Treść opublikowana przez Kamaz1980
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Będę zakładał właśnie taka końcówkę pod taki wydech średnica montażowa to od 44-47mm bo jest trochę jajo czyli 50 spokojne wejdzie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrawiam również myślę że też Cię widziałem takie ciemne kombi? Chyba że to ktoś inny.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ale czy warto zmieniać z Motula na Petronas czy nie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie a czy coś wiecie na temat olejów Petronas podobno w mercedes są wlewane jako oryginal? Dzieki za odpowiedz
-
Poszukiwany tapicer
Kolego a jak cenowo sobie liczą za taką usługę?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ofkors Tomasz jak masz miernik to wez proszę na spota Bo ja nie mam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie niech ktoś weźmie kompa trzeba mi sprawdzić akumulator bo coś chyba siada.Sławek jak będziesz to jak możesz to weź ten miernik w zapalniczki co.masz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie dam rady jednak dzisiaj upał wygrał i browara wpadł na ruszt.Panowie gdzie mi wyregulować światła byłem na przeglądzie i koleś mi nie wyregulowal bo chyba nie wiedziałjak według niego światła dobre a jedno świeci normalnie drugie w dół. Polecicie coś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak sie nic nie zmieni to tez sie pojawie Weźmie ktos kompa na spota? Weźmie ktos kompa na spota?
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
Tak 8:30 Mc a o 9;00 wyjazd
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
Witam. Panowie jak sie umawiamy z tym wyjazdem na Dynowke pasuje jakos ogarnac temat bo sobota juz za pasem.Pasuje sie jakos umowic i pojechac wieksza ekipa jak rok temu. Piszcie swoje propozycje. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak wywazaja na rolce dociskowej czy normalnie ja mam dziwne objawy przy 140-150km/h
-
Wyważanie kół
Witam. Panowie gdzie w Rzeszowie naprawdę dobrze wyważę koła?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam. Panowie gdzie w Rzeszowie naprawdę dobrze wyważę koła?
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
Ja jadę załatwiona wolna sobota Zebranie przy mc i jazda na Dynowke
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mi pasuje 14 i 15 a meczyk oglądne bo browara szkoda bo już się chlodzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może być 14 lub 15 mecz jest o 18 to damy rade
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam. Czy jutro ktoś będzie na spocie czy wszyscy będą mecz oglądać?
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
Jeśli 18 to się też wybiore
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany dzisiaj R7 Jarek na skrzyżowaniu obok Media Markt.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja nie dałem rady obowiązki w domu mam nadzieje ze za 2 tygodnie się pojawie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Lepiej byś wpadł z Koleżanką!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To dobrze ze nikt się nie gniewa bo już Bicka spompowałem ale jak wszystko ok to wybaczam .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy chyba trzeba tu wszystkich pogodzić żebyśmy byli znowu rodzina związaną z motoryzacja. Szkoda czasu i życia na takie pierdoły zresztą nikt nie jest idealny.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spot chyba 13 marca a nie 14?