Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamaz1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamaz1980

  1. Witam. Czy ktoś kiedyś wymieniał szyby w drzwiach przednich? Możecie poratować jak do tego się zabrać. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
  2. Kolego a nie myslales o firmie co usuwa wgniecenia bez koniecznosci lakierowania z tego co wiem sa dwie w Rzeszowie jedna na warszawskiej za stacja zródełko a druga jak sie jedzie na rocha. Chyba ze to uszkodzenie jest mega wielkie ale z tego co widze to te firmy czynia cuda. Pozdrawiam
  3. A dzis podpromie czy gdzies indziej sie wybieracie?
  4. Kamaz1980 odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w Podkarpackie
    dzięki za podpowiedz
  5. Kamaz1980 odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w Podkarpackie
    Szukałem i nie znalazłem konkretnego tematu tylko same problemy z aku a nie jaki wybrać.
  6. Kamaz1980 opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Panowie jaki akumulator do a4 b6 1.9 130KM AWX polecicie? Pozdrawiam
  7. Panowie co to nasze forum ostatnio tak długo ładuje stronki.
  8. Witam. Panowie jakie radyjko polecicie do a4b6 2din zamiast rns. Ważne żeby miało duży wyświetlacz odtwarzało filmy i miało BT. Jak cosa by się znalazło ze nawigacje ogarniało to spoko.Nie musi być ori kwota max do 1000PLN. Za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi Dzięki z góry. Pozdrawiam
  9. Kolego moze bede mial przypomnij sie na spocie
  10. Kolego może sama manetka od wycieraczek jest uwalona
  11. Dzisiaj widziany Slawek zaparkował na plantach na trawie
  12. Pozdrawiam Również Twoja jeszcze Ładniejsza
  13. Pozdrawiam trzeba było sie odezwac ze z klubu jesteś. co tam Kamaz szybe wymieniałeś Byłem sie cos dowiedziec a szybe wymieniam z ubezpieczenia q..wa druga w ciagu roku
  14. Pozdrawiam trzeba było sie odezwac ze z klubu jesteś.
  15. Kamaz1980 odpowiedział(a) na adi55 temat w Podkarpackie
    Witam. zadzwon tam rzeszów słocina kolo rocha http://www.saco-wgniecenia.pl/
  16. Hahaha poważnie to ładnie musiałeś ją ciąć na ostro harry ... czytaj pan ze zrozumeniem A my musieliśmy to rozchodzić
  17. ja się pojawię Dzięki za zaproszenie
  18. I która folie wybrałeś?? Kilka postów wyżej wymieniłem jakie maja w ofercie i nie wiem nad którą się zastanowić.Sorry ale nie pamiętam która wiem ze moja ma 20% przepuszczania swiatła sami mi doradzili taka folie do srebrnego avanta zaplacilem 350 PLN to chyba ta pierwsza z listy
  19. Robiłem tam http://www.pwj.net.pl 3 lata temu i nic sie nie dzieje Polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.