Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na KOSA1987 temat w 2.5TDI
    wrzuc normalnie przez vaglogi
  2. kolega kaczor od razu z grubej rury,. nie każde 2.5 v6 to padaka najczesciej są problemy spowodowane niewiedzą, na zaciąg się tych silników ani innych nie odpala!!!!!!!1 1300 za regenerację jak sterownik jest ok, to za drogo, max 500 zmien mechanika,. w jaki sposób zregeneruje sterownik skoro jest dobry???
  3. czesc nowy właściciel miał się tu odezwać, może niedługo zawita,. narazie ma problemy ze słabymi hamulcami, Artur uwazaj bo go namówisz, hehe
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    halo, cisza, pozdrawiam, spocimy coś kiedyś, mcm kiedy bedziesz w PL
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemano MCM ogarnąłęś moto??? a spota to musimy zdziałać, nowy użytkownik mojego klekota też chce zawitać,. ktoś na Bukowinę jedzie???
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzień dobry Pany
  7. widzisz jak wiesz, jeszcze za młody, pozdrawiam
  8. Michał gratulacje, fajne autko,. ale chyba za młody na takie jestem , hehe
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    streetrace i to jest konkretna odpowiedź, dużo jednak zależy od budżetu którym się dysponuje, w każdym razie, chętnie się przewiozę z boku,. tak nawiasem pozdrawiam, dawno nikogo nie widziałem,. ja swoje b5 też sprzedałem ale zostało w Radomiu, jeżdźę sprinterem białym życzę wszystkim zdrowia na nowy rok, i spełnienia marzeń,.
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    halo, co tu taki spokój i cisza
  11. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc, co do lanosa to wiele napisane,. wiecej pisz pw, co chciałbys wiedziec wyposażenia brak, silnik 1.4 8v, mpi z sekwencją, ok 220 przelotu, chodzi na 5/40 ,głowaica robiona kompletnie, rozrząd ma 10 tys, hamulce przód też,.
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    raczej będe, z może i wczesniej, zapierdol miałem, do 20 robimy,.
  13. w niedługim czasie Ci wyśle, spoko, widze że bezrobocie cie dopadło, hehe,. jak widzisz u mnie zmiany, zmiany,. Artur, akurat ty wiesz dokładnie że to jest taka choroba z której wyleczyc sie nie da,. obsługiwac każdy trzeba, jeden drożej inny taniej,. Ty jakos na 1.9 swapy i takie bajery nie dałes sie namówić , wieć dlaczego anmawiasz mnie, ja mówie stanowcze nie,.
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany kupiłem żonie inne wozidło,. niedługo pod młotek idzie Lanos, wiem wiem to tylko lanos, ale tam niema sie co zepsuć za 50 zł ok 270 km sie robi,. 2000 1.4 8 v opla, sekwencja 3 letnia, głowica, uszczelnaicze, rozrząd zrobione, chodzi na syntetyku, hamulce zmienione od astry na wentylowane, wszystko nowe ferodo,. wyposażenia brak, koła i silnik, biały bez rdzy z rysą na boku,. lampy przód in pro dymione,. może ktoś szuka dobrego wozidła za niewiele kasy za około miesiąc. piszcie dzwoncie,
  15. no tak no tak, tylko taka korekta i graty kosztuje mnogo kasy,. chyba się starzeje, chce gotowca, ewentualnie tylko program,. zresztą czasu na dłubanie nie mam,. żonie kupiłem civica 1.6 v tec, 2003, jakoś jedzie, lanos pod młotek, nie chce kto,1.4 8 v , sekwencja na pokładzie, kolor biały bez rdzy
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na MłoOoOdy temat w 2.5TDI
    zrób logi,. wtrysk sterujący podczas pracy an jałowym sprawny w 004 grupie w engine pokazuje wartość inną niż 0 w 3 kolumnie,.
  17. możesz spokojnie nowy typ, jak dasz swoje wtryski i cały osprzet bedzie hulac,. tylko nowej generacji kosztuje inaczej, i równiez ważny jest stan wałków, bo lubia pękać, w starych sie wycierają
  18. nie rozumiem cię arturku, czym był zgrzeszył, kupując 1.9 czy go nie kupując,. ja teraz mam firmowe 4 gary, albo caddy albo sprintera 2.2 , 4 gary wierz mi mam dosyć, na weekendowe wypady w moim przypadku tylko 6 garów i do tego szybkie i mocne,.
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    streetrace, a co tak szybko, kupujesz vana???
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    przecież o nie pytałeś, a są inne??? wielkanocne jeszcze chyba że masz wszystkich swietych na mysli,. jeszcze mnie ganiaja po Polsce, bo jak widzisz na parkingach mnóstwo się tego buduje,.
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na MłoOoOdy temat w 2.5TDI
    może zakres reguacji na fasolkach nie wyrabia i trzeba o ząbek pasek przestawić,. błędów niema, wtrysk sterujący jest sprawny??
  22. nowe wałki tylko do nowej głowicy nowego typu,. koszt kupienia dwóch głowic nowego typu to jak koszt drugiego silnika , możesz kupic nowszy silnik ale zamontowac stary osprzęt,. albo cały zdrowy silnik starej generacji, z dobrymi wałkami,.
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskal, nie robiłem uszczelki, pasek przeskoczył ale silnik ocalał, nowy rozrząd załozyłem,. sprawny sprzedałem,. MCM jest szansa że koło świąt coś się wyklaruje, narazie urwanie gwizdka,. a jakie auto teraz, narazie żadne, nie używam dlatego też sprzedałem, plany na s4 b5 i wreszcie w Q, żonie zostawiłem honde civic 2002 1.6 v tec 5 d, Biały Lanos bedzie do sprzedania, 1.4 8v, z sekwencją bez rdzy,.może ktoś szuka oszczedne wozidło,. Jarek, a ta praca co oferujesz to dlaczego sam jej nie weźmiesz i nie wrócisz do nas, 4 ever

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.