Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateos109

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wie ktos może jak sie ma ta akcja do regenerowanych pompowtrysków? czy tez sa uwzgledniane czy raczej nie, bo bylo juz cos w nich kombinowane. chociaz po numerach wtrysków nadaja sie do wymiany poniewaz to te wadliwe. Miał ktoś podobny przypadek?
  2. ja mam własnie ten model slinika 2.0 TDI 170 km BRD 2006 i powiedziano mi ze moje auto nie jest objęte ta akcja, wiec czort wie o co w tym wszystkim chodzi
  3. kolego miałem to samo i poszla mi puszka czy gruszka podciśnienia ona jest gdzieś przy turbie i była dziurawa koszt 58zł w ASO
  4. Mateos109 odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    ja jestem umówiony u mechanika na 4 listopada, podejrzenia padaja na wtryski (wynik z hamowni 155km bez DPF-a), lub ewentualnie turbo, bo EGR mam nowy, przeplywomierz dobry, Cisnienie oleju ok, bede cos wiecej wiedział po 4 listopada to dam znac Pozrd.
  5. Mateos109 odpowiedział(a) na s33d temat w 2.0TDI
    no kolego mam ten sam problem co Ty, i też juz brakuje mi pomysłów
  6. mam pytanie gdzie mozna w okolicach małopolski zregenerować wtryski Brd
  7. ok wielkie dzięki biore sie do działania
  8. moje audi jest od 2 lat a Polsce, możesz kolego udzielić jakiś konkretnych informacji odnoście tego przepisania auto, mianowicie gdzie to zrobic, i co trzeba mieć z góry dzieki
  9. Takie jak Ty kolego BRD, ewentualnie gdzie najlepiej kupic (zamówić) pompowtryski, w serwisie czy gdzies w necie np allegro?
  10. Witam, mam pytanie jak to jest z tą akcja wymiany pompek. jak dzwoniłem do ASO 2 tyg temu to powiedzieli mi, że niestety mój samochód nie jest zgłoszony(przypisany) do danej akcji objętej wymiana pompek siemensa. Wie ktoś może czy jest taka możliwośc że z biegiem czasu zostanie zgłoszone może Audi do tej akcji, czy juz nie ma co na to liczyć i samemu wymienić. Pozdrawaim
  11. zawór N75 byl wymieniony i dwa przewody od turba ale niestety to nie pomogło i problem cały czas sie powtarza, przebieg 169 tys ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- w Mielcu i było jeszcze raz sprawdzane i ponoc na 100 % jest dobre
  12. witam pisze z kolejnym problemem mam audi a4 2.0 tdi 170 km z 2006r i od pewnego czasu jak dodaje gazu zaczyna mi mrugać kontrolka od swiec zarowych i auto slabnie podlaczylem pod kompa i za duze cisnienie turbiny co z tym zrobic prosze o pomoc, dodam ze tubro po regeneracji,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.