Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
gratulacje, odezwij sie, dzwoniłes ostatnio
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
gdzie sa te małe zaworki??? ja tych nie zmieniałem,. ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ---------- dół silnika był suchy???? wszystkie kawałki hydro masz na wierzchu??? u mnie były w misce musiałem zciągać miche,. zobacz czy z pod dekla za kołem pasowym dolnym wału sie nie poci,. ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- wiesz jak hydro montować w 2.5??? nie wyciskaj oleju czasem imadłem,
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
2290 za zestaw, ja 6 lat temu drugie tyle płaciłem,.
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
sorry długo na forum nie byłem,. wałki w gorszym stanie już widziałem./ jakie te wałki w końcu kupiłeś??? jaką hydraulikę, zaworki zwrotne z serwisu???? ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ---------- hydro tylko INA jest kuta,. wałki kolbenschmidt, dostepne u uzytkownika allegro autossilniki z hydro komplet ok 2800, ---------- Post dopisany at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany at 01:37 ---------- turbina : turbo-tec z jaworzna,. ---------- Post dopisany at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany at 01:38 ---------- uszczelki dekli reinz lub elring, ale reinz jest tańszy, półksiezyce na dirko wkładać, nowe podkłądki pod wtryski i przelewy, przelewy tez nowe,.
-
A4 Diesel
jakieś dystanse masz z tyłu??? całosc naprawdę dobrze wyglada, szkoda że moje bixy nie maja us,. z tym us naprawdę lepiej,.pozdro
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
niestety finansowa też, hehe pozdr,. ale prowadzi sie bezbłędnie,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Panowie ja od wczoraj na letnich, może trochę za wczesnie, ale wyciagałem je żeby w innym aucie wykluczyć krzywe koła, to jak juz były na wierzchu to sa na aucie, hehe 7.5 cala przy Et35 zawsze mi sie podobało, ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- na innej zglebionej B5 tce wygladało to tak: wczoraj widziany: ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 21:05 ---------- Panowie takie cudo ostatnio miałem na ,,obsługe,, i mozliwość upalania, hehe 3.8 385 PS
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie kolega ostatnio zaostawił mi na obsługe taką oto ikone motoryzacji" carrera S 3.8 385PS, powiem wam że dwa dni ja testowałem, żal było sie rozstawać
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM zabrałeś moto do Niemcowni, ??? ---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ---------- auto szlif jest w RAdomiu na ul Koziej, odchodzi ona od Topielnej, też ich polecam,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek, no proszę cie, rozmawoaliśmy o tym gościu !!! kolego głowicę masz juz wymontowaną, czy chcesz żeby demontowac i składać???
-
Spociki Łódzkie
skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,. aso nie mają pojecia, kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,. jak macie kogos info na PW golf 5 1.9, daj namiary do ciebie na PW, kolega zadzwoni do ciebie, dzieki ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- ja bym mu tą diagnostyke u siebie ogarnął ale specjalnie po to nie bedzie do mnie jechał,.
-
Spociki Łódzkie
skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,. aso nie mają pojecia, kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,. jak macie kogos info na PW
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
dla 2.5 v6 czas sie znajdzie, lubie to moje to drugie jest za***iste, ciche i wstaje na 1.700
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Nobla to powinien dostac producent trttytek hehe Artur jakie spalanie wyszło, turbinka napewno sie nie zapiecze,. pozdr
-
Spociki Łódzkie
witajcie koledzy,. kolega z łodzi poszukuje ogarnietego diagnostę żeby zlogować golfa 5 1.9 105 koni i poszukac problemów których aso nie znajduje,. pomoże ktos, namiary na PW, dzieki i pozdrawiam
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
ja przez 3 doby Radom -Manchester- Leeds i z powrotem ,. ok 5 tys km nawet oleju nie dolewałem,. hehe
-
czujnik NBF ?
kąt wtrysku do sprawdzenia i czujnik temperatury,. 2.5 w Tipie ok dyche spali,. 2.5 oleju nie biorą, chyba że turbo pada lub cieknie, może po wymienie odmy wycieków tak dużo nie będzie,.
-
czujnik NBF ?
nowy typ odmy zakładasz??? 3 wałki juz miałes wymienione, tylko górny z głowicy z czujnikiem jest stary,. jakie uszczelki pod dekle kupiłeś??? ori , elring, czy REinz ??? jak maja w zestawie nowe półksiżężyce to zamontuj je na uszczelnienie ''dirko'',. tak nawoasem to ładnie czysto w slniku, jaki olej???
-
SPOTY RADOMSKIE
równiez prosze o PW
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
widzę prace ,, in progress'', powodzenia,.;pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
ukurzyła się na tych polnych moich szutrowych drogach,. chciałem pokazać jak wygląda na moich kołach, to jak tył stoi to dla mnie idealnie, ale przód to juz troszke za nisko, Wg mnie oczywyście,.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
bardzo dobrze napisane, pozdr i tego sie trzymajmy,.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Mareg zawieszenie psuje sie tak samo w każdym, rozmawiamy o silniku o tym jest wątek,. do tego o 2.5 tdi, widzę w profilu że masz 1.9 zawsze lepiej naprawic swoje i wiedzieć co się ma niż kupic ''ulepa z komisu'' i znów naprawiać, dlatego swoim 2.5 tyle jeżdżę i na mam zamiaru sprzedawać,. ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ---------- chodzi mi o to że każdy gdzieś usłyszał że 2.5 jest do d*py i to powtarza, a 1.9 sie nie psuje jak ma 400 tys nalatane????
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
ja też wyrażam swoja opine poparta dośwaidczeniem jako mechanik i uzytkownik tego silnika od 2007 roku,. pytałem jakim sposobem zostało wsadzone 12 tys w silnik i w jakie auto o jakiej wartości, ??? jaki był sens, ???
-
SPOTY RADOMSKIE
musiałem usunac bo do d..py zdjęcia wstawiłem,. RS4 B8