Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
witajcie, Arturku, jak tam, ??? ogarnąłes ta kostkę?? zima u Ciebie??? Kwinto to nie tu, wczesniej jadac od ronda napzreciw scanii,.
-
Po wymianie kpl hydrauliki i walkow zaczely dzwonic popychacze ?
Dev, no niestety nie zgodze się z Tobą, np popychacze INA sa fabrycznie napełnione olejem, przed montażem sciągasz z nich gumki, i wkłądasz w głowice,. nie wiem jak było z tymi Rouvilla, czy były suche??? instrykcja jest taka że nie wolno ci od razu takiego silnika z nowymi popychaczami odpalać, nadmiar oleju ma być wypchnięty przez siłe spręzyn zaworowych,. kolego Sumos, zakładałem już wiele kompletów popychaczy do 2.5, i nowych i składałem używki dziwne że sie nie wyciszyły, może rzeczywiscie cos nie tak z olejem i tymi zaworkami,. nagraj ten dzwięk???
-
Problem z WTRYSKIWACZEM STERUJĄCY
jak gosc ustawił kąt wtrysku jezeli uszkodoznu jest wtrysk sterujący??? czy w gruoie oo4 silnika jest pomiar w trzeciej kolumnie??? jakies błedy???
-
Po wymianie kpl hydrauliki i walkow zaczely dzwonic popychacze ?
głowice po stronie pasazera maja tendencje do bycia głosniejszymi od tyłuu, tam jest zębatka i wtrysk sterujacy,. podnies dekle i sprawdz czy wszystko jest na miejscu, sprawdz jeszcze raz kąt wtrysku, i korekcje na cylindrach na vagu,. olej, 5/40 , motul, castrol edge, aczkolwiek niektórzy na tym forum nie uwazaja castrola, takze dowolnosc, ale 5/40
-
Po wymianie kpl hydrauliki i walkow zaczely dzwonic popychacze ?
full synt powinien byc to po pierwsze, jakiej firmy ta hydraullika??? może którys z hydro jest wadliwy i nie trzyma??? albo coś nie jest na miejscu??? albo zaworki w zwiazku z olejem jaki był uzywany mówia juz koniec,.
-
SPOTY RADOMSKIE
zapraszamy, tylko kiedy ktos będzie, ???
-
Prośba o interpretacje logów silnik AFB
jakies błedy skoro nie pali???
-
SPOTY RADOMSKIE
dobrze że chociaż goście zaglądają, każdy zarobiony, pozdrowienia
-
Prośba o interpretacje logów silnik AFB
ogólnie to logi nie wygladają źle, dawka w popmpie wg mnie jak najbardziej poprawna,. jedynie ten kat wtrysku, na late masz 0,4 BTDC znaczy przed gmp, ma być za skoro na late, więc albo się zmieni na ok 2 i u góry bedzie ATDC, lub pokaże na minusie BTDC , trzeba przestawiać śrubami fasolkami na kole napedowym od pompy na gorącym, poszukaj tematu jest napewno,.przesuwając o ok milimetr przestawiasz o ok 1 stopień,. w grupie 004 w statycznych kąt wtrysku nie wysterowany jest, 2 i 3 okienko powinno się zgadzac, silnik był wtedy ciepły czy zimny???zdarza sie że na zimno kat wtrysku nie jest wysterowany prawidłowo, lub nastawnik się zacina, no ale w basic settings przestawia, więć trzeba ustawić kąt wtrysku na początek,. ewentualnie cos niedobrego dzieje sie z wtryskiem sterującym, ale skoro błędów brak,.
-
Nie reaguje na pedał gazu
dopiero po podłaczniu kompa bedziemy wiedziec,.
-
Kąt wtrysku
ta dawka to przy jakim czasie wtrysku??? jakie chwilowe spalanie chyba w kanale 017???
-
Po wymianie kpl hydrauliki i walkow zaczely dzwonic popychacze ?
jaki przebieg tego auuta ze takie naprawy robisz, jakim olejem zalany byl i jest??? zaworki zwrotne pod podstawa filtra zmieniałeś?? może głosniej chodzi przez wtryskiwacze a nie popychacze, kąt wtrysku ustawiony, nastawnik pracuje??? wlej cos do czyszcczenia wtrysków,.
-
Wymiana tranzystora w sterowniku Vp44 a błąd 1441(G210)
panowie, w sprawie pompy zadam inne pytanie, grupa 001 w egine, blok 2 i 3, dawka paliwa i czas wtrysku,,. oczywyscie 2.5 tdi jakie macie wartości na ciepłyym i zimnym, bez klimy i czy wieksza wartośc w bloku drugim oznacza większą ilosć paliwa wtryskiwanego czy odwrotnie???
-
Prośba o interpretacje logów silnik AFB
kąt wtrysku do ustawienia, na late w grupie oo4 ma byc ok 2 ZGMP, prawdopodobnie masz bład mówiacy o tym, zrób potem dynnamiczne, jak nie bedzie ''ślisko''
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
juz jestem online, na stanowisku, a racja trochę dzwonili, Opinie po naprawie pompy: auto żywsze po dodaniu gazu z niskich obrotów, ale dawka na jałowym na ciepło jest ok 5.8 mg było 4.7 przed remontem, na klimie jest ponad 8 wiec nie do zaakceptowania, ck 18.9, wiec tak jak było przedtem, ale spalanie na vagu 0.9 l na godz, to za dużo było 0.7,. mam podjechać na zmiane tej dawki bo mam wrazenie że więcej pali, niewiem jak to zrobią, mówią że na samochodzie, Artur wie coś o tym,.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
oj Artur, każdy widze doradza po fakcie, nie znając konkretów,. każdy gani to 2.5 tdi, ale przy przebiegach jakie się robi, w kilkunastoletnim aucie to każde się spier...li, niestety skrzyni u Ciebie arturze nawet wróżbita by nie przewidział,. przykłąd z osattnich dni, volvo s60, 2003 d5, zawiesił się popychacz bo stukał, włąsciceil zbagatelizował, bo popychacze drogie, korba pogieta, wałek rozrządu wyrwany z głowicy, pozostała wymiana silnika,.
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe rower też może być,
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
nadal masz kąt wtrysku nie halo,. przy egr sprawdz podcisnienia, sprawdz czy po zciągnieciu węzyka ssie powietrze,. co ze stukaniem??? nadal jest???
-
B6 2.5 TDi V6 180KM 2001r zapowietrzony układ paliwowy? VAG 1441 1442
jak chcesz ori przezroczyste przewody na pompe moge ci takie odsprzedac, - PW
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
a może zamontujmy nadkola od esy i wentylatory na coolerach na taki magiczny włącznik jak miał stallone w filmie cobra , chyba nikt tak niema hehe,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
wszsytko kwestia kasy, nic innego oprócz fantazji i aksy nas nie ogranicza, fmic z orurowaniem z nierdzewki super wyląda, szczególnie jak w zderzaku coś tam widać,.
-
SPOTY RADOMSKIE
kolor obaj macie ''szybki'' wysokość też podobną w porównaniu z moją kozą, ale Artur na pocieszenie ty najszybciej z 200 do zera się zatrzymasz, hehe
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Kowi, czesć Long time no see, wiem wiem o to mi chodziło, przeciez ja śmigam tyle lat po programie, żadnego Fmica nie planuje, ale nadkola od ski może, chyba bardziej mi chodzi o hamulce,. Artur ty odczujesz, już odczyłeś moc na plus bo wisko jest sprawne, znaczy nie jest ciągle włączone, nie ma co ukrywać, klima, wisko, korki, 2.5 pod maską B5, łatwo tam niema, może na lato dolną osłonę zciągać, ??? hehe domyślam się że 2.7 biturbo też łatwo niema, a fmica też seryjnie nie było,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nic sie nie rozszczelnia, u mnie 1.4 bara daje i jest git,.od 6 lat,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
no to szukajmy ceny??? około 100 pln szt z tego co wiem