Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Christiano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christiano

  1. Kiedyś i ja powiększe stadnine ale jeszcze pare złotówek przez ręce mi przeleci zanim to uczynię
  2. To pogratulować i szerokości na przyszłość życzę
  3. Przy redukcji troche kopciło ale widać było że się odpycha
  4. Popieram jeszcze nie miałem takiej okazji więc można to nazwać pierwszym razem Masz dodane troche koników?
  5. Jeśli Kolega był na SK to również pozdrawiam
  6. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem jak z wiarygodnością artykułu bo to Wp ale na drugiej stronie jest link do skontrolowanych stacji paliw przez UOKiK Jakość paliw: I półrocze 2013 roku - Moto - WP.PL
  7. 15 wyjeżdżam więc odpadam
  8. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W jakże upalną niedzielę..
  9. Dokładnie, nie maluj
  10. To przy następnej okazji
  11. Ja moge podjechać koło 18 na którym parkingu?
  12. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Hammer. Wydaje się że będą za małe i chciałem się upewnić szukałem w różnych tematach ale jakoś nie zauważyłem żeby było gdzieś jasno napisane że tak.
  13. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie osłony tarcz 288 pasują do tarcz 320?
  14. Kolega ma ramki klubowe, naklejki nie widziałem Mnie nie ma przez weekend więc odpadam.
  15. Dobrze wiedziec
  16. W sumie to rzadko jeżdże tamtędy. Najczęściej to przepalić troche autko jadąc na Zalesie
  17. Za tydzień mnie nie ma. Mini spot spotaniczny zapoznawczy mam na myśli A na coś więcej to tez się moge pisac ale nie za tydzien
  18. Do Sławięcic mam jakieś 12 km Czarne b6 w avancie.
  19. Mozesz napisac nazwisko na PW. Troche się zdziwiłem widząc tam a4 z ramkami dlatego pytam Moze kiedys podjade swoim i zrobimy mini spota ;p
  20. Znam go? z Kotlarni ktos?
  21. Kto ma czarną B6 na klubowych ramkach i jest teraz na działkach w Kotlarni?
  22. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A od kiedy Ty masz B5 ? ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Jak są spalone to pojawia się błąd na vagu. Dziękuje
  23. Christiano odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da się jakoś vagiem sprawdzić świece żarowe? albo źle szukam albo nigdzie nie ma takiego czegoś..
  24. Hehe. Zadzroszczę bo moje dają sie we znaki ;p ale jak mowisz że pare dni to trwało to musi byc dużo roboty..
  25. Witam witam. Co tam słychać? Majkel założyłeś już to coś co miałeś zakładać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.