Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scq

  1. śnieg
  2. Slo ogarniesz temat, trzymaj się!
  3. Jestem w ten weekend na miejscu, ale nurkuję do garażu na dwa dni. Na 16-17 mogę się spiąć i wlecieć, chyba, że słońce zaświeci to jakiś wypad zamotamy?
  4. Yyy coś tutaj nie gra, ja po zadaniu pytania w wątku więcej nie odpisywałem, nie wiem skąd te odpowiedzi "Zamieszczone przez scq Nie, to będzie zestaw na lato." i Zamieszczone przez scq Tak :)" - jakiś chochlik forum chyba. Odpowiadając na pytania felgi dokładnie te Felgi alu aluminiowe 17' cali Audi S3 A3 A4 A6 A8 (3044951439) - motoAllegro W garażu ich nie mam, przymierzam się do zakupu. Ale najpierw muszę zasięgnąć języka co i jak u Was Pany up.
  5. Pany odkąd KNECHT`a tłucze się u skośnookich przyjaciół? FILTR PALIWA SKODA SUPERB 1.8 2.0 2.8 ORYGINAŁ PŃ (3036864771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w dodatku Rzepecki&Mroczkowski
  6. Mam podobną sytuację, chociaż delikatniejszą, ale jest na to wyjście, jeżdżę sam
  7. Reduktor BORMECH do 190KM, wielozawór TOMASETTO, jednostka sterująca STAG 4, wtrysk VALTEK czerwone, butla w kole, wlew przy wlewie PB. Leję i jadę, kompletnie nic mnie nie interesuje. Gazidło od 2010r. Pozdrawiam
  8. Darek, a w ten weekend Ci nie pasuje? Ja tak czy inaczej będę na rejonach, w sobotę siedzę w garażu, w niedzielę mogę wyjechać z pieczary
  9. Jakby słoneczko zaświeciło na przyszły weekend to mogę wlecieć
  10. Panowie felek 6Jx17; ET 48, od S3, jaka oponka na to? zawiech -35 Jak to będzie wyglądało, wystają, schowane?
  11. Z technicznej strony da radę, będzie pasowało, co do wyglądu to można by polemizować przez długi czas. Ilu użytkowników tyle opinii, więc faktycznie co do tego czy ładnie, nieładnie lepiej nie dopytywać. Bo później wychodzą takie niesnaski. Aż sam przez tę rozmowę jestem ciekaw jak to wyjdzie, dlatego prośba o foto po robocie. Powodzenia
  12. Kolega Hans47 zapytał się w pierwszym poście o opinię na temat materiału, jak widać chyba nikomu się ten pomysł nie spodobał. Ale to koledze ma się podobać, jak dla mnie może być nawet różowo zielony w bordo ciapki, byle właścicielowi autka się spodobało. Wklej foto jak już zarzucisz tą dziką żyrafę
  13. scq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ROZDZIELACZ ROZGAŁĘŹNIK 3 GNIAZDA ZAPALNICZKI +USB (3039360602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - krótki wtyk, miałem przy 80`tce TROJNIK ROZDZIELACZ GNIAZDA ZAPALNICZKI panel TANI (3029200513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - długi wtyk, z którym są związane w/w problemy. Ten można wpiąć na stałe, posiada wyłącznik 0/1 dodatkowo uchwyty po bokach do zamontowania.
  14. scq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Dokup uniwersalny rozdzielacz za kilka zł i problem rozwiązany. Skoro podłączasz kilka urządzeń to będziesz miał wygodniej.
  15. Dokładnie jak Dawid sugeruje, najpierw sprawdź kwestię pływaka, przeczyść wszystko dokładnie i zobaczysz czy coś się zmieniło.
  16. Daniel skoro masz czarno w środku to może lepiej dać folię carbon 3M czerwoną? do czarnego wnętrza będzie idealnie pasowało, dodatkowo unikniesz obecności na kwejku Sam będę kleił w/w folią, jak chcesz to poczekaj z miesiąc i pokażę Ci efekty. 3M FOLIA CARBON CZERWONY POŁYSK 3D DI-NOC 122 x 20 (2999560121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w tej aukcji masz link jak to wygląda.
  17. ale dziś słoneczko daje
  18. Krzysiek, odkupię za 8,5zł Niezły strzał.
  19. Świetny opis, osobiście poluję na fotochrom, ale nad głową w podsufitce. Przy dużych przelotach, w szczególności wieczorem i nocą machanie łopatką od lusterka góra, dół jest drażniące
  20. Faktycznie. Można kombinować ze ścieżkami w lampce, ale to już grubsza zabawa i w zasadzie nieuzasadniona. Pozdro!
  21. Podłączaj po kolorach i przeciągnij podświetlenie z tej nad pasażerami (jak już będzie działało) Paweł, a nie lepiej wziąć zasilanie z lampek bocznych od pasażerów dla lampki górnej w podsufitce pasażerów? Tam jest wszystko, do tego krańcówka regulująca otwarcie/zamknięcie. Tylko jak tak zrobimy to nie można brać z lampki górnej pasażerów zasilania dla lampki bagażnika. Bo w sytuacji otwarcia drzwi pasażera zapali się lampka bagażnika. Rzecz polega na tym, że po otwarciu bagaja ma świecić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.