Treść opublikowana przez scq
-
coś nie tak z nagrzewaniem prosze o pomoc
nicko999 i pomogły sugestie? sprawdzałeś?
-
Montaż lampki podsufitki ala passat w8
Nie, nie są takie same. Jest rozpiska pinów w dziale Warsztat co i jak połączyć. Nic skomplikowanego, info z 1 postu wszystko wyjaśnia. Ja żeby nie bawić się lutownicą na takiej małej powierzchni, a nie miałem ori kostki do polifta zastosowałem listwę i wtyki goldpin (dostępne na alle...).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Do czego ta wtyczka w klapie bagaznika??
2 stykowe wtyki w klapie bagażnika dla B5 sedan 1995r są WYŁĄCZNIE dla oświetlenia tablicy rejestracyjnej, oświetlenia bagażnika, przełącznika zamka klapy i dodatkowego światła stopu. 3 styki cylinderek zamka; 6 styków tylna lampa; 1 styk szyba tylna grzana. I nic innego tam nie ma, to nie F-16. Skoro podświetlanie tablicy jest ok, poszukaj oświetlenia bagażnika, lampka jest, zamek klapy i pozostaje cegła na pedał hamulca?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie jak coś chcesz, to pisz puki mam go w domu jeszcze Eee widzę, że się nie spieszysz, miał we wtorek na wagę wskoczyć. W przyszłym tygodniu, środek, końcówka byśmy się zgadali.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał zatargałeś AEB`a na złom?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W radiu pisali- Ktory material wybrac ???
Ostra żyrafa! Już wiem, czemu moja propozycja czerwonego carbonu nie wypaliła, buda cała w czerwieni. Pomysł co najmniej oryginalny.- reanimacja podłokietnika przód
Maciek z tymi zawiasami to odwieczna walka, nie Ty pierwszy się z tym męczysz. W dziale Warsztat B5 widziałem jak kolega pominął w ogóle ori zawiasy i dał delikatny zawias po środku klapki podłokietnika. Nie wygląda to może super profesjonalnie, ale jest skuteczne na 100%. Ori zawiasów nie skleisz moim zdaniem, bo jak sam zauważyłeś przy próbie włożenia w otwory musisz podgiąć trochę i wtedy puszczają. Proponuję dać mały zawias, ew. dla estetyki psiknąć go na czarno. btw. podstawę podłokietnika da się rozkręcić, ale to kolejna gra niewarta świeczki. Od środka są małe torx`y nie pamiętam rozmiaru, jest ich ok. 7 czy 9. Nawet ich nie zobaczysz jak zajrzysz do środka, są zakamuflowane pod obiciem, można je jedynie wymacać palcem delikatnie, ale odkręcenie ich bez uszkodzenia łbów śrubek to katorga.- nie dzialajace el.lusterka
Nie wiem jak w B6, ale u mnie w B5 silniczki w środku były zasyfiałe, gdzieś dostało się trochę kurzu jakiegoś piasku itp. Pomogło rozkręcenie lusterka na elementy, przeczyszczenie, nasmarowanie i śmigają jak nowe.- Wybór lutownicy
Mój chińczyk się stopił, dosłownie. Prowadnice grotu się rozlały. Nie wiem z czego oni to zrobili, ale podziałało hmm z 15 minut jak nic! Jeżeli coś mało kosztuje nie może być dobre, tym bardziej jak jest to nowe.- Do czego ta wtyczka w klapie bagaznika??
Kolego, a podświetlenie tablicy rejestracyjnej bangla?- Wybór lutownicy
Stacja lutownicza to już wyłącznie do elektroniki, nie elektryki. Ale tutaj jeszcze kilka innych gratów by się przydało, takich jak np. stojak do płytek z lupami. (udało mi się taki, starej produkcji wyrwać za 5pln na bazarku ) LUTOLA i koniec tematu- Wybór lutownicy
Odnośnie lutownic można by magisterkę napisać, wiele już przerabiałem i żadna nie dorównuje lutownicy ojca, kupionej hmm z 30 lat temu. Nazwy jej nie pomnę. Ale wybierając swoją poradziłem się i kupiłem 100W polską Lutolę LUTOLA POLSKA LUTOWNICA TRANSFORMATOROWA 100W L6B (3076726741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja wziąłem 100W bo zdarza się coś grubszego do lutowania, ale do auta w zupełności 75W starczy Lutownica transformatorowa LUTOLA L6A 75W FV (3115448853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Grzeje szybko i pewnie, jak grot się skończy bierzesz 2,5mm zarabiasz na nowo i lutujesz. Nie kupuj żadnego chińczyka, pakistańczyka i innego dziadostwa bo tylko się napocisz przy lutowaniu i osiwiejesz. Weź polską, sprawdzoną, kupisz raz i będziesz miał na lata. Co ciekawe do lutownic Lutoli można dokupić obudowę na allegro, to też o czymś świadczy, firma istnieje od 1970 roku. Stara dobra produkcja.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lookałeś na kurjerzy.pl? Spakuj po 2 oponki w karton, puścisz standardem do 30kg za 30 zeta- Montaż lampki podsufitki ala passat w8
Darek, pakuj polifta! Najpierw trzeba dokładnie lampkę odrysować na kawałku kartonu, szablon wyciąć, przykleić na podsufitkę, lampka zaczyna się tam gdzie stara, wycinamy w kierunku tyłu auta (wykruszamy na szerokości ok 3mm gąbkę dookoła otworu, nie ruszając materiału). Jak już dopasujemy otwór, w polifcie trzeba ściąć 2 wystające bolce, po to żeby śruby złapały otwory w dachu, dociskiem śrub regulujemy głębokość lampki w podsufitce. Można ją idealnie spasować, siedzi jak laleczka! Ja jeszcze gdybym miał w przyszłości ten zabieg robić to wzmocniłbym rant wyciętego otworu jakimś sztywnym klejem bezbarwnym. Ori otwór ma dookoła wzmocnienie z blaszki. Nie bójcie się kroić podsufitki- Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Cena w ASO 1,70 zł brutto.- co to za czujnik/przewód przy turbosprężarce BMN 170km ?
03L906088BS - czujnik temperatury spalin. Odpowiedzi na resztę pytań znajdziesz sam- [B5 ANB]Zawór N75
058906283F - N75 dla APU, AJL, ANB, AWT Dlaczego chcesz go wymienić? Po czym go zdiagnozowałeś? Jak już się zdecydujesz to polecam przy okazji powymieniać węże, niewielki koszt, a na przyszłość nie zaszkodzi.- Kupię wzmacniacz antenowy. Avant B5.
- Spoty Słupecko - Konińskie
Już od rana coś mnie kręciło, po tym weekendowym grzebaniu z turbulum po garażu. Trzeba swoje odcierpieć, to jakieś grypsko bo zwykłe przeziębienie tak nie telepie i do tego gorączka, faza non stop Pisz, pisz, też sobie obiecałem, że kiedyś napiszę kilka zdań- Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Też po 4zł? Ciekawe jakie mają rozbieżności cenowe dla takich pierdółek?- Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Przy tej ilości modeli felg i tak szybko się dogadaliśmy 4F0601173A NAKŁADKA KAPSEL ŚRUBY KOŁA AUDI ORYGINAŁ (3075881989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Gdzie tankujesz lpg ? Jaka różnica w kilometrach ?
Żeby móc RZETELNIE wypowiedzieć się w temacie, trzeba by przeprowadzić test na pełnej butli (zbliżone wartości poj.) zatankowanej na kilku stacjach. Przede wszystkim przy jednym, stałym stylu jazdy i podobnym obciążeniu motoru. Co za tym idzie test, musiałby trwać dobry miesiąc, w zależności od pokonywanych przelotów. Ktoś teraz rzetelnie opisze swój wynik?- Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Nie było tak od razu mówić? Pokaż foto/wzór. - Do czego ta wtyczka w klapie bagaznika??