Treść opublikowana przez kudalty66
-
odpalil, wszedl na 700 obr i zgasl.
bład wywala bo nastawnik idzie na max, nie moze wysterować,. kąt musisz mieć w zakresie i tyle, jak bedzie źle, cos innego się wysra, jak nie masz kata dolej troszkę mixolu żeby wtryski przesmarować,. zrób dynamiczny log 004
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
hehe, ARTUR to od razu humor poprawia, pomyslimy,. ostatnio MOSKAL urzęduje w RAdomiu widziałem na spocie jego Skę i jego glebe, na tym setupie napewno bym na budowę nie wjechał,. ale z drugiej strony jego bixy na nieoryginalnych palnikach jak dla mnie słabo swiecą,. jeszcze jedna ciekawostka, wczoraj wskrzesiłem kolejne 2.5 v6 tdi, znaczy wałki w lewej głowicy i takie tam rozrzady i wycieki,. jakie było moje dziwienie jak zobaczyłem że w prawej głoicy ma wałki nowego typu, auto 2001 rok, prawa głowica stopki od wałków 2003, nie znalazłem nic czy cała głowica była zmieniona, ciezko nr doczytać, jaja by były jak nowy typ wałków mozna na starą głowicę założyć,. po uruchomieniu prawa z wałkami nowego typy wcale duzo ciszej nie chodzi,. zresztą gość hydro zostawił stare ze względu na finanse, ale hydro juz idealnych grzybków nie miało, załozyłem mu ode mnie wybrane stare dzwigienki i moje uzywane wałki z lewej głowicy bo te akurat dobre mi się zostały,. cóż jak się coś wysypie bedziemy robic od nowa, klient o tym poinformowany, ale za paska 2001 skóra alcantara, xenon, 2din, automat, 4 motion dał 8 tys, także coś za coś,. pompa tez mu się kończy, grupa 001 ilość paliwa 7mg na suw, przy CK 22, spalanie chwiolwe ok 1.3 l/h
-
odpalil, wszedl na 700 obr i zgasl.
jeżeli masz na late to albo powinno być 2 stopnie ATDC lub -2 BTDC, w każdym razie najliżej wartości 2 stopnie, teoeretycznie norma jest od 0 do 4, ale jak VCDsem uzyjesz diagramu, to na 2 stopnie pokazuje perfect!!!!! skoro teraz działa to zrób logi statyczne grupy 001, 003, 004, i BS 003 i 004 wychodzi na to że pierwszy objaw był własciwy, odpaliło i zgasło czyli było zapowietrzone, szukałeś nieszczelności???
-
odpalil, wszedl na 700 obr i zgasl.
zajrzuj do paska od pompy czy jest napięty i sprawdz na wtryskach czy paliwo jest podawane,. do tego potrzebujesz drugiej osoby,.
-
Kopci po odpaleniu
jezeli ATDC to z plusem, i dlo tego kąt powinien być 2 stopnie ZGMP na Late,.
-
odpalil, wszedl na 700 obr i zgasl.
550 to regulacja kata wtrysku poza zakresem,. albo pompa stoi na nastawniku, albo wtrysk sterujacy leży,. kręcac rozrusznikiem na vagu w 4tej grupie w 3cim okienku zobacz czy cos pokazuje,. powinno byc to samo co w drugiej, a w ostatnim okienku praca nastawnika w procentach,.
-
odpalil, wszedl na 700 obr i zgasl.
jak silnik nie pracuje na jałwym cięzko sprawdzic cokolwiek,. poluzuj wtryski zobacz czy idzie paliwo, ile masz paliwa??? sprawdz na krótko czy pompka w baku działa,. obstawiam nieszzcelnośc na przelewach lub przy filtrze ewentualnie zaworku zwrotnym na filtrze,.
-
[B6 AKE] Problem po wymianie świec żarowych!!!!
tak też może być z tym przewodami, trzeba wcześniej sie w nie ''wpiąć' i sprawdzić, a stare świece ile było spalonych???
-
SPOTY RADOMSKIE
spot świąteczny zaliczony,. Tomek tym razem dwie choinki kupił,. pozdrawiam Panowie, spokojnych i wesołych
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
ni kupuj zestawu rouvilla, jak juz to autossilniki na allegro i zestaw wałkami kolbenshmidt, Artur wie o co kaman,. tez ci doradzi, a hydro tylko kute INA:bicz: chyba że na handel szykujesz, hehe ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- co do ankiety jak masz kasę to kup Skę, jak masz sentyment smigaj klekotem, zrobisz i bedzie jezdził, program dasz to nawet nieźle,. jak chcesz robic program to wtryski conajmniej od AKNa manuala lub autoamatu, a najlepiej od AKE,. AFB ma najmniejsze
-
analiza logów B6 1.8 T 163
błedy stukowego które po skasowaniu podczas pomiaru wracają,. bład za małego cisnienie pomiedzy turbo a przepustnicą, szczelość sprawdzona dziś wszystko ok,. wszystkie przewody i doleo sprężarką wymieniony zawór DV i n75 sterujący wastegatem, na zimno pracuje ok, jak chwile sie zagrzeje trzesie silnikiem,,. z turbiny lekko olej się poci na wyjsciu, może sie kończy??? check sie zapala po chwili po skasowaniu błędów,.
-
analiza logów B6 1.8 T 163
witajcie po przerwie, auto na wolych obrotach strasznie szarpie, błędy stukowego na wszystkich cylindrach które wracają,. Grupy: 033,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115,118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
SPOTY RADOMSKIE
racja Tomek kupił drzewko, ,.
-
SPOTY RADOMSKIE
czy to nie był wtedy piątek przed wielkanocą???
-
Wymiana silnika na młodszy ?
może na tym jednym wyrobione jest gniazdo,. lub na całej głowicy jest mniejsze z powodu słabych zaworków zwrotnych od cisnienia oleju,. co do twojego pytanie, nowszy silnik to jaki wg ciebie, w nagłówku wątku o 2.5 masz wszystko rozpisane, jakie silniki są już poprawione, pytanie jaki koszt zakupu takiego silnika,. pierwsze 180tki mają te same wady co wszystkie,.
-
SPOTY RADOMSKIE
jeżeli się da to damy rade, kwestia dogadania,. 1.8 T też łatwo nie jest, jak trzecią turbinę wkładałem po fachowcach z Folwarcznej też kląłem jek szewc,. ile wziął, domyślam się że mało, ???? ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- a tak nawiasem co z tym spotem, w czwartek wracam z pracy o 19.30 więc jak znalazł żeby był,.
-
SPOTY RADOMSKIE
chcesz mi pomagać ??? W S4 b5 jeszcze nie wyjmowałem, chyba ale sie może mylę trzeba motor wyciągać???
-
SPOTY RADOMSKIE
rózne rzeczy się robi, hehe dam radę, mam warsztat, dzwoń jutro,. żeby w Radomiu mechanika nie znaleźć , hehe,
-
SPOTY RADOMSKIE
może warto nowy pasek dać??? też jest wąski???
-
Wymiana silnika na młodszy ?
looknij na paski czy są na miejscu i zajrzyj pod dekle zaworowe co i jak, może krzywka wypadła i sie wkreciła,. dziwie się że jak juz rozbierałes silnik do wymiany popychacza to wszystkich nie zmieniłeś???
-
SPOTY RADOMSKIE
jak chcesz na spocie ci to zrobię, chyba że podjedziesz do mnie, dziś , jutro lub w srodę, tel masz w podpisie, reklame też . ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ---------- paski w takich autach jak w astrze mają naciąg 'manualny' nie ma tam napinacza dlatego z czasem pasek sie rozciąga i piszczy,. żona w astrze ma jeszcze wąski pasek hehe, jak w 126p, ale to i plus nie może się napinacz spier..ć bo go niema,.
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
moze kiedyś to zrobię, narazie czasu brak, napewno jest lepiej niż z małym prawym,. zresztą kupiłem lustro w kolorze i nawet nie musiałem go rozbierać, sprawdziłem czy widac i tyle,. lenistwo, hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek, najłatwiej sobie z UK zciągnij z Q przełóż co masz przełozyć a resztę opchniesz i sporo ci zostanie i części i kasy,.
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
co masz na mysli w lapach kolor na kierunkach???? co do prawego lustra z anglika, je trójkata nie zmieniłem, daleko siedzę i jeszcze jest zapas w regulacjii,. zreszta nie jest to takie proste ten trójkat przełożyć, może i rozebrać tak ale potem sprężyne założyć, dałem spokój,. pozdr chyba ja będę następny co lampy przerobi , bo lewą mam strasznie wypaloną, .
-
nie steruje katem wtrysku
nastawnik w pompie nie chodzi,. co on taki ciepły, aż 107 stopni na wolnych obrotach??? wydaje mi sie że po pierwszym logu pokazuje że pompa juz nie jest pierwszej młodosci,.