Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Artur możemy se ręce podać. Ja w tym roku o jakimkolwiek urlopie mogę pomarzyćZostaje długi weekend w sierpniu tylko Spoko nie jesteście sami ja co prawda mam tydzień urlopu ale co z tego ze jestem wtedy w innej pracy za którą nie dostane nawet złotówki.naciepane z GT-I9195 Rajdy?? Też kiedyś jeździłem
  2. Artur możemy se ręce podać. Ja w tym roku o jakimkolwiek urlopie mogę pomarzyć Zostaje długi weekend w sierpniu tylko
  3. brak 4x4 czy blacha?? bo jeśli chodzi o 4x4 to już jest tylko cena zabija trochę :polew: http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-s-max-2-0-tdci-180-km-automat-4-4-duzy-rabat-najtaniej-wyprzedaz-ID6yjqpz.html
  4. widzie że dzieje się w A4KP By 5 też idzie chyba na sprzedaż. W ciągu 2-3 dni się okaże. Jeszcze padlina chciała mnie dziś zabić przesiadłem się na 15" i kurna to w ogóle nie trzyma się drogi a leciwe opony nie odprowadzają wody. grubo bym się przejechał w deszczu dziś. i szukam forda :grin:
  5. z bracikiem ogarniałem parę spraw
  6. spoko luz A Ty co się po moich rejonach bujasz po 17 widziany gdzie mnie ustrzeliłeś??
  7. Ja może dam radę na 19 gdzieś
  8. Ja tam złego słowa nie powiem Jak chcesz to mogę Ci dać namiary na gościa który ściąga Fordy, raczej uczciwy, ma fajne furki. Ma jakiś komis czy coś?? Szukam galaxy albo s-maxa w okolicy 30kilo plnów, chociaż na razie to się bardziej rozgladam i kompletuje budżet
  9. Co myślicie?? http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-7-miejscowy-panoramiczny-dach-ID6yqbrd.html tak wiem, ford
  10. Dzięki za wczorajszą imprezę.
  11. Grill u Majkela(Mańka) Myślałem że się rozmyślił bo coś ucichło Będę
  12. Dzieje się coś jutro??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.