Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
w każdej chwili DRLa można rezać, mozna dołozyć moduł na długich itd,.
-
SPOTY RADOMSKIE
skończyłem swoje, jutro działam twoje,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
5 k jakie??? ori czy podróba,. jutro foty wstawie
-
SPOTY RADOMSKIE
kolorek też zacny,. widzicie kupujesz takiego i juz nic nie trza rezać
-
SPOTY RADOMSKIE
ktoś go schował w stodole z sianem i o nim zapomniał, hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku ten RS to seria tak nawiasem,. dziewica jak z fabryki,.
-
SPOTY RADOMSKIE
może ktoś chętny na nowego rsa??? mobile.de
-
SPOTY RADOMSKIE
tomek ta czarna na zdjęciu jest na zawiasie -20 także juz lepiej
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
pomyśle nad tym,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
hehe, mam bixa + h7 także jest szansa
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
autko poskładane, lampy świecą masakrycznie dobrze do tego mam nowe palniki Philipsa k4800, zacytuję Artura, na lampy to są jedne z lepiej wydanych pieniędzy,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomku no co jest, masz dosyć swojej kozy, przecież zokochałeś sie w
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
pytałeś ile mi z tym zeszło,. jedno popołudnie rozbierałem, drugi dzień składałem do tego stanu co na zdjęciach, do tego czyszczenie dolotu wymiana coolerów, tzreba było rozpiąć rozrząd pompy żeby zdjąć ten dekiel z rolkami od paska, rozrząd silnika nie był rozpinany,. napewno łatwiej by było gdyby rozrządu i rolki tej poprawej od rozrządu nie było,. alternator przełożyć drugi to już tylko chwila, nie rozpinałem całego przodu, odpięty tylko górny wąż wodny i na max odchylony, cieżko było koło pasowe odkręcić no i wybijanie tych tuleii żeby chłodnicy nie ruszyć też trudniejsze,. urwała mi się sruba z góry prz lampe w czołówce muszę rozwiercić także jeszcze trochę pracy zostało,. sam wiesz jakby to robił mechanik za kasę sporo trzeba zapłacić,. robiłem ostatnio rozrząd w S3 2.0 TFSI 265 KM, wcale łatwo też nie było, żeby cokolwiek zrobic trzeba albo silnik opuścic lub go unieść żeby mocowanie silnika odkręcić,.
-
SPOTY RADOMSKIE
siemano miłego dnia i tygodnia dla wszystkich,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
tak to wszystko wygląda, nowe tuleje i uszczelki dostepne z orginału w Intercarsie, numery na zdjęciach,. jak widac na drugim zdjęciu obciety został kołnierz starego pierscienia i nabiłem trzeci, napewno to usztywniło jeszcze bardziej. w kazdym razie dostęp do tego napinacza nie jest łatwy, sczególnie do śruby od tyłu,. i ponowne nabicie tuleii tej od tyłu, uzyłem innej dłuższej śruby żeby wcisnąć ją do środka,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
krzysiek, no właśnie duży plus to taki jak można sobie to samemu zrobić, bo mi to zajmuje już półtora dnia, a jeszcze zderzak lapy i reszta słon do poskładana, drugie turbo tez wrzucam więc cały dzień pewnie mi zejdzie,. wiem wiem jak się sobie robi to dokładnie i bez pospiechu, no ale inne auta czekają i trzeba się uwijać bo i jeździć nie mam czym, żonę okradam, wczesniej ze 3 lata temu regenerowałem alternator, wtedy jak go wyciagałem to cały był w oleju, teraz o dziwo był czysty i suchy, ale padła cała płytka w nim więc kupiłem drugi od Krychy,. wychodzi na to że w miarę szczelny mam silnik, usczelki nowe dawałem wszystko powoli składałem, troche przelewy się pocą tylko, ale teraz od razu wymieniam,. we wtorek pewnie skończę bo jutro na 12H do pracy zasuwam, pozdro
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
tak ale to teraz ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- zresztą alternator i coolery to jest osprzęt
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
rolkę na napinaczu wymieniałem przy rozrządzie jest ok,. jedna rolka od paska wieloklinowego była słaba, taka pełna metalowa,. reszty nie zmieniam, przy rozrządzie będę myślał, zresztą jeszcze 50 tys do tego,. z drugiej strony od ostatniego otwierania przodu minęło dwa lata, jak na 2.5 v6 to niezły wynik uważam, przez te dwa lata, olej 3 razy zmieniłem i gruszkę od turbo i zawór od EGR i tyle,.
-
Wymiana pompy wtryskowej - demontaż przodu?
do napinacza potrzebny jest ''fajkowy'' 22 z cienkimi sciankami i imbus w srodek żeby napinać,., 6 lub 7 mm, napinasz żeby strzałka była posrodku prawego kąta prostego,. lub któtka nasadka 22 i przyspawać dźwignię,. pompa musi być taka sama, nowsze od B6 mają immo w sobie trzeba kodowac ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- pompa z x to pompa nowa kupiona w serwisie jako część zamienna,. może być bez x,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
no co ty Artur, wcale nie dużo,. Alternator 100 coolery 100 paski wieloklinowe, jedna rolka 200 tulejki do napinacza 80 no i lampy 350 rozrząd jeszcze 50 tys więc nie ruszam,. padł alternator więc było nieuniknione rozbierać,. lampy są opcją, turbina druga była na półce od dawna dostałem ją za flaszkę, hehe a twój napinacz już robiłeś,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek, doczytałem,. gleba MCMa jak najbardziej za, Tomek, szukaj zawieszenie 1BE -20,. od twojego modelu i silnika 6 cylindrowego z Q,. MCM fajne foty starych aut, no a fele w C5 to w ogóle miodzio, skąd ja takie znam,. Moskal, ja miałem juz palniki za 20 zeta nie chodzi z nimi że się przepalają, po ok miesiącu już słabiej świecą,. ori po miesiącu dopiero właściwie świecą, teraz mam nowe ori PHILIPS k4800, zobaczysz efekt na nowych Bixach, tez takie bedziesz chciał,. jakie masz soczewki???
-
SPOTY RADOMSKIE
sieam Panowie ale nabijacie posty, parę dni mnie nie było a tu 5 stron czytania,. jakieś streszczenie by sie przydało,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
tak wygladały stare odłyśniki w moich lampach, nowe lampy w drodze,. ---------- Post dopisany 14-02-2014 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2014 at 08:30 ---------- siema pany autko rozebrane, nowy alternator już on board,. rozwaliłem też napinacz paska osprzętu, wybiłem stare tuleje i swożeń, da się to zrobić bez demontażu całej podstawy tego napinacza i demontowania podstawy filtra oleju,. zamówiony jest komplet nowych tuleii do tego usrojstwa i uszczelniacze, koszt ok 80 zł,. Bixy od Gwertego już tez są jutro składanie, P.s nawet silnik nie jest zalany olejem, altek stary był suchy, jedynie to przelewy do wymiany,. montuję nowe czyste i suche coolery bo stare się rozszczelniły, drugie turbo też zakładam bo to co mam już jest głośne i lekko puszcza,.
-
ocieplanie nowego domu
Damian o co chodzi z tymi oknami ??? zamówiłem 15 grafitowy frezowany, ale biorę wskazówki żeby tego nie robic w upalne dni , i od razu klejem pokrywac nie czekać,. zreszta będę to robił teraz jak tylko zima pusci,.
-
SPOTY RADOMSKIE
racja E28 klasyka gatunku: https://www.google.pl/search?q=bmw+e28&safe=off&client=firefox-a&hs=oTV&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=VBz7Uq_2H-SR7Aaj94GwBA&ved=0CCgQsAQ&biw=1366&bih=624 a pamiętacie filmiki naszych radomskich MPWR ??? dawno temu, e36 M lub e36 330i, wtedy ja miałem dotep do malucha lub łady ---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------