Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Artur możemy se ręce podać. Ja w tym roku o jakimkolwiek urlopie mogę pomarzyćZostaje długi weekend w sierpniu tylko Spoko nie jesteście sami ja co prawda mam tydzień urlopu ale co z tego ze jestem wtedy w innej pracy za którą nie dostane nawet złotówki.naciepane z GT-I9195 Rajdy?? Też kiedyś jeździłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Artur możemy se ręce podać. Ja w tym roku o jakimkolwiek urlopie mogę pomarzyć Zostaje długi weekend w sierpniu tylko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spotta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się pojawię ok 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
brak 4x4 czy blacha?? bo jeśli chodzi o 4x4 to już jest tylko cena zabija trochę :polew: http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-s-max-2-0-tdci-180-km-automat-4-4-duzy-rabat-najtaniej-wyprzedaz-ID6yjqpz.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzie że dzieje się w A4KP By 5 też idzie chyba na sprzedaż. W ciągu 2-3 dni się okaże. Jeszcze padlina chciała mnie dziś zabić przesiadłem się na 15" i kurna to w ogóle nie trzyma się drogi a leciwe opony nie odprowadzają wody. grubo bym się przejechał w deszczu dziś. i szukam forda :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z bracikiem ogarniałem parę spraw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko luz A Ty co się po moich rejonach bujasz po 17 widziany gdzie mnie ustrzeliłeś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko luz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3.0 ci padlo??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja może dam radę na 19 gdzieś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam złego słowa nie powiem Jak chcesz to mogę Ci dać namiary na gościa który ściąga Fordy, raczej uczciwy, ma fajne furki. Ma jakiś komis czy coś?? Szukam galaxy albo s-maxa w okolicy 30kilo plnów, chociaż na razie to się bardziej rozgladam i kompletuje budżet- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co myślicie?? http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-7-miejscowy-panoramiczny-dach-ID6yqbrd.html tak wiem, ford- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za wczorajszą imprezę.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Grill u Majkela(Mańka) Myślałem że się rozmyślił bo coś ucichło Będę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieje się coś jutro??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE