapie nic sie nie dzialo takiego. Prosze o jakies podpowiedzi Dziekuje
-
Problem z tylna wycieraczką
Witam. Mam nastepujacy problem w audi a4 b6 avant. Po włączeniu zapłonu cały czas chodzi tylnia wycieraczka i wyłącza sie po wyłaczeniu zapłonu. Dodam ze była wymieniana cała klapa w tylnia. Na wczesniejszej klapie nic sie nie dzialo takiego. Prosze o jakies podpowiedzi Dziekuje
-
Zmiana koloru auta- Dach
Panowie. Możecie polecić jakaś firmę co mi obkleja dach samochodu folia lub może znacie kogoś kto cos takiego robi. Pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jaro jeszcze raz dzięki za pomoc Podziękuj tez Pięknemu
-
Dokładki czarne w zderzakach
Witam. Panowie zamierzam oddać do malowania w kolor samochodu dokładki w zderzakach (te czarne) może ktoś wie jak je zdemontować .Będę wdzięczny za wszelkie pomocne sugestie. Pozdrawiam
-
Składane lusterko - fotochrom, grzane, elektrycznie ustawiane, składane elektrycznie
Tomek podeślij ta sronke z tymi spinkami do samochodów co mówiłes