Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
hej, kope lat
-
SPOTY RADOMSKIE
za każdym razem jest pierwsza
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam passata. ? a nawet dwa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hej. Tomku tak jak prosiłeś .
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć chłopaki, jakiś czas mnie nie było,. Pozdrawiam wszystkich ?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
\\Swieta swieta i po świetach,.... Panowie jak coś jest organizowane tel lub sms prosze wcześniej, wiele osób ma numer tel. nie często jestem na forum w każdym razie zdrowia na nowy rok, i mocy pod maską trakcji dla FWD pozdrawiam MCM , bielun, Tomek, Paweł na kawe zapraszam, chyba że ktoś jeszce chętny to też mokom ostratnio był w w odwiedzianch , z vr6
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc Panowie, to jak z tym spotem, trzebeby coś zorganizowac, może być u mnie na działce, hehe, zabierzcie dzieci, i zony marudzić nie bedą,. , domek zbudowałem, jest gdzie sie ganiać. ale trzeba dzwonić bo na forum rzadko, ewentualnie messenger do mnie, jestem online,.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur w sam raz dla Ciebie, tylko coś złyszałem ze spokojniej ostatnio smigasz
-
SPOTY RADOMSKIE
siema Panowie sirak to kiedys marke sobie zrobił , i niektórzy jeszcze nie wiedza że jakość była bardzo dawno,. jedynie poczta pantoflowa, że ktoś robił niedawno i było ok,. i nie ma problemów po miesiącu dwóch,. kiedys mógłbym pomoc, ale zmieniłem profesję pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, dzięki za pozytywny komentarz, wiesz gdybym był jednym z komisów z warszawskiej to możesz tak pisać, nie jestem handlarzem, nigdy nim nie byłem i strasznie własnie takich o których mówisz nie lubię, bo kiedyś dla nich usługi wykonywałem, wiec wiem jak jest. jakby ktoś szukał auta o którym napisałem, prosze o kontakt, bez głupich komentarzy, przebieg 160 tys, mam wiele dokumentów to potwierdzających. Artur, tel Jarek zobaczymy. panowie drugą sprawę mam kiedys na forum przewinęła mi się przejsciówka na turbo z weża od 115/110 km na turbo od 130 , może ktoś dać namiar,.
-
SPOTY RADOMSKIE
halo, pany , pozdro ponownie małysz B6 2004 1.8t 163 km oska, tiptronic 6b, cabrio + lpg prins jest do handlu fajny stan, i wyposażenie, czarny met, , może ktoś coś???
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm bendixa pytaj, na końcu wrocławskiej,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
no to już nowy musi uderzyc halo, cisza, ale sie odezwę,. Artur jak twoje żelazo???
-
SPOTY RADOMSKIE
cześć chłopaki, pozdrowienia
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
super powiedziane, wiele podobnych opinii od uzytkowników juz napisane było w tym watku, i bardzo dobrze,. patrząc na awarie nagłe i kosztowne nowszych silników róznych producentów to 2.5 tdi wygrywa w tym porównaniu,. ja swoje b5 miałem od 2006 roku, na szafie było wtedy mało, ale historia serwisowa mówiła 270 tys, sprzedałem kuzynowi kilka miesięcy temu, teraz ma ok 500 tys, zmieniłem wałki, i regenerowałem turbo, cięzko paliła dałem pompe do roboty, koszt 450 zł, bo sie nie spalił moduł. olej 5/40 co 10 tys, nie ubywało go nigdy, auto po programie . spalanie średnio ok 8 litrów, raz nie dojechało do domu gdyż pękł wentylator chłodnicy.
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc Panowie, fajnie że o mojej byłej tak dobrze sie wypowiadacie. blachy te same zostają wieć tym bardziej latwo rozpoznać.
-
SPOTY RADOMSKIE
piąteczek, hmm pomyslimy, pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema Pany DEv dziś problemy z firmowym autem, może jutro cośik lookne, co z VIN >>??? niestety niezbyt pochlebne opinie o tym miejscu słyszałem, ale sprawdzić warto osobiście,. Kwinto, chyba dawno żukiem nie jechałeś, bo jak ja nimi jeździłem to zazwyczaj wisiała jak cholera,.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
dobre padliny jezdżą i maja się dobrze,. Artur w sobote jechałem swoją byłą, no i powiem ci, że mietek to nie jedzie hehe
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Artur dobrze prawi, hehe
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
artur , no to co sie dzieje, jezdzi czy nie???
-
Czy tak powinien wyglądać wirnik turbiny (zdięcie)
wcala nie jest ok, napewno juz nie pompuje jak trzeba
-
Audi a4 2.5 tdi ake. Uszczelka pod głowicą?
przegrzałeś silnik wieć uszczelka pod głowicą puściła,. masz opcję przekłądki na inny silnik model,. kupienia taki sam z padnietymi wałkami i podłożenia swoich bądź kupienia nowego typu silnika z nowszymi wałkami ale słupek bedzie dużo droższy,. warto pomyslec nas sprawnym anglikiem na graty,.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
nie każde 2.5 w A4 B6 ma nowy typ wałków,. nowe wałki się nie wycierają tylko pękają wiec awaria bardzie drastyczna i droższa naprawa,. od 2001 czerwac są lepsze pompy wtryskowe, trudniej sie spalają, mechanicznie są wytrzmałe, a i naprawa nie taka droga,. 130km w PD tez pali koło 8 litrów, nie uwierzę w 6 chyba że na emeryta,., ale tyle to i 2.5 spali w takiej samej jeździe,. 2.5 po programie, objeżdża 1.9 po programie aż miło, 2.5 przez swą kulturę pracy nie niszczy dwumasa, nie jak 1,9. 2.5 nie bierze oleju nawet przy 500 tys przelotu,. wszystko o 2.5 jest prawdą jak się troche o niego dba, sprawnych 2.5 w Polsce jest mało, zdiagnozowanych poprawnie troche wiecej ale też mało, jednak pomimo diagnozy nie naprawione, bo drogo: kąt wtysku, wtrysk sterujący, egr, gruszka turbo , bądź zatarte łopatki, przepływka stary typ, nieszczelności podciśnień, vac pompa, serwo hamulca itd wszystko to wpływa na to że 2.5 jedzie i nie pali 15 na 100