Treść opublikowana przez doradca
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zauwazylem he he:grin:
-
Jak naprawdę jest z tą awaryjnością.
Każdy silinik grupy VAG ma jakąś bolączkę ale tak jest w każdej marce... prawda jest taka że na forum rozpatrywane są same negatywy. Jak ktoś dba to jeździ i koniec... na siłe nie ma co wkładać w auto kasy bo nie wiesz ile nim pojedzisz. takie jest moje zdanie mam ten silnik w b8 i przejechane prawie 200 000 od chwili zakupu zrobiłem prawie 50 000 i na dzien dzisiejszy prócz rozrządu i wymian oleju i filtrów robiłem egr i przepustnice.
-
Kontrolka świec żarowych
Panowie kontrolka swiec swieci sie z różnych przyczyn... mi ostatnio zapalała sie co jakis czas na sekunde aż w końcu wyskoczył błąd silnika. Komp pokazał klape przepustnicy - wymieniłem (koszt 640zł) i po problemie...
-
B8 TrOOOOp
No własnie tak do 600 szukam zeby interes sie zamknął w 1000 z malowaniem i dyfuzorem aaa co ważne żeby zderzak był pod pdc
-
B8 TrOOOOp
Pany jak ktoś będzie chciał sprzedać zderzak tył silne do sedana to pisać chętnie kupie w dobrych pieniazkach
-
B8 TrOOOOp
o kurde własnie patrzę faktycznie sedam ma inne światła i klape - to lipa .... Nic to szukam przedlifta w slinie
-
B8 TrOOOOp
Zastanawiam się czy jak już wymieniać zderzak czy nie rzucić się na poliftowy slina z dyfuzorem bo lepiej wygląda a jak sie bawić to się bawić hehe ale cena 1200 zł plus malowanie to 1500 zł wychodzi
-
B8 TrOOOOp
Panowie wie ktoś może czy da się dołozyć tylny dyfuzor s-line (końcówki po jednej stronie) do normalnego zderzaka - wszedzie czytam że musi być zderzak od s-line żeby było p&p ale Wrclaguna gdzieś pisał że można jakoś przerobić dyfuzor żeby pasował w miejsce standardowego. Ktoś wie coś więcej w temacie.... Szukam od miesiąca zderzaka s-linowego do sedana i na próżno.... wiec może by tak cos wyrezać z góry dzieki za sugestie i instrukcje
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Fura kot :slina:bezawaryjności
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Będzie ogień fura dosłownie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A wiec 1. Kazikboy 2. Spiidy 3. Doradca Kto jeszcze ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ---------- Kazikboy dzięki za spota chłopaki znów nędza sie robi ze spotami
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Tez jestem za wiec do jutra w galaxy jak sie stawiam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Chłopy dawno spota nie było może w sobotę na wały zawitały co ? Kto chętny ?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Kupowałem od tego Sprzedawcy ledy na oświetlenie całego środka bagażnika tablicy itp - użytkuję już 6 miesięcy - żarówki świecą aż miło nic nie mruga, żadnych błędów - także też gorąco polecam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja odpadam do nastepnego tygodnia bo grzeje dupe w chorwacji - jade a4 - mam nadzieje ze nie bedzie przygód
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Chłopy jak odpadam dzisiaj niestety bo zachlalem pałe i za kółko nie wsiade chyba ze moja mnie podwiezie heheh
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja tez sie piszę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mamy określić jakiś stały termin a ńie ciagle dawać propozycje na terminy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
O martinezie wiem bo gadalem z nim no może na mnie tez liczyć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
potrzebuje przynamniej 15 fur ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- jak bede swoim jechał to zastanowie sie nad zmianą felunku na taki http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2012/01/audi-rs4.jpg
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zastanawiam sie nad R8 z berlina i wtedy samemu bede kierował albo w opcji na biede czyli swoim
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak coś liczę na Was chłopaki a weselna się znajdzie :P
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
wczoraj o 18 było micro nano spot na wałach w osobie denveco i mnie - posiedzieli w deszczu pogadali i pojechali... Panowie trzeba ustalić na sztywno termin żeby nie trzeba było ugadywać sie tylko co tydzien kazdy zgłaszałby swoją obecnosc na danym spocie żeby reszta miała pogląd ile bedzie osób. Moja propozycja to 1) piątek godz 20:00 2) sobota godz. 18:00 3) niedziela godz 18:00 miejsce : Kostka zjazdowa Wały Chrobrego - standardowa miejscowka Pod Mostem Pionierów - alternatywa na deszczowe dni dla Wałów Prosze o ustosunkowanie sie do maila Klubowiczów oraz ewentualne własne propozycje - pomoże nam to napewno i może sprawi, że frekwencja bedzie nam rosła. Wczoraj denveco powiedział, iż na naszym forum zarejestrowanych jest ponad 1000 ludków ze Szczecina a wiec są gdzieś ludzie i fajnie byłoby ich sciagnąc na spoty. PS: w w sierpniu 2014 biorę ślub i fajnie by było jakby klub zrobił mi eskortę jak nam wyjdzie to zablokujemy ruch w Szczecinie hehehe' Pozdro
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na Chociwel to trzeba sie na soote jakas po obiadku umówic zeby widno było ---------- Post dopisany 17-08-2013 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 16:25 ---------- chłopy kiedy spocisz jakiś ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
swojej propozycje możesz wnieść w wątku o spotach !