Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe bierzesz ją? Jak nie to ja te fotele spróbuje wysępić Mordo nie wiem jeszcze, muszę się tym jeszcze przejechać. Jak złoży to niech da znać to pojedziemy i zobacze.. a do mnie nie długo wpadnie czarno białe recaro i czarny sufit
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co potrzeba do podłączenia recaro z full elektryką jak się ma zwykłą skóre z pompowanymi lędzwiami?
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te mądrala dawaj te zakażenie to przetestuje jak lata bokiem ^^
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie od czego najlepiej wsadzić quattro i jaką skrzynie pod silnik 4.2 v8 344km?
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wystepuje jako element osobny, tylko razem z lampą. A jakiś numer lampy? Czyli nigdzie nie można kupić czegoś takiego w orginale lub coś podobnego?
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znajdź mi to w etce... przeszukałem cała i nic takiego tam nie ma. Mozę ktoś będzie tak dobry i rzuci numerem tej części
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebny numer odblasku kierunku który jest w lampie przedniej USA, ma ktoś?
  8. Możesz podrzucić jakimś numerem?
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie podrzuci ktoś skąd ściągnąć vcds na vin7? Naściągałem się tego trochę i żadne nie bangla...
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest jedna lampa za bagatela 370zł
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, ma ktoś na handel lampy USA? lub same obrysówki? A może ktoś by rzucił numerem tych obrysów....
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś na handel zwrotnice przednia prawa do b6? Jak coś to pisać bo potrzebuje
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko Panowie pasuje do naszych padaczek zwrotnica od b7? i czy ważne jaki silnik czy pasuje wsio?
  14. Ok, to jak znajdę jakiś kabel po zapłonie to podpiąć go pod czerwony czy żółty? Tak żeby radio pamiętało ustawienia... Nie ma takiego guzika:\ Panel radia tak wygląda: http://fs5.directupload.net/images/151112/77rfhs56.jpg
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomocy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/173534-all-stacje-multimedialne-pioneer-avhavic/page-12#entry4658969
  16. Panowie jak podłączyć takie radio Pioneer avh-x2500bt do padaczki a4 b6 z 2002roku. Wpinam kostkę iso i nie odpala się radio w ogóle... Startuje dopiero jak złącze przewód czerwony i zółty do siebie. Ale chce żeby radio się włączało gdy przekręce kluczyk i tak samo żeby się wyłączało. A i jeszcze pytanie jak się w ogole te radio wyłącza samemu?
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do kolegi Wandej'a on ogarnia części
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, od czego pasuje do nas blenda pod podświetlenie tablicy rejestracyjnej żeby była z miejscem pod kamerke i jaka jest normalna cena za to?
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany kto handluje adaptery do soczewek od b8?
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto stworzone do pracy więc holowało Dobry wypad ale mógłby być krótszy i bez takich przygód Co prawda to prawda Ważne że auto u czornego i jestem w oczekiwaniu jak to będzie latało a i zmień ten opis bo na dzień dzisiejszy w komorze silnika jest olejak i tak będzie jeszcze do końca tyg, więc się jeszcze nie podniecaj
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzejku przyznaj się że Cię ALT w multitroniku objechło tak się Twoja zaczerwieniła aż olej ze skrzyni puściła Pozdro dobry wypad! podeśle Ci zdjęcie co Cię holowało abyś pamiętał
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś dojście do jakiś samochodów uszkodzonych, powypadkowych z niemiec lub innego Państwa?Jakieś strony albo coś w tym stylu...
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile dajesz? ZAleży ile będziesz chciał i w jakim jest stanie...?
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś na handel climatronic 2 din z grzanymi d*pami? Stan może być opłakany..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.