Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamaz1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamaz1980

  1. Panowie czy weźmie ktoś kabelek i kompa na piątek wieczór.
  2. Mam podobne objawy pojechałem na ścieżkę diagnostyczna sprawdzili zawieszenie przód tył i podejrzane są tuleje wózka tył jest ich cztery sztuki. Koles mówił ze podczas hamowania i ruszania auto te tuleje pracują i to prawdopodobnie to. Na razie nie robię bo jedna tuleja to koszt 100zł a robocizna 250( 650 razem) niby nie ma to wpływu na uszkadzanie zawieszenia Robiłem przegląd ostatnio i zawieszenie igła.
  3. Panowie weźmie ktoś kabelek i kompa na niedziele trzeba mi posprawdzać błędy w klimie i zrobić nastawy podstawowe Dzięki ---------- Post dopisany 30-06-2013 at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 10:18 ---------- Witam. Będzie ktoś dziś na spocie ?
  4. Ciesze się razem z Tobą że wszystko poszło dobrze Teraz tylko z górki I wszystko będzie ok 3maj się i jeszcze raz dużo zdrowia dla was wszystkich
  5. Grzesiek wszystkiego dobrego dla żony i szybkiego powrotu do zdrowia Pamiętaj Miłość wszystko zwycięży nawet największe przeciwności losu Bądź Silny
  6. Kamaz1980 odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w 1.9TDI
    Nie wiedziałem ze aż tyle problemu to sprawi Myślałem ze jest to jakiś standard i każdy będzie wiedział co i jak .Widze ze zostaje zdjęcie osłony i samem u zmierzenie tych przewodów Pozdrawiam i sorry za kłopot
  7. Kamaz1980 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Mam zamiar wymienić przewody podciśnienia w audi a4 b6 1.9 AWX . Jakie średnice tych przewodów tam wchodzą i ile metrów muszę kupić tych przewodów. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  8. Witam. Mam zamiar wymienić przewody podciśnienia w audi a4 b6 1.9 AWX . Jakie średnice tych przewodów tam wchodzą i ile metrów muszę kupić tych przewodów. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  9. Tak w Rumuni malują samochody Rumuński Lakiernik - YouTube
  10. witam. wybiera się ktoś na spot w niedziele
  11. Witam. Poszukuje siłownika klapy tylnej do Audi A4 B6 o numerze 4B9 962 115C. Pozdro
  12. Panowie trzeba chyba zmienić miejscówkę na niedzielę bo jest święto 3 Kingów i Parking będzie zamknięty
  13. Autko umyte pojawię się
  14. Kto jutro wybiera się na spot. Będzie dzielenie opłatkiem. Haha
  15. kto jutro będzie ja się wybieram chyba ze wam nie odpala fury
  16. Ja też dotrę tylko na butach żonka zakosiła samochód:(
  17. Pany to która godzina w niedziele 18 czy 17?
  18. o której ten spot w końcu jest w niedziele?
  19. znalazłem firmę w Łańcucie koło Rzeszowa co przyciemnia szyby koszt przyciemnienia w audi a4 b6 avant tylne boczne 4+tylna 350 pln używają folii firmy LLumar a firma to Folie okienne, antywłamaniowe i przeciwsłoneczne - PWJ może ktoś coś o nich słyszał ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- znalazłem firmę w Łańcucie koło Rzeszowa co przyciemnia szyby koszt przyciemnienia w audi a4 b6 avant tylne boczne 4+tylna 350 pln używają folii firmy LLumar a firma to Folie okienne, antywłamaniowe i przeciwsłoneczne - PWJ może ktoś coś o nich słyszał
  20. To nas nawaliło dziś na Spocie aż 4 osoby były w tym 3 autka. Pozdro dla wszystkich
  21. A gdzie ten spot w niedziele znowu na parkingu plazy
  22. Witam. Gdzie w Rzeszowie przyciemnię szyby w samochodzie tanio i solidnie. Audi A4 B6 avant, chodzi mi o tylne boczne większe i mniejsze oraz tylna szybę. Jaki może być przyciemniania. Pozdrawiam.
  23. Witam. Po około 10 minutach jazdy czy na włączonym silniku zaświeca się kontrolka Airbag. Stało się to przy wymianie rozrządu bo był odłączony akumulator. PO podłączeniu po Vag pojawiają się błędy 474 i 1794. Z tego co czytałem należy przypisać numer vin na nowo lecz nie wiem jak to zrobić. Będę wdzięczny za pomoc w usunięciu tego problemu Podjadę jak będzie trzeba. Dziękuje i pozdrawiam
  24. [Rzeszów]Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.