Treść opublikowana przez Woofer
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Zrobiles program? Program zrobiony w u Rogala. Wypluło 201 PS i 430 Nm
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Będę pisał na przyszłość... Z góry dzięki... Dawno nie pisałem... ... a tu takie nowości... Czarny dach: http://ifotos.pl/zobacz/201506221_sepnnxh.jpg http://ifotos.pl/zobacz/201506221_sepnnxr.jpg http://ifotos.pl/zobacz/201506221_sepnnxq.jpg Nakładki na pedały: http://ifotos.pl/zobacz/DSC0313JP_sepnnnh.jpg http://ifotos.pl/zobacz/DSC0312JP_sepnnnx.jpg
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Błyszczy się jak psu jaj...a!!! Gratki zakupu i pięknej fury!!! Kolor piękny!
-
B8 TrOOOOp
S-Line przedliftowy... Dzięki WIELKIE za odpowiedź.
-
B8 TrOOOOp
Mam pytanie, Czy wymieniając zderzak tylny na S-Line jest potrzeba wymienić ślizgi?? Czy zostają te co mam od zwykłego zderzaka?? Z góry dzięki za pomoc.
-
B8 TrOOOOp
mumen tu masz kontakt do Dzika: Kontakt - Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
ojjjj, no to szkoda... nie wiedziałem, że masz IC w takich pieniądzach :facepalm:
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Gibons, nie ma teraz żadnej różnicy odczuwalnej w jeździe... dopiero po programie powinna być... Wymianę turbo i intercoolera, robił mój mechanik. Turbo kupiłem w dobrej cenie (700 pln) + intercooler nowy (595 pln) ---------- Post dopisany at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- No właśnie z filtrem jest wszystko OK, żadnych objawów. Nie upieram się, żeby go usuwać (a nawet chętnie bym go zostawił ze względu na koszty), dlatego dziękuję za podpowiedź :thumbup1:
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
No właśnie się zastanawiam... :whistling: Chciałbym to zrobić w jednym zakładzie z wywaleniem DPF-a, żeby nie podchodzić dwa razy do tematu... Co Grześku proponujesz?? Słyszałeś coś o tej firmie z Leżajska?? Chiptuning, chip tuning, zwiększenie mocy, jak zwiększyć moc, gdzie chiptuning
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Turbo CAHA + Intercooler od 3,0 już na pokładzie :banan: Pozostaje usunięcie DPF/FAP oraz program + strojenie...:wink:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Tak tak, zgadza się Wypatrywałem w lusterku za ramkami ale nie widziałem no i oczywiście za elegancką B8 Ramek klubowych brakuje...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś rano ok 7,30 w Boguchwale, Srebrny Avant B6 RZE... z ramkami klubowymi... Jechałem za Tobą w kierunku Rzeszowa
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziana dzisiaj, przed godziną 8 rano, na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie, ładna czerwona Audi A4 B6 Avant z ramkami klubowymi, nr rej RKR...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wczoraj, tj 28 stycznia 2014, godzina ok 15,40 ulica Podkarpacka w kierunku Krosna widziana A4 B7 Czarny Avant z ramkami klubowymi. Jechałeś za mną
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja polecam Multimoto na ul. Handlowej
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Może dlatego wygląda "coś wysoko", że opony są 225/45 R18, a nie jak fabryka kazała 245/40 R18...:whistling: ... i tak jest niżej (lepiej) niż było Może jeszcze trochę się ułoży, jak napisałeś... Ja jestem zadowolony... Nie odczuwam dyskomfortu podczas jazdy (a na tym mi zależało). To był w ogóle nie planowany mod... Ale jakoś tak za wysoki mi się wydawał... ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Neon na tył jest cały czas w mojej głowie i planach... i PDC (Grześku:hi:) na tył, bo fabryka nie dała... ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 18:56 ---------- Lampy Neon Full Led na pokładzie...
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Autko pięknie wygląda, a mody bardzo zacne... ... ja cały czas planuje Neon na tył Daj znać jaka cena za lampy... no i co z podłączeniem (montażem)??
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
No a foty auta jak siedzi Kiedy zakładamy PDC Foty muszę zrobić... Jakoś nie mogę się za to zabrać... ... a zakładanie PDC zależy Grześku od Twojego wolnego czasu i chęci :hi::friends: ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Ostatnio na pokład wskoczył nieplanowany dotąd mod... ... Sprężyny Eibach Pro-Kit -35/30 mm
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
WRC LAGUNA widziany dziś ok 7,35 w Zwięczycy (koło Taurusa), w kierunku Krosna/Sanoka
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
no to super... zadzwonię wcześniej, żebyś miał czas... ---------- Post dopisany 16-05-2013 at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2012 at 18:38 ---------- Nowe fotki z letniego setup-u... :) ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Pierwsza strona...
-
[B8 CAPA] Moje A4 B8 3.0TDIQ
Ładne sreberko... I fajnie wyposażona! Bezawaryjności i zadowolenia z użytkowania...
-
Polecane opony zimowe
Ja śmigam na Continental ContiWinterContact TS 850 205/60/R16 - zdecydowanie polecam. Bardzo dobrze radzi sobie w śniegu i na śliskich drogach. Trzyma się bardzo dobrze w zakrętach. POLECAM!!
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dziś po 12 parking Lidl przy Podkarpackiej, czarna B6 avant z ramkami klubowymi, rejestracja RSA.....
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
Ładny białasek... bezawaryjności i powodzenia w modach....