Treść opublikowana przez MatUSh
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
Widzę że temat poruszony konkretny... ale nikt nie potrafi odpowiadać tu na pytania. Ten Temat powinien sie nazywać "Ile macie elektrycznych szyb w samochodzie" ... Więc dołącze sie do pytania jak zamontować elektryczne szyby do AUDI przed liftem...?? Co konkretnie bedę potrzebował ? I jak podłączyć kable ?? Czy w drzwiach jest wtyka na ewentualny montaż elektrycznych szyb w tym modelu ? czy bede musiał dorobic? Dziękuje za pomoc.
-
audi a4 1.8 t qattro 150 KM ROK 1996 BĘZYNA +LPG
qattro ? xD
-
Zegary z polifta do przedlifta ?
Jeśli dobrze pamiętam to w zegarach przedliftowych jak sam rozkręcałem swój to miałem tylko dwa wtyki po lewej i po prawej pinowe. Natomiast w zegarach z fisem sa 3 wtyki pinowe wiec na środku jeden dochodzi a nie widziałem tam wolnej wtyczki więc jak to tam trzeba zrobić trzeba pokombinowac. Może ktoś inny zna konkrety? Forumowicze pomoże ktoś jakto jest z montowaniem zegarków z fisem do przedlifta ?
-
Zegary z polifta do przedlifta ?
Jeśli Ci chodzi o zegary z polifta bez fis to owszem można lecz termometr który znajduje się na środku zegarów posiada czujnik temperatury który zamontowany jest w okolicach chłodnicy na belce wiec bedziesz musiał takze ten czujnik dokupić. Zatem powodzenia w montażu bedzie chulać
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
No tego szukałem. Dzięki wielkie
-
Emblematy led Audi
Wioską mi tu śmierdzi
-
[B5 1.8 LPG] Pasjonatka
ładna ładna bezawaryjnej jazdy. Niech służy
-
Drgania przy hamowaniu
Słuchaj na 90% są to tarcze.... albo są krzywe albo rozhartowane lub sie kończą klocki lub kończy sie tarcza. Piasta ?? wątpie jesli tylko to masz przy hamowaniu to na 90% tarcze bądz klocki . Tarcza sie rozhartowuje jesli zapier... dzielasz i ostro hamujesz i np. wjechales w wode i po tarczach Mam ten sam problem wlasnie bede sie brał lada dzien za to
-
Spociki w Skierniewicach
Ale Ty cudujesz ja bym tej Twojej A4 nie oddał Nawet jakby mi dawali nie wiem ile. U mnie już gleba jest Zacnie wygląda nie powiem
-
[ALL B5] Audi S4
Cudowne autko !! Dbaj i bezawaryjnej jazdy życzę
-
Spociki w Skierniewicach
Pościemnialiscie pościemnialiscie jestem zadowolony z firmy z łodzi jesli ktos bedzie potrzebował namiarów to PW Apropo zlociku cos sie bedzie działo w tą niedziele 21.10.2012 nad zalewem ??? czy cisza ? ..
-
Spociki w Skierniewicach
Adam trzymaj spakowałem rarem tą instre Webasto w wersji easy po PL łap Zippyshare.com . Słuchaj mam całą książkę do tego tez ale po szwabsku.
-
Spociki w Skierniewicach
Jutro to ogarnę dziś juz nie chce mi sie grzebac ;D A Ty znowu będziesz chlał hehhehehee nie no czasem trzeba sie odchamić Dobra słychaj apropo spociku to jakos termin sie zgada żeby każdemu pasowało
-
Spociki w Skierniewicach
W tą niedziele ?? Kurde jesli w tą to lipa bo ja w sobote i niedziele na magisterke smigam. Hmm nie w tą a następną co?? Z chęcią bym do was dołączył. Bo powiem Ci ze duzo A4 B5 sie kręci po skc to może cos z tego bedzie. Moge fotki porobic tej instrukcji jutro wsadze na serwa i Ci wysle linka na pw ok ? Gdzies to cholerstwo mam napewno
-
Spociki w Skierniewicach
Adam ja robie w środę pod Łodzią jednak, a propo tej firmy z Tomaszowa słyszałem różne opinie wiec wole nie ryzykować i dziadostwa nie zakładac. Ja trzaskam 50-60 % jednak nie bede sie bawił w gangsterke ) jakto Kolega Tomek powiedział To kiedy Pany ten zlocik nad zalewem szykujemy ?? Bo nudy tu a zima idzie wielkimi krokami
-
Spociki w Skierniewicach
Adam ja też już umówiony na ściemnianie szybek w swoim sedaniku też w Tomaszowie Jaką folie kładziesz 100 czy 80 ?? Ja myślę u siebie nad 80
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Furka bardzo zacna sam widziałem na własne oczy Oczywiście właściciel także na + Apropo felg ja bym zrobił czarne fele z rantem w polerce Jak tam mody ? Założyłeś już te relingi w chromie ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanowne grono zacnego klubu A4. Nazywam się Mateusz. Posiadam Audi A4 B5 1.8 ADR 125km 1995r Sedan