Treść opublikowana przez Christiano
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kiedyś i ja powiększe stadnine ale jeszcze pare złotówek przez ręce mi przeleci zanim to uczynię
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To pogratulować i szerokości na przyszłość życzę
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Przy redukcji troche kopciło ale widać było że się odpycha
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Popieram jeszcze nie miałem takiej okazji więc można to nazwać pierwszym razem Masz dodane troche koników?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jeśli Kolega był na SK to również pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Nie wiem jak z wiarygodnością artykułu bo to Wp ale na drugiej stronie jest link do skontrolowanych stacji paliw przez UOKiK Jakość paliw: I półrocze 2013 roku - Moto - WP.PL
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
15 wyjeżdżam więc odpadam
-
B6 DIVISION
W jakże upalną niedzielę..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dokładnie, nie maluj
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To przy następnej okazji
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja moge podjechać koło 18 na którym parkingu?
-
B6 DIVISION
Dzięki Hammer. Wydaje się że będą za małe i chciałem się upewnić szukałem w różnych tematach ale jakoś nie zauważyłem żeby było gdzieś jasno napisane że tak.
-
B6 DIVISION
Panowie i Panie osłony tarcz 288 pasują do tarcz 320?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kolega ma ramki klubowe, naklejki nie widziałem Mnie nie ma przez weekend więc odpadam.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dobrze wiedziec
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W sumie to rzadko jeżdże tamtędy. Najczęściej to przepalić troche autko jadąc na Zalesie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Za tydzień mnie nie ma. Mini spot spotaniczny zapoznawczy mam na myśli A na coś więcej to tez się moge pisac ale nie za tydzien
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Do Sławięcic mam jakieś 12 km Czarne b6 w avancie.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Mozesz napisac nazwisko na PW. Troche się zdziwiłem widząc tam a4 z ramkami dlatego pytam Moze kiedys podjade swoim i zrobimy mini spota ;p
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Znam go? z Kotlarni ktos?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kto ma czarną B6 na klubowych ramkach i jest teraz na działkach w Kotlarni?
-
B6 DIVISION
A od kiedy Ty masz B5 ? ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Jak są spalone to pojawia się błąd na vagu. Dziękuje
-
B6 DIVISION
Da się jakoś vagiem sprawdzić świece żarowe? albo źle szukam albo nigdzie nie ma takiego czegoś..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Hehe. Zadzroszczę bo moje dają sie we znaki ;p ale jak mowisz że pare dni to trwało to musi byc dużo roboty..
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam witam. Co tam słychać? Majkel założyłeś już to coś co miałeś zakładać?