Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskal, obiecana fota z Twoją trytytką,
  2. nie masz racjii kolego to po pierwsze,. po drugie jakim sposobem ktoś tyle kasy władował w silnik, mozna było kilka innych całych silników kupić od angola, w jakim aucie to było jaka warość??? jeżeli padł przy tym Tiptronic to nie łącz tego z wadami silnika,. ciekawe jaki realny przebieg miało auto??? wałki kolbenschidt i hydro ina kosztują ok 3tys pln, są twardsze i trwalsze niż ori,. ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- w 1.9 PD przy ok 300 350 tys też pompki padną, wałek może też, czasem gniazda pompowtrysków sie wybiją więc głowica do wymiany, uszczelniacze na pompakch do wymiany, dwumas, egr itd, do tego wcale mało nie pali,. każdy silnik z przebiegiem sie zużywa,.
  3. kudalty66 odpowiedział(a) na kudalty66 temat w Audi A4 B5
    dzięki, sprawdzę ile w serwisie
  4. kudalty66 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    poszukuje nr części, nadkola s4 b5 przód ewentualnie jak ktos wie również ile nowe kosztują dla porównania???
  5. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zaraz Tomek wyskoczy 4.2 v8 hehe,. lub Smart for two, żeby pięknego Radomia nie zatruwać,
  6. kudalty66 odpowiedział(a) na Malinek110 temat w 2.5TDI
    kabelek od wtryskiwacza sterującego powinien wychodzic specjana gumką na górze lewej głowicy, pod wężem wlotowym do turbo,. czy on jeszczcze działa tzreba sprawdzić vagiem i grupie 004 silnika,. uszczelniacze w deklach nie są wymienne, może z przelewów na wtryskach sie leje i tak to wygląda,. wyczyścić i sprawdzić skąd cieknie,. jak wymienisz odme na nowy typ spokój na zawsze,. ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- wyciek pomiedzy głowicami to: nieudolna wymiana oleju i wylało sie z filtra,. wyciek z weża cisnieniowego idacego do turbo,. wymyc , wytrzec, pojeździć i poszukac skąd cieknie,.
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to samo ostatnio powiedziałem że powinien dostać Nobla,. ostatnio kupiłem paczke w lidlu za ''dychę'' róznej wielkości naprawdę solidne, mocne i elastyczne, hehe
  8. sprawdź szczelosc dolotu od turbo dalej,. druga sprawa czy masz jeszcze kata, może się zapychac i gdzieś na wydechu lub pod turbina puszcza,. może być uszkodzony łącznik zaraz za spręzarką na wyjsciu z turbiny, krótki ok 10 cm od turbo w strone prawej głowicy przy grodzi,. spróbuj za pomoca innej osoby wyszukać syczenie, chyba że to dzwiek turbo które robi sie coraz głośniejsze,.
  9. panowie jakie sposoby aplikacjii styropianu polecacie??? całe płyty na klej, kilka palcków potem dociskac itd, czy płyta ma idealnie dolegać do sciany czy może być szczelina tam gdzie klej się nie rozszedł??? ściany z porothermu, ile kołków na płyte dać??? spokojnie nie będę tego robił sam, chcę tylko być na bieząco żeby ''fachowcy'' głupot nie gadali,. pozdrawiam
  10. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie spać zwiedzać, spokojenj niedzieli,.
  11. Panowie, podsumowując ten mój mały remont,. światła super, polecam każdemu,. drugie turbo, ciche, wstaje super moc jest coolery szczelne więc ok,. alternator ładuje od razu po starcie, stary musiałem czekać aż po kilkunastu sekundach napiecie na wskazówce licznika wzrośnie, i do tego było go słychać. trzebaby coś znów zmodzić, ale chwilowo czasu brak,.
  12. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    przez jakiś czas działało do zakupu nowej, hehe
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiedziałem że poczekasz na właściwy moment,
  14. na czym polegała modyfikacja chłodzenia??? olej, woda, czy olej w skrzyni, czy coolery??? masz więcej fotek z prac??? pozdr
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trytytki, taśmy, power tape, i nne gady, o kleju do szyb nie wspomnę, ważne żeby działało,. młotek i przecinak też jest w modzie,. Top gear zrobił z power tape łódkę i pływali wieć nie ma co sie obawiać,.
  16. jak to jakie mocowana???? ori były h6w, h10w maja w innym miejscu bolec wytsrczyło jeden troche opiłować,. przy zwykłych h7 h7 bez ksenonu mogłeś mieć 5 watowe wciskane postojówki,.
  17. lepsze są od h6w np ostam cool blue lub philips, bo tańsze i tak szybko się nie palą, ja za ledami nie przepadam,.\ te h10w sporo światła rozpylają,.
  18. no jak to ile, jak kogoś dochodzę zawsze mrugam, hehe ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- co sądzisz o tych h10w???
  19. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mcm, uważaj bo ci zaraz o trytytkach dowali , hehe:naughty:
  20. również graty wyniki i dzwięku,.
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Z Paska B5 moga pasować jedynie do A4 B5 (jesli juz bo zawieszenie jest takie same) , no i nie wklada sie sie sprezyn z auta ktore ma silnik wielkosci pudełka po butach do auta z takim piecem jak Twój , bedzie tak niechciana przez Ciebie "gleba" d*pa, z b6 jest wielowahacz, w pasku belka, nie pasują,. ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- to czym ty jeździsz jak ona ciągle u Robcia stoi nie psuje tylko obsługuje i upgraduje, hehe ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- psuje to się esa Moskala, urywa wydechy i takie tam,.....zderzaki też
  22. no tak, ale w ori a6 c6 z bixem i innych tak własnie jest, jak mrugasz na zgaszonych swiatłach rozpala się palnik i traci na żywotności,.
  23. krzysiek, Artur dobrze prawi, bix świeci cały czas, jeżeli jedziesz bez zapalnych mijania mrugasz tylko wewnętrznymi , jak włączysz mijania, przesłona w soczewce ''mruga'' xenon świeci cały czas,. gorzej jest jak nie masz wewnętrznych jako długie, tylko daylight, wtedy trzeba tak przerobić żeby mrugnięcie zapalało palnik w soczewce,. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- kaju, co dodać,'' It does the job''
  24. Artur dla ciebie, pierwsze foty na postojówkach z h10W z bmw e39 po lifcie ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- tu włączony xenon palniki philips k4800, 4te zdjęcie na długich ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- na ścianie:decayed: za***iste jest to że nowe soczewki, w końcu z 21 wieku są, mają mozliwość doświetlania lewego pobocza nie oslepiając z przeciwka, o prawym nie wspomnę na długich znaki widać z conajmniej kilometra,
  25. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    panowie, co lepsze ten RS B5 nadal daje rade w porównaniu z v8 w b7,. i można program na 430koni machnąć, czy trzeba coś więcej??? z tego co wiem w 2001 roku RS b5 kiosztował około 270 tys, Kuzaj miał takiego od nowości, nawet jakoś ostatnio był do sprzedania za ok 70 tys,. jak bym miał wolne 400 tys, to bym sie nad tym b5 zastanowił i potraktował jako lokatę, jeżdżąc nim weekendowo,.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.