Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamaz1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamaz1980

  1. Będę zakładał właśnie taka końcówkę pod taki wydech średnica montażowa to od 44-47mm bo jest trochę jajo czyli 50 spokojne wejdzie
  2. Pozdrawiam również myślę że też Cię widziałem takie ciemne kombi? Chyba że to ktoś inny.
  3. Ale czy warto zmieniać z Motula na Petronas czy nie
  4. Panowie a czy coś wiecie na temat olejów Petronas podobno w mercedes są wlewane jako oryginal? Dzieki za odpowiedz
  5. Kolego a jak cenowo sobie liczą za taką usługę?
  6. ofkors Tomasz jak masz miernik to wez proszę na spota Bo ja nie mam
  7. Panowie niech ktoś weźmie kompa trzeba mi sprawdzić akumulator bo coś chyba siada.Sławek jak będziesz to jak możesz to weź ten miernik w zapalniczki co.masz
  8. Nie dam rady jednak dzisiaj upał wygrał i browara wpadł na ruszt.Panowie gdzie mi wyregulować światła byłem na przeglądzie i koleś mi nie wyregulowal bo chyba nie wiedziałjak według niego światła dobre a jedno świeci normalnie drugie w dół. Polecicie coś
  9. Jak sie nic nie zmieni to tez sie pojawie Weźmie ktos kompa na spota? Weźmie ktos kompa na spota?
  10. Tak 8:30 Mc a o 9;00 wyjazd
  11. Witam. Panowie jak sie umawiamy z tym wyjazdem na Dynowke pasuje jakos ogarnac temat bo sobota juz za pasem.Pasuje sie jakos umowic i pojechac wieksza ekipa jak rok temu. Piszcie swoje propozycje. Pozdrawiam
  12. Jak wywazaja na rolce dociskowej czy normalnie ja mam dziwne objawy przy 140-150km/h
  13. Kamaz1980 opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Witam. Panowie gdzie w Rzeszowie naprawdę dobrze wyważę koła?
  14. Witam. Panowie gdzie w Rzeszowie naprawdę dobrze wyważę koła?
  15. Ja jadę załatwiona wolna sobota Zebranie przy mc i jazda na Dynowke
  16. Mi pasuje 14 i 15 a meczyk oglądne bo browara szkoda bo już się chlodzi
  17. Może być 14 lub 15 mecz jest o 18 to damy rade
  18. Witam. Czy jutro ktoś będzie na spocie czy wszyscy będą mecz oglądać?
  19. Jeśli 18 to się też wybiore
  20. Widziany dzisiaj R7 Jarek na skrzyżowaniu obok Media Markt.
  21. Ja nie dałem rady obowiązki w domu mam nadzieje ze za 2 tygodnie się pojawie
  22. Lepiej byś wpadł z Koleżanką!!!
  23. To dobrze ze nikt się nie gniewa bo już Bicka spompowałem ale jak wszystko ok to wybaczam .
  24. Koledzy chyba trzeba tu wszystkich pogodzić żebyśmy byli znowu rodzina związaną z motoryzacja. Szkoda czasu i życia na takie pierdoły zresztą nikt nie jest idealny.
  25. Spot chyba 13 marca a nie 14?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.