Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamaz1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamaz1980

  1. Kamaz1980 opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Panowie jakie dystanse wybrać najlepiej do felgi 16 o et 42 tak żeby to jakoś wyglądało chodzi mi o tył. Czy wielkość około 20mm już obciąża łozyska? Pozdrawiam
  2. wrclaguna dzisiaj przed 6 rano na wyzwolenia
  3. Panowie wiecie moze czy tapicerka klapy bagaznika z b7 podejdzie do B6. Chodzi mi o ta tapicerkę co jest ze swiatelkiem po podniesieniu klapy bagaznika. Pozdrawiam
  4. Ja tez bym sie wybral na UA po ropke jesli mozna:)Na jakiej stacji tankujesz Paliwko?
  5. Witam. Panowie czy jak założe Flansze zamiast Egr 1.9tdi AWX to bede miał jakies negatywne tego skutki.Chodzi mi o telepanie samochodem podczas odpalania i gaszenia bo nie bedzie juz klapy gaszącej. Zastanawiam sie nad czyms takim 91 ZAŚLEPKA ZAMIENNIK FLANSZA EGR TDI AWX kpl. (4034940137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Dzieki za odpowiedzi Pozdrawiam
  6. Kamaz1980 odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w 1.9TDI
    auto odpala od strzala takze rozrusznik chyba nie sprawdze jeszce bo czytalem ze moze to byc wentylator dmuchawy ten za schowkiem pasazera
  7. Kamaz1980 odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w 1.9TDI
    bardziej z wewnatrz i zapach instalacji elektrycznej
  8. Kamaz1980 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Ostatnio zauważyłem ze po odpaleniu auta czuć zapach spalenizny który trwa paręnaście sekund i znika.Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim lub może wie co może być tego przyczyną. Pozdrawiam
  9. Witam. Ostatnio zauważyłem ze po odpaleniu auta czuć zapach spalenizny który trwa paręnaście sekund i znika.Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim lub może wie co może być tego przyczyną. Pozdrawiam
  10. To i ja zaglądnę na chwilkę
  11. Kamaz1980 odpowiedział(a) na pagan temat w 1.9TDI
    Ja również mam coś takiego i mi się wydaje ze to wiskoza bo jak ja sprawdzałem z kumplem i ją przytrzymał na chwile to nie było takiego dźwięku
  12. Teraz są na parkingu galerii Nowa obok TESCO ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 15:10 ---------- Będzie ktoś dzisiaj na spocie?
  13. Panowie niech ktoś weźmie na spota jakiś program co działa pod xp i obsłuzy go kabelek KKL viakena .Będę bardzo wdzięczny
  14. Panowie pomoże ktoś jutro w aktywacji vaga na kompie bo mi coś nie działa w pełni
  15. I jak będzie ktoś dzisiaj????
  16. Panowie macie jakiś sprawdzony spalacz tłuszczu
  17. Witam. Miałem ten sam problem ze swoja B6 . Napisze co pamiętam jak zostało to naprawione . Przyuczanie vin w samych poduszkach nie pomagało z tego co pamiętam trzeba było przyuczyć jeszcze inne elementy samochodu pod vin . Dokładnie nie pamiętam bo robił mi to znajomy z forum Wielki1980. Próbujcie i mam nadzieje ze coś chociaż Troszeczkę pomogłem
  18. Jakie ledy ? Panowie jakie potrzebuje Ledy aby zmienić oświetlenie auta w środku czyli to w podsufitce w A4B6 Avant 2002r? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
  19. Witam. Czy ktoś coś wie na temat emulatorów cd firmy yatour, xcarlink, DMC,czy warto w to inwestować jaka jest jakość dźwięku czy nie ma zakłóceń. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
  20. Panowie jakie potrzebuje Ledy aby zmienić oświetlenie auta w środku czyli to w podsufitce w A4B6 Avant 2002r? Druga sprawa czy ktoś coś wie na temat emulatorów cd firmy yatour, xcarlink, DMC, mczywarto w to inwestować jaka jest jakość dźwięku czy nie ma zakłóceń. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
  21. Pozdrawiam Kolegę również
  22. Też byłem na otwarciu porażka Ochrona nie pozwalała oglądać samochodów na zewnątrz tylko te w środku i strasznie drętwo koloęś za mikrofonem nie przygotował sie szczególnie do swej roli Ogólnie jestem rozczarowany Czy ktos bedzie jutro na spocie z kompem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.