Treść opublikowana przez Ccartmanek
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
Właśnie poczytałem trochę na forum i zrobiłem kilka prób, wskoczyłem do auta rozgrzalem go do 90 i przeleciałem się po obwodnicy jakieś 15km dość szybko. Po zatrzymaniu się na poboczu okazało się, że znikło mi jakieś 5cm poniżej MIN, pod zbiorniczkiem było już mokro. Odkręciłem korek to spod zbiorniczka leciał płyn a płyn zaraz wrócił powyżej MIN prawie do MAX. Znajomy wsiadł do auta i przygazował go na obrotach jednak żadnych bąbelków nie zauważyłem. Węże od chłodnicy trochę twarde, ale da się je wcisnąć. Stawiasz na uszczelke?
-
Po wizycie u Witka ;) - R-Performance
Tak
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
usunięty DPF Witam, mam problem z ubywającym płynem chłodniczym - ubywa mi go poza minimum i dalej "stoi" najbardziej ubywa gdy jeżdżę dynamicznie i na trasie po jeździe pod zbiorniczkiem przejeżdżając ręka jest mokro, na korku nie zauważyłem białego osadu. Auto kopci mi na biało na zimnym silniku żrący zapach. Proszę o pomoc i jakieś rady przed pojechaniem do mecha.
-
Po wizycie u Witka ;) - R-Performance
na liczniku 190, ale strzelam, że ma około 250.
-
Po wizycie u Witka ;) - R-Performance
różnica bardzo duża nie spodziewałem się, że aż taka będzie.. nie wysiadam z samochodu
-
Po wizycie u Witka ;) - R-Performance
Usunięty DPF + program.
-
Dobrzy chiptunerzy
Hej, prosze o opinie na temat KreatorMocy chiptuning Warszawa - chip tuning - modyfikacje - usuwanie fap - serwis - hamownie WWA, dzięki!
-
Kontrolka DPF, brak mocy, migająca kontrolka świec żarowych.
/delete
-
Dobrzy chiptunerzy
myślę ze z tym co masz w profilu nie będą chcieli cie przyjąć, już nie jedna osoba usłyszała przez tel że teraz to robią grubsze fury..... GRUBSZE FURY? dobre świry ;d
-
Dobrzy chiptunerzy
MASTER'S TUNING warto ich odwiedzić na programik?
-
[B7 BRD] avant b7 s-line
Czyli zrobiłeś moda mając DPF? co na to tuner? jeżeli masz 170 serie, to chyba z DPF'em nie dało sie dużo z niego wyciągnąć?
-
[B7 BRD] avant b7 s-line
Piękna B7, a co z DPF'em zakładam, że miałeś lub masz nadal. Wycinałeś?
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Mówiłem już, że audi wystawiłem tylko z czystej ciekawości, czy ktoś się zgłosi i tylko z ceną jaką ja ustalę i nic nie zejdę. A jeżeli znajdę wymarzoną 3.0tdi to wystawiam go ponownie
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Masz ode mnie krate wódki! właśnie przeczytalem to co napisałeś o akcji serwisowej i postanowiłem zadzwonić. I CO? i CUD! moje wtryski wymienią (chociaż nic takiego się z nimi nie dzieje) za darmo jutro umówiony jestem na godzine 11:30 po całej akcji napisze co i jak, bardzo Ci dziekuje! Cieszę się, że mogłem pomóc. A kratę wódki.... Zaraz wyślę Ci adres na PW. Bardzo pomogłeś dziś wróciłem z wymiany pompo wtrysków wymienili 4 na nóweczki i autko odżyło )))))
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Masz ode mnie krate wódki! właśnie przeczytalem to co napisałeś o akcji serwisowej i postanowiłem zadzwonić. I CO? i CUD! moje wtryski wymienią (chociaż nic takiego się z nimi nie dzieje) za darmo jutro umówiony jestem na godzine 11:30 po całej akcji napisze co i jak, bardzo Ci dziekuje! i dokładnie tak to działa od 2010 roku a ludzie tylko jadą na wiedzy "onetowej" że 2.0 to syf nie mając pojęcia że samej 140konnej wersji, która narobiła tyle smrodu, jest kilka o ile nie kilkanaście odmian w grupie VAG Jeśli masz ori fabrycznie po zmianie poczujesz efekt pod pedałem Dokładnie tak jak mówisz mgtan, mam nadzieję, żę poczuję zmianę bo te moje 170 koni to trochę jak 130 u znajomego w skodzie Wstawiam nowe zdjęcia.
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Masz ode mnie krate wódki! właśnie przeczytalem to co napisałeś o akcji serwisowej i postanowiłem zadzwonić. I CO? i CUD! moje wtryski wymienią (chociaż nic takiego się z nimi nie dzieje) za darmo jutro umówiony jestem na godzine 11:30 po całej akcji napisze co i jak, bardzo Ci dziekuje!
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
To jest mój trzeci 2.0tdi więc mistrzu znam ten silnik
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Ładnie rozreklamowałeś... Teraz powiedz dlaczego sprzedajesz??? Nic nie rozreklamowałem, nie wstawiałem żadnego linka z aukcją na forum i nie miałem zamiaru. Zrobiłem zdjęcia na forum a przy okazji pomyślałem o wstawieniu auta na allegro z ciekawości, nie śpieszy mi sie ze sprzedażą chociaż gdybym dostał "twardą" cene jaką ustaliłem chętnie zamieniłbym na 3.0tdi tylko trzylitrowy silnik mnie kusi aby sprzedać swoją ślicznotkę Pozdrówki
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
To może ktoś doradzi co zrobić z wydechem
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Tak, wszystko załatwione w, którymś temacie zostało wyjaśnione. Wina leżała po stronie pompy vacum
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
to mamy uwierzyć w to,że bedziesz rezał a w rzeczywistosci oszukujesz nas i próbujesz w inteligentny sposób ominąć regulamin wystawiając auto na allegro?? Nie prawda zrobiłem zdjęcia i pomyślałem, dlaczego by tu nie wystawić na allegro, czy cos wtym złego? może akurat ktoś się trafi i da mi taką cenę jaką chce nie sprzedaje go na siłe i nie potrzebuje promocji z racji forum sorry . Nie ukrywam, że chciałbym 3.0tdi. A to tylko temat aby pokazać auto. Nie rozumiem tego najazdu na to, ze akurat moja a4 jest na allegro Z racji, tego, że przynajmniej raz w roku jestem w Essen często zmieniam samochody Pozdrawiam
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Będą lepsze co do rurek to wiem, kiszka cos musze z tym zrobić
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Siemasz, chciałem pokazać wam moją A4. Swoja przygodę z audi rozpocząłem pare lat temu od modelu a4 b5 ktorę sprzedałem w 2010, później była A3 2005r. Od Października posiadam A4 2.0tdi BRD 170km 2007r. środek
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam Marcina. Dobry kontakt, ceny i sprawna obsługa!
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ogarnąłeś już furę z tym dymieniem niestety nie do końca ;/ nadal na zimnym silniku dymi.