Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatUSh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatUSh

  1. Widzę że temat poruszony konkretny... ale nikt nie potrafi odpowiadać tu na pytania. Ten Temat powinien sie nazywać "Ile macie elektrycznych szyb w samochodzie" ... Więc dołącze sie do pytania jak zamontować elektryczne szyby do AUDI przed liftem...?? Co konkretnie bedę potrzebował ? I jak podłączyć kable ?? Czy w drzwiach jest wtyka na ewentualny montaż elektrycznych szyb w tym modelu ? czy bede musiał dorobic? Dziękuje za pomoc.
  2. Jeśli dobrze pamiętam to w zegarach przedliftowych jak sam rozkręcałem swój to miałem tylko dwa wtyki po lewej i po prawej pinowe. Natomiast w zegarach z fisem sa 3 wtyki pinowe wiec na środku jeden dochodzi a nie widziałem tam wolnej wtyczki więc jak to tam trzeba zrobić trzeba pokombinowac. Może ktoś inny zna konkrety? Forumowicze pomoże ktoś jakto jest z montowaniem zegarków z fisem do przedlifta ?
  3. Jeśli Ci chodzi o zegary z polifta bez fis to owszem można lecz termometr który znajduje się na środku zegarów posiada czujnik temperatury który zamontowany jest w okolicach chłodnicy na belce wiec bedziesz musiał takze ten czujnik dokupić. Zatem powodzenia w montażu bedzie chulać
  4. Wioską mi tu śmierdzi
  5. ładna ładna bezawaryjnej jazdy. Niech służy
  6. Słuchaj na 90% są to tarcze.... albo są krzywe albo rozhartowane lub sie kończą klocki lub kończy sie tarcza. Piasta ?? wątpie jesli tylko to masz przy hamowaniu to na 90% tarcze bądz klocki . Tarcza sie rozhartowuje jesli zapier... dzielasz i ostro hamujesz i np. wjechales w wode i po tarczach Mam ten sam problem wlasnie bede sie brał lada dzien za to
  7. Ale Ty cudujesz ja bym tej Twojej A4 nie oddał Nawet jakby mi dawali nie wiem ile. U mnie już gleba jest Zacnie wygląda nie powiem
  8. Cudowne autko !! Dbaj i bezawaryjnej jazdy życzę
  9. Pościemnialiscie pościemnialiscie jestem zadowolony z firmy z łodzi jesli ktos bedzie potrzebował namiarów to PW Apropo zlociku cos sie bedzie działo w tą niedziele 21.10.2012 nad zalewem ??? czy cisza ? ..
  10. Adam trzymaj spakowałem rarem tą instre Webasto w wersji easy po PL łap Zippyshare.com . Słuchaj mam całą książkę do tego tez ale po szwabsku.
  11. Jutro to ogarnę dziś juz nie chce mi sie grzebac ;D A Ty znowu będziesz chlał hehhehehee nie no czasem trzeba sie odchamić Dobra słychaj apropo spociku to jakos termin sie zgada żeby każdemu pasowało
  12. W tą niedziele ?? Kurde jesli w tą to lipa bo ja w sobote i niedziele na magisterke smigam. Hmm nie w tą a następną co?? Z chęcią bym do was dołączył. Bo powiem Ci ze duzo A4 B5 sie kręci po skc to może cos z tego bedzie. Moge fotki porobic tej instrukcji jutro wsadze na serwa i Ci wysle linka na pw ok ? Gdzies to cholerstwo mam napewno
  13. Adam ja robie w środę pod Łodzią jednak, a propo tej firmy z Tomaszowa słyszałem różne opinie wiec wole nie ryzykować i dziadostwa nie zakładac. Ja trzaskam 50-60 % jednak nie bede sie bawił w gangsterke ) jakto Kolega Tomek powiedział To kiedy Pany ten zlocik nad zalewem szykujemy ?? Bo nudy tu a zima idzie wielkimi krokami
  14. Adam ja też już umówiony na ściemnianie szybek w swoim sedaniku też w Tomaszowie Jaką folie kładziesz 100 czy 80 ?? Ja myślę u siebie nad 80
  15. Furka bardzo zacna sam widziałem na własne oczy Oczywiście właściciel także na + Apropo felg ja bym zrobił czarne fele z rantem w polerce Jak tam mody ? Założyłeś już te relingi w chromie ??
  16. Witam szanowne grono zacnego klubu A4. Nazywam się Mateusz. Posiadam Audi A4 B5 1.8 ADR 125km 1995r Sedan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.