Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [/color] Kris-k dla mnie na glowne:wink: +1 Te "poprawiane" zdj jakoś mi się nie podobają
  2. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. Przeczytałem cały temat i trzeba przyznać, że duuużo roboty włożyłeś w to auto. Bardzo ładne i zadbane Oby moje się tak kiedyś błyszczało. Powodzenia w eksploatacji
  4. Mogę podjechać bo mi się nudzi
  5. Panowie i co z tym spotem?
  6. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś czarnego avanta na rotorach?
  7. regeneracja?
  8. Gdzie i o której?
  9. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. jestem za bo dawno nic nie było
  11. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jakby ktoś był zainteresowany to na Getem zaczęli przyjmować zamówienia
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Zobaczy się ale trzeba ustalić konkretny termin, godzine i miejsce. Kto będzie mógł to przyjedzie i już.
  17. Dzięki za spota Panowie
  18. Może być na parkingu z kauflandu, w tej daleszej części. Kiedyś tam byłem na spocie VAGa i było całkiem całkiem I niech będzie ostatecznie o 15.
  19. OK, to sobota, bo większości pasuje. Dzisiaj ma być bardzo ładna pogoda więc można spotkać się np. koło 15 Tylko teraz gdzie? Danek dojedziesz do Kędzierzyna czy nie bardzo?
  20. Mi to jest obojętne czy sobota czy niedziela więc niech reszta się wypowie i tak pewnie będzie nas ze 3, może 4 no ale lepsze to niż nic.
  21. a w niedziele ?
  22. Jeszcze Gaszka i Danek cos pisali
  23. Więc będa ja, Ty i Sławek
  24. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.