Treść opublikowana przez kudalty66
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
tak, no więc ty tez go miałeś.
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
jest o-ring na rurce powrotnej od turbo, jak wyciagniesz turbo razem z rurka wychodzi,. zdarza sie poczas montażu oring przyszczypnąć lub przeciąć, jak odma była zapchana znalazło cisnienie ujscie,.
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
super auto, super że moc wróciła,. graty
-
Brak mocy, głośna praca
, wystarczy poszukać,. haldex to dołączany tył na sprzegle mokrym sterowanym elektronicznie, Quattro to stały napęd z mechaniczną przekładnią Torsen pomiedzy osiami,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcin, zadzwoń jutro, w pracy będę pozdro 4 all
-
SPOTY RADOMSKIE
tablicy to raczej się nie czepią, najwyżej weż ori ze sobą i elementy montażowe,.
-
SPOTY RADOMSKIE
jeżdziłem z ciemnymi szybami w UK pzrez 3 lata, problemu nie było, chyba że do Szkocji jedziesz,. no chyba że masz całkiem czarne???
-
Kopci, szarpie i słabo odpala w ciepłe dni.
przepływak w tym silniku jest niezniszczalna, albo padła do konca albo problem z przewodami,. log grupy 003 w nastawach podstawowych ''BS''
-
spadek mocy- wrazenie
aż muszę do siebie pod osłonę zajrzeć, w końcu starość nie radość,. pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
no i dobrze, pozdr
-
analiza logów B6 1.8 T 163
czujnik wszedł za głeboko, porównałes go ze starym???
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM PW,. sorry, dzieci, myślaęłm ze ktoś do ciebie dobije, cholera, moze spota u mnie bedziemy robic, zawsze bedzie nas dwóch,. hehe dzis otwarcie sezonu moto, i motoserce, pogoda jak znalazł,. hehe
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
ooooo widzisz, teraz mamy piastę, trzreba kombinowac z tarczą,. może ktoś sprawdzić jakie sa róznice w tarczy z a6c4 i tarczy z a6 c5 ??? pewnie chodzi o odsadzenie??? ---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- co jakby na ta piastę od c4 zakładał np: 288/12 od a4 b7???
-
SPOTY RADOMSKIE
coś w tym jest, ja zawsze jak jadę na prostej 7ki szukam, hehe jak bedziesz moto na mieście zajrzyj do mnie, dopiero w sobote pracuję
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
ejjjj no i sie zaczęło zaglądanie w portfel, zamiast narzekać za robotę się wziąć,.!!! lub się pakować. Krzysiek, how much te lustra??? PW,. zostaw chromy przy twoim kolorze auta,. skąd je wyczaiłeś??? to juz bym ori grilla od Ski tez kładł,.
-
SPOTY RADOMSKIE
to może najpierw kreske a potem na kreskę, hehe pomyslimy, lżejszy jestem, ale chyba motor cięższy
-
SPOTY RADOMSKIE
stajemy na kresce????
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
jest naprawdę super, graty
-
SPOTY RADOMSKIE
no, i to się rozumie, to i ja będę ja będzie pogoda to bandytą
-
SPOTY RADOMSKIE
wtedy to na wakacje będziecie jeździć i znów duuuupa. może za tydzień ktoś chętny???
-
SPOTY RADOMSKIE
zapraszamy na spota
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
zawsze się nad tym zastanawiałem czy nie lepiej zrobić rury i studzienki w chodniku lub pasie zieleni żeby w wypadku awarii nie ryc asfaltu,.??? widziałem tak w Niemczech w niektórych miastach, w UK też.
-
spadek mocy- wrazenie
raczej się zapowietrzy, wymieniaj po sztuce mniejsze ryzyko, jak paliwa full tez lepiej,.
-
SPOTY RADOMSKIE
bedzie ktos dziś, wracam z roboty 19.30 moge na minute pokazać się,.??? mokom zadzwon w wolnej chwili,.