Treść opublikowana przez Kamaz1980
-
Wymiana szyb w drzwiach przednich kierowcy i pasażera
Dzieki wielkie.
-
Wymiana szyb w drzwiach przednich kierowcy i pasażera
Witam. Czy ktoś kiedyś wymieniał szyby w drzwiach przednich? Możecie poratować jak do tego się zabrać. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
-
Blacharz- Lakiernik Rzeszów
Kolego a nie myslales o firmie co usuwa wgniecenia bez koniecznosci lakierowania z tego co wiem sa dwie w Rzeszowie jedna na warszawskiej za stacja zródełko a druga jak sie jedzie na rocha. Chyba ze to uszkodzenie jest mega wielkie ale z tego co widze to te firmy czynia cuda. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A dzis podpromie czy gdzies indziej sie wybieracie?
-
Akumulator
dzięki za podpowiedz
-
Akumulator
Szukałem i nie znalazłem konkretnego tematu tylko same problemy z aku a nie jaki wybrać.
-
Akumulator
Panowie jaki akumulator do a4 b6 1.9 130KM AWX polecicie? Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też sie pojawie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie co to nasze forum ostatnio tak długo ładuje stronki.
-
Jakie radio 2Din zamiast RNS-E
Nie musi być ori.
-
Jakie radio 2Din zamiast RNS-E
Witam. Panowie jakie radyjko polecicie do a4b6 2din zamiast rns. Ważne żeby miało duży wyświetlacz odtwarzało filmy i miało BT. Jak cosa by się znalazło ze nawigacje ogarniało to spoko.Nie musi być ori kwota max do 1000PLN. Za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi Dzięki z góry. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kolego moze bede mial przypomnij sie na spocie
-
Problem z tylna wycieraczką
Kolego może sama manetka od wycieraczek jest uwalona
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj widziany Slawek zaparkował na plantach na trawie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam Również Twoja jeszcze Ładniejsza
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam trzeba było sie odezwac ze z klubu jesteś. co tam Kamaz szybe wymieniałeś Byłem sie cos dowiedziec a szybe wymieniam z ubezpieczenia q..wa druga w ciagu roku
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam trzeba było sie odezwac ze z klubu jesteś.
-
Szukam
Witam. zadzwon tam rzeszów słocina kolo rocha http://www.saco-wgniecenia.pl/
-
Dynówka Podkarpacie 19-21 CZERWIEC 2015 zbiórka SOBOTA 8.30 McDonalds
Hahaha poważnie to ładnie musiałeś ją ciąć na ostro harry ... czytaj pan ze zrozumeniem A my musieliśmy to rozchodzić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja sę pojawie.
-
Dynówka Podkarpacie 19-21 CZERWIEC 2015 zbiórka SOBOTA 8.30 McDonalds
Ja też sie pojawie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja się pojawię Dzięki za zaproszenie
-
Przyciemnianie szyb
I która folie wybrałeś?? Kilka postów wyżej wymieniłem jakie maja w ofercie i nie wiem nad którą się zastanowić.Sorry ale nie pamiętam która wiem ze moja ma 20% przepuszczania swiatła sami mi doradzili taka folie do srebrnego avanta zaplacilem 350 PLN to chyba ta pierwsza z listy
-
Przyciemnianie szyb
Robiłem tam http://www.pwj.net.pl 3 lata temu i nic sie nie dzieje Polecam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja postaram się być