Treść opublikowana przez kudalty66
-
Ustawienie rozrządu czy dobre ?
4ty, 4te okienko,. syncro angle
-
SPOTY RADOMSKIE
panowie, części do merca osobowego w Radomiu,???? konkretnie zderzak przód do E w211 z 2003 bez sprysków i chromów,.????
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
sposób na fotoradary, szybko po sniegu jeździć hehe, p.s ale wydech czysty ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 10:03 ---------- dziś rano alternator padł!!! także bixy, wymiana tulei napinacza i alternatora mnie czeka,
-
SPOTY RADOMSKIE
przecież najlepiej takie auto to streetrace looknie, może znajdzie chwilkę, ja mógłym z vagiem i miernikiem skoczyć, ale nie wiem kiedy bedę mógł,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek ciekawe kto ci o tym powiedział, zamiast zajrzeć pod maskę od razu dzwonisz, hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
jakoś nie wierzę żeby radiowóz miał czystą blache w takich warunkach, nie dał bym sobie mandatu za to dać,. pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
dzis rano powrót z pracy i na budowę, fotoradary można łapać hehe
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
jazda na rezerwie do końca skróci żywot każdej VP czy to 37 czy 44, nawet w PB jest tak samo pompke w zbiorniku szybciej szlak trafi jak będzie ciągle na rezerwie, o tym jest temat, po co sie unosisz,.
-
Jazda na rezerwie aż zgaśnie
spróbuj tego w 2.5 tdi,.
-
SPOTY RADOMSKIE
może na stacji jeszcze letnie mieli, bo przecież zimy w styczniu wreszcie zresztą w Polsce nikt się nie spodziewał,.
-
SPOTY RADOMSKIE
co racja to racja, żony astra stała 3 dni, podchodzę pyk i mruczy, ach to niesmiertelne 1.4i 8v . ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- a mój na mrozie to jak kałasznikow na zimno, z takim samym dymem,. hehe ale co tam diesel kopci diesel czadzi diesel nigdy cie nie zdradzi, oczywiście jak dobrego paliwa zalejesz,.
-
SPOTY RADOMSKIE
sorry , taki klimat mamy, hehe,. jaja są z paliwami na stacjach bo chyba nie przewidziały takiego mrozu i chyba trochę mniej odporne są, badź starsze zapasy, a wiadomo paliwo odporne na -30 droższe w produkcji jest,. a dolewanie dodatków przy takiej temperaturze nic nie daje, tzreba paliwo rozgrzeć żeby się zmieszało,. do mnie do pracy kilka osób dieslami nie dotarło, u mnie było -17.5
-
Dziwny pomiar z przepływki
racja , krzysiek kąt jest ok,. vag róznie to pokazuje, u góry ma napisane BTDC, a ma na minusie więc jest ok,. jedyne co widze to problem przy turbo, n75, nieszczelność vac pompa lub zapieczone,. bądź fiziycznie sprężarka się kończy,. wyczyściłbym przepływke lub podłozył inną w celu sprawdzenia,. ale jak turbo będzie właściwie ssało to i pomiar przepływki się poprawi. ---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- można zdjąc sterowanie gruszką z turbo i sprawdzic jak sztanaga chodzi czy lekko i czy sie nie tnie,. zdarza sie ze sama gruszka juz sie kończy bądź jest nieszczelna, to mozna sprawdzić ''ciągnąć ustami'' po zdjęciu wężyka z n75
-
Kopci na niebiesko!
nie leje się półsyntetyka do tdi v6, szczególnie ze stara odmą i ,,wrażliwymi wałkami''!!!
-
Dziwny pomiar z przepływki
klapa gasząca jakby była to pracuje tylko podczas gaszenia silnika,. na jakim biegu logujesz że te logi takie krótkie, zrób na trójce, od 1500 do 4200 pełny but,. grupa 003, i 011
-
Dziwny pomiar z przepływki
jak dla mnie to pierwsze co do sprawdzenia turbo, zawór n75 szczelnośc weżyków, ewentualnie stan gruszki i vac pompy,. turbo strasznie późno wstaje, moze jest zapieczone, jak nie ciągnie własciwie to i przepływka nie pokazuje właściwie, może egr przypchany lub niesprawny. można delikatnie przepływke wyczyścić,. wtryski troche nierówno pracują, dolej czegos sprawdzonego do czyszczenia układu,. ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- silnik nie trzęsie się na wolnych???
-
SPOTY RADOMSKIE
kwinto, wahler i po kłopocie,.
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
plany sa na wysłanie lamp do Gwertego, wtedy bedę działał,. a jak twój motor po tym przebiegu wyciszył sie coś, ???? jakie spalanie ci wyszło na tankowaniu w takiej trasie, mój PL-UK srednio 6.3 spalał, na 2 tys km,
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
siema, no i jak sie auto sprawuje,.???? znalazłem komplet naprawczy to tego napinacza, same pierścienie, i swożeń, za parę złotych INA, ewentualnie z ramieniem, za ok 200 PLN pozdr
-
Kopci na niebiesko!
własnie o tym mówie, 2.5 nie powinien tak robić, a jeżeli tak jest to popychacze sa juz słabe, jak stuka jest ryzyko wypadniecia pestki z pod dźwigienki,. u mnie edge 5/40
-
SPOTY RADOMSKIE
dzięki MCM, takiego wechikułu jeszcze nie naprawiałem, ciekawe ile ma koni??? pozdrawiam Panowie,.
-
Kopci na niebiesko!
u mnie jest cicho nawet po kilku dniach, nawet teraz na mrozie,.
-
Kopci po odpaleniu
najlepiej jest jak najbliżej +2 stopnie ATDC, w normie od 0 do 4 ATDC
-
SPOTY RADOMSKIE
tez go wczoraj szukałem i nie był aktywny, dzis ma juz wszystko ogłoszone,. ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- no to zdrówko, ja w pracy siedzę,.
-
Kopci na niebiesko!
ja bym sie raczej przejął odgłosem hydrauliki zaworowej,.