Treść opublikowana przez kudalty66
-
Ciężko odpala zimny poniżej zera.
przelewy wymień, i podkładki może paliwo sie cofa,. kąt na 2atdc na late jest wzorowy,.
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
słaba decyzja, tyle pracy a tearz do sprzedania, zostaw go w PL na weekendowe przejażczki, a inne auto co nie beedziesz musiał za nie autostrad płacić???
-
SPOTY RADOMSKIE
no własnie kiedy spot, ??
-
SPOTY RADOMSKIE
wczoraj dostał wiadro jedzenia, wiadro też ruszył, wiesz imie zobowiązuje,.
-
SPOTY RADOMSKIE
ja ci zrobie jak chcesz,. a tak nawaisem to siema Pany
-
Jak długo na wytartych wałkach
kolego Mały, jeżeli amszzamiar zabrac się za wymiane wałków sam, to duuuuzo poczytaj, zdobądź blokady lub je kup, v6 to nie r4 nie zapominaj o tym, zawsze możesz tu na forum pytac, wielu z nas juz to przerabiało,. wałki wyłacznie z kompletna hydro kuta INA, + zaworki zwotne, i odma najlepiej wymienic na nowy typ plastikowy,.
-
Ropa barkowa - czy nadaje sie do AFN
zaraz się okaże że nikt w klubie na czerwonym nie śmiga,. czesem mozna wiekszy syf z byle jakiej stacji wlać i tez kupe problemów mieć, a tak na poważnie to ciekawy jestem jakie to kolorowe ma parametry w porównaniu do normalnego,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
wentylator elektryczny czy wiskozy????
-
Dziwny dźwięk, dobrze słyszalny w aucie.
- Duża ilość oleju w intercoolerze
może katalizator się zapycha??- Słabe 2.5 TDI? Jedzie jakby miało połowe mocy
grupa 011 dynamiczne jeszcze- Padnięty wałek rozrządu w B6 2,5TDi BAU 2004r. (213tys)
ja ostatnio miałem taki cikawy przypadek,. passat b5 2000 rok, rozrząd i stukanie lewej głowicy, rozebranie wszystkiego i jakie moje zaskoczenie było jak w prawej głowicy były nowego typu wałki i rolkowe dźwigienki,. co lepsze nie dopatrzyłem się żeby ta głowica była nowszego typu, więc pytanie jak to ktos poskładał,. w lewej standard, braki w hydro i wytarte wałki, po poskładaniu wcale róznicy dzwiękowej tego nowego typu i starego nie słyszałem,. ale mój AKN duzo ciszej pracuje,,. co do autora tematu, to nowy wałek w aso sztuke zamówić, lub uderz do uztkownika a alle autossilniki, może sztuke zciągnie, lub parę na głowicę,. hudraulika tylko i wyłacznie INA, pozdrawiam- [B5 AFB] Filtr odpowietrzenia skrzyni korbowej (odma)
nic sie nie dzieje, wymianiaj na nowy typ- SPOTY RADOMSKIE
halo ale cisza,.... kolega szuka autka za ok 35 tys, a3, a4 b7 sedan , może byc 2.tfsi, ale na pasku,- 2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
panowie ciśnienie oleju na niskich obrotach moze być za małe ale tylko wtedy gdy cos jest uszkodzone, inaczej żadne niskie obroty nie sa szkodliwe,. to co jak by na jałowym chodził przez 24 godziny to by się cos wytarło??? u mnie na jałowym olej na wałkach przez otwór od wlewu widać że ejst go mnóstwo,. po to sa zaworki zwrotne żeby nadmiar ciśnienia na wyzszych obrotach upuszczać, na wolnych są zamknięte,. jak walniete zaworki i/ lub słabe panewki wtedy cisnienie bedzie za słabe, a jak pompa słaba to do wymiany,. w 2.5 jak jest za mało oleju w głowicach robi sie głośne,. pozdr- Przekaźnik Elektryki Silnika 2.5 Tdii
witam od jakiegoś czasu słabo odpala rano, w momencie odpalannia słychac przekażnik który jak sie kręci silnikiem wtedy pyka, dowiedziałem sie że to on moze byc winny za odpalanie, nie orientujecie sie jai on ma numer, gzdie sie znajduje, ??? przekaznik swiec słychaac poprawnie nie zauwazyłem zmiany w jego pracy,.- SPOTY RADOMSKIE
- 2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
panowie, nnie ma szans zeby pasowały od rsa, tam jest 5 zaworów na cylinder, no i ten sposób napędu, chyba że w rsie są zębatki niema łańcucha, ale jak wtedy by zrobili zmienne fazy rozrzadu????- SPOTY RADOMSKIE
siema co oni znów zrobili z forum????- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
poważnie,... buda i kolor jest, heble też, mooocy tylko brakuje, bodykit niepotrzebny, cichoociemny bys był, 380 ps w sam raz,.- [B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nowy mały mod: dystanse 4mm na tyle, mała rzecz a cieszy:decayed: przy felgach 7.5 cala i et35- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
była na forum przekładka napedów, silnika i osprzetu od Rsa za 15k pln, Artur????- SPOTY RADOMSKIE
do ozonowania mam dostęp do maszynki, nabic uzupełnic środek na złotej,. od dawna tam to robią, ozonowanie tez ci zrobią, chyba ze chcesz zo maszynkę wezmę,. ---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- pany kto ma box na dach i mógłby pozyczyć na wakacje od 10 sierpnia na tydzien nawet za opłatą, potrzebuje dla brata, belki mamy,.- SPOTY RADOMSKIE
takiego wyniku w 30 minut sie nie spodziewałem,.- [B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
siema auto zrobione, na szczeście uszkodzenie osłon pasków nie było groźne,. wentylator nowy, chłodnica używana, cały płyn nowy, wykańczam dom, z kasą chwilowo krucho na nową chłodnicę było,. ale na pocieszenie w tym miesiącu sie przeprowadzamy,. ---------- Post dopisany 08-07-2014 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 08:25 ---------- siema panowie mam całą wiazke od pdc, co gdzie idzie wie ktos, gdzie moduł w ochronnej styropianowej obudowie, pod siedzeniem z tyłu???? gdzie przykreca sie piszczek gdzie podłaczyc biała kostkę, jak ida i któredy przewody,. od zderzaka wiazke juz mam w srodku po prawej,. dzieki za odp - Duża ilość oleju w intercoolerze