Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
zmieliło pasek rozrządu, :kwasny: stracił klka zębów, ciekawe w jakim stanie zawory,. :wallbash: niewiem czy jak walniety jest silnik to wystarczy mi serca na wskrzeszanie go...
-
SPOTY RADOMSKIE
nie, w pracy jestem, ale nawet jakbym nie był to nie,.
- SPOTY RADOMSKIE
-
Potrzebna osoba lub firma - regeneracja wtrysków
turbo tec, jaworzno diesel serwis shmitt zakrzew gdzieś w nadarzynie też słyszałem że dobrze robią
-
SPOTY RADOMSKIE
siema był spot u mnie, sztuk 2
-
SPOTY RADOMSKIE
witajcie Panowie co do wieczoru, to na chwilę obecną pół na pół, niestety,. z drugiej strony chetnych całe mnóstwo
-
SPOTY RADOMSKIE
McM moja mnie już puszcza więc liczymy na przychylność,. zrób co trzeba po przyjeździe i dawaj do nas,.
-
2.5 TDI quattro 180KM AKE jaki olej, co z odmą?
przyczyna wytarcia sie wałków jest przebieg i olej longlife zmieniany zbyt rzadko, ciekawe jaki ma przebieg teraz??? wałki kolbenschmidt jak najbardziej sa dobre nawet gdzies na forum ktos robił pomiar twardośći i sa twardsze od ori,., hydro kuta ina jest w tym zestawie , wszystko bedzie smigać,. Edge może być ja tez na takim czasem jeżdzę wchodzi ok 5.3 litra, wymieniaj co 10 tys, na dobrych filtrach,. odma już jest plastikowa, nie zapycha się,. oddaj auto do kumatego mechanika, co ma blokady vaga i pojecie o tym silniku,.wymien termostat obowiązkowo, i jak kolega wyżej napisał sprawdz stan napinacza i tulei po poskładaniu i odpaleniu sprawdzić kąt wtrysku,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, jest już dwóch chętnych na piątkowego spota, powiedzmy koło 20, bedzie wiecej???
-
Potrzebna osoba lub firma - regeneracja wtrysków
kup komplet uzywanych wtrysków, sprawdz przed zakupem, wtryski wyłącznie od AFB, te wtryski wytrzymują, do 500 tys, poza sterującym oczywiscie, naprawa jest droga w związku z cenami końcówek na vagu korekcje to nie tylko stan wtrysków, moga być wałki wytarte lub wypadnete krzywki, bądź słąbe sprezanie spowodowanie układem korbowo tłokowym, lub nieszczelnymi zaworami,.
-
SPOTY RADOMSKIE
to nie od mieszalni zależy a od lakiernika, lakiernik ma obowiazek próbe zrobić, na maratońskiej pracuje gość króry od 20 lat lakiery dorabia, tak samo na polnej, na 10-15 letnich autach nie da rady zrobiić lakieru który pasuje'' do czoła'' bez cienowania równiez nie da rady,. pozdr
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur jak ta farbka?? dała radę??? widze nie jest źle,. fajnie by było żebysmy bliźniaki mieli, ale foteli i 4 łapy nie dorezam niestety,.
-
Proźba o analizę logów 2.5 tdi ake
na poczatek kąt wtrysku do ustawienie,. na late ma być 1.6- 2 zgmp egr do sprawdzenia, albo poddcisnienia, albo, gruszka juz słabo chodzi,. potem ponowne pomiary dynamiczne 011 na chwile obecna turbo bardzo niierównno pommpuje, chybaz ena innej przepływce, ale ake ma juz ta nie psująca się,. pompa na jałowym pokazuje długi czas wtrysku, na klimie robiłes statyczne czy bez grupy 001, zrób na klimie i bez,.
-
SPOTY RADOMSKIE
widze kolejne radomskie a4ki a na spota nikt sie nie granie przyjechać, no to kiedy???
-
SPOTY RADOMSKIE
a moje padło dopiero raz było holowane przez 8 lat z powodu urwanego wentylatora, ktos kiedys mówił że 2.5 sie psują????
-
SPOTY RADOMSKIE
zabraniasz nam, halo zaraz ale czym przyjedziesz???
-
SPOTY RADOMSKIE
często są spoty Mleczkowie, ostatnio było nas 3, ale skoro mcm Prawi że trzeba sie spotkać to cos kombinujmy, w nast piątek mam wolne,.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur szacun za pasje, chyba b5tki to w takim kkole jeszcze niee widziałem,. chyba weitec musze sobie sprawić, a jaki rozmiar opon??? plener też zacny
-
[B5 AFB] Wymiana odmy 2,5 tdi
masz juz plastik więc spokój, pilnuj dobrego oleju i czasu wymiany,. pozdr
-
[B6 AYM] 2.5TDI Wtrysk sterujacy!
patrz post wyżej, grupa 004 w engine i sprawdzamy 3 i 4 te okienko, musi sie pokrywać podczas pracy silnika,
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
co z B6 tka się stanie??? tyle pracy i serca wpakowałeś???
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
ciekawe jakie plany pod maskę??? to ten 2.5 juz niesprawny???
-
[B5 AFB] Wymiana odmy 2,5 tdi
powiem tak, mój ma prawie 500 tys przelotu żadnej membrany nie wymieniałem,. kilka silników juz tezz takimi przebiegami spotkałem i również nie zmieniana membrana,. zdejmnij węza wyjsciowego z odmy przy turbo z tyłu, odkręć korek, i dmuchnij w tego węza tylko małym ciśnieniem,. sprawdzisz wtedy drożnośc całości kanału, on wbrew pozorom jest strasznie zawiły, może głebiej jest zapchany,.
-
problem z tylnym zamkiem
tylny jest elektryczny, sam się otwiera, najbardziej jak odpalam silnik, sjak ejst spadek napięcia, ne wiem o co kaman,
-
SPOTY RADOMSKIE