Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. tak, no więc ty tez go miałeś.
  2. jest o-ring na rurce powrotnej od turbo, jak wyciagniesz turbo razem z rurka wychodzi,. zdarza sie poczas montażu oring przyszczypnąć lub przeciąć, jak odma była zapchana znalazło cisnienie ujscie,.
  3. super auto, super że moc wróciła,. graty
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    , wystarczy poszukać,. haldex to dołączany tył na sprzegle mokrym sterowanym elektronicznie, Quattro to stały napęd z mechaniczną przekładnią Torsen pomiedzy osiami,.
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Marcin, zadzwoń jutro, w pracy będę pozdro 4 all
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tablicy to raczej się nie czepią, najwyżej weż ori ze sobą i elementy montażowe,.
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jeżdziłem z ciemnymi szybami w UK pzrez 3 lata, problemu nie było, chyba że do Szkocji jedziesz,. no chyba że masz całkiem czarne???
  8. przepływak w tym silniku jest niezniszczalna, albo padła do konca albo problem z przewodami,. log grupy 003 w nastawach podstawowych ''BS''
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    aż muszę do siebie pod osłonę zajrzeć, w końcu starość nie radość,. pozdr
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no i dobrze, pozdr
  11. czujnik wszedł za głeboko, porównałes go ze starym???
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    MCM PW,. sorry, dzieci, myślaęłm ze ktoś do ciebie dobije, cholera, moze spota u mnie bedziemy robic, zawsze bedzie nas dwóch,. hehe dzis otwarcie sezonu moto, i motoserce, pogoda jak znalazł,. hehe
  13. ooooo widzisz, teraz mamy piastę, trzreba kombinowac z tarczą,. może ktoś sprawdzić jakie sa róznice w tarczy z a6c4 i tarczy z a6 c5 ??? pewnie chodzi o odsadzenie??? ---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- co jakby na ta piastę od c4 zakładał np: 288/12 od a4 b7???
  14. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    coś w tym jest, ja zawsze jak jadę na prostej 7ki szukam, hehe jak bedziesz moto na mieście zajrzyj do mnie, dopiero w sobote pracuję
  15. ejjjj no i sie zaczęło zaglądanie w portfel, zamiast narzekać za robotę się wziąć,.!!! lub się pakować. Krzysiek, how much te lustra??? PW,. zostaw chromy przy twoim kolorze auta,. skąd je wyczaiłeś??? to juz bym ori grilla od Ski tez kładł,.
  16. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to może najpierw kreske a potem na kreskę, hehe pomyslimy, lżejszy jestem, ale chyba motor cięższy
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    stajemy na kresce????
  18. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no, i to się rozumie, to i ja będę ja będzie pogoda to bandytą
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wtedy to na wakacje będziecie jeździć i znów duuuupa. może za tydzień ktoś chętny???
  20. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zapraszamy na spota
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    będe,.
  22. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zawsze się nad tym zastanawiałem czy nie lepiej zrobić rury i studzienki w chodniku lub pasie zieleni żeby w wypadku awarii nie ryc asfaltu,.??? widziałem tak w Niemczech w niektórych miastach, w UK też.
  23. kudalty66 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    raczej się zapowietrzy, wymieniaj po sztuce mniejsze ryzyko, jak paliwa full tez lepiej,.
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bedzie ktos dziś, wracam z roboty 19.30 moge na minute pokazać się,.??? mokom zadzwon w wolnej chwili,.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.