Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
chwilowo z dwoma, moskal jest chwilowo z nami, hehe
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
niestety inne sa mocowania przy belce do auta, inne tuleje,.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
to akurat wiem jak to sie je i jak sa śruby, wyraźnie widać ze bez rezania, gwintowania się nie da piasty zamiast czopu założyć
-
SPOTY RADOMSKIE
no jak nie jak tak, tylko komuś musi w takim samym kolorze zginąć
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
ciekawe jak z abs bo w pasku czujnik jest w piaście, znając życie kostka pasuje,. zastanawia mnie jednak sposób montazu piasty, na zdjęcu widać że tarcza jest troche daleko od osłony,.
-
spadek mocy- wrazenie
katalizator tylko wyciac bądź nowy,. sprawdz ten układ paliwowy, nowe przelewy i podkładki, ewentualnie nowy filtr i spradzenie szczelności zaworka zwrotnego,. często przewód robi się nieszczelny przy łaczeniu gumowego z przezroczystym przed pompą,. na początek na zimno sprawdziłbym temperatury może czujnik sie kończy, czy przy tej temp wiskoza się załączyła??? może chłodnice poprostu brudne po zimie,.
-
SPOTY RADOMSKIE
który miesiąc????
-
spadek mocy- wrazenie
jedyne co widze to troche przycina się nastawnik w pompie, ale może jakiś srodek do paliwa pomoże, może i ten filtr paliwa i bombelki do sprawdzenia, przepływka mnie zastanawia, niby dobrze pokazuje i raczej jest nowego typu nie powinno byc z nia problemów, ale jakby był drugi na chwilę na podmianę to bym sprawdził na innym,. ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- ewentualnie kat sie zapycha i też z tego powodu wysoka temperatura, tylko wtedy turbo by nie ładowało w parametrach,.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
280mm tyl, praktycznie p&p. wszystkie informacje na temat u czlowieka ktory to poskladal - Bartek, 885 605 040 http://i.imgur.com/nmh5hP5.jpg opowiedz coś więcej, daj więcej zdjęć
-
SPOTY RADOMSKIE
to ty nie wiesz takich rzeczy ???? widze mcm ma kupę wolnego czasu i chęci,.
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
całą belkę, tylko pasek ma sprężynę obok wahacza, w a4 jest mcpherson, ciekawe co na to belka paska i podparcie zawieszenia bo jest w innym miejscu niestety,. ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- Dev, są do A4 b5 tarcze tył OZ perforowane??? czy jakiekolwiek auto tej grupy miałe wieksze hamulce z tym typem łozyska na czopie???
-
SPOTY RADOMSKIE
spox, może twój ogarniemy w maju??? ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ---------- a tak nawiasem, niedługo w odwiedziny do mnie będziecie w inne miejsce przyjeżdżać, no chyba ze w odwiedziny do warsztatu to w to samo jeszcze,. prace w domu na wykończeniu, szukam dobrych i niedrogich paneli, z montażem lub bez gdzie jechać???
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
Panowie, co z ośką jest jakaś szansa żeby coś wykombinować, co jakby piasty zamontować jednak na oś od b5tki, lub oś od passata jeżeli jest podobna??? przymierzałem piastę zamiast czopu, i otwory sa inne, trzebaby dorabiać mocowanie, ewentualnie długie sruby i nakrętki,.
-
SPOTY RADOMSKIE
mleczka też są rózne, nabłyszczające dla handlarzy, lekko scierne itd, pasta tempo swego czasu na lakiery renowacyjne''polskie'' w polonezach też dawała radę, kiedys był komendant, nie było g3, teraz sa nowe srodki bez użycia wody itd,. dawno temu jak sie umalowało tak musiało być, nie było czym polerować, polerka kosztowała krocie, miałem wiertarkę i nasadkę, taraz w wiekszości aut malowanych wychodzi sie z założenia że sie wypoleruje, mało jest fachowców gdzie lakier po nałożeniu wyglada właściwie i mozna nawet bez polerki użytkować, choćby po to żeby dosechł i ewentualnie osiadł,. inne srodki też uzywa się do polerki lakieru starego żeby przywrócić mu blask, i nowego żeby usunać defekty,.
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM witamy w pobliżu, na moto pogody brak niestety,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nie czerwony, ale za cene ramek mam drugi fis w dobrym stanie na zapas,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
budowa daje mi w kosc, uszczerbek w podsufitce mam niestety, no i przez wozenie kleju, cementu i innych lekkich rzeczy rozpadły się tuleje belki, auto pływa na drodze jak ikarus,. zamówione ori, po 69 za szt,.aż mi sie nie chce tego robić licznik od A6 FL tez już jest,
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
wreszcie, program u sprawdzonego tunera rób i będziesz zadowolony, niestety nie wszyscy chcą je robić, bo to ''stare kible'' i grzebac trzeba i lutować. widziałem twoje obniżenie na potrzeby budowy, mi sie przez wożenie kleju tuleje belki rozsypały,.
-
Brak mocy, głośna praca
cieszę się że masz sprawne 2.5 tdi, kolejne zresztą, looknij u mnie jak jeździ moje,. tak nawaisem to s3 to haldex a nie Q
-
SPOTY RADOMSKIE
mleczko, wosk, glinka jak zwał tak zwał,. może pastę tempo???? hehe ja mam srebrny, problemów brak,.
-
kopci przy odpaleniu
nawet jak plus 10, mój jak rano chodzi, jade do bramy, otwieram to lekko parę puszcza,. kiedyś jak miałem walnięte turbo zablokowane łopatki to na biało ciągle kopcił, nawet przy mocnym bucie,.
-
[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)
a zaślepki sprysku wciąż brak, a nowa w serwisie 40 zeta kosztuje,. jakie masz opony, bo na tym zawiasie pomimo ze obnizony strasznie wysoko jest jak na moim 1 BE,.
-
kopci przy odpaleniu
które auto przy chłodnych porankach nie puści białego dymku???? zanim wydech sie nie rozgrzeje???
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
ja tez tak mam, tylko grilla nie malowałem samą ramkę,. mój matt jest bardziej matowy,. zrób cos z tym brewkami jak najszybciej,.
-
wałki rozrządu
uzywane wałki, jak je zobaczysz że nie mają znaków wytarcia można kłasć ale tylko z kompletem nowej hydro INA, za około 1100 PLN, nowy zestaw z gwarancją na 3 lata kolbenschmidt + INA około 2300, pytanie czy warto używki kłaść ???