Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Hehe bierzesz ją? Jak nie to ja te fotele spróbuje wysępić Mordo nie wiem jeszcze, muszę się tym jeszcze przejechać. Jak złoży to niech da znać to pojedziemy i zobacze.. a do mnie nie długo wpadnie czarno białe recaro i czarny sufit
-
B6 DIVISION
Co potrzeba do podłączenia recaro z full elektryką jak się ma zwykłą skóre z pompowanymi lędzwiami?
-
B6 DIVISION
Te mądrala dawaj te zakażenie to przetestuje jak lata bokiem ^^
-
B6 DIVISION
Panowie od czego najlepiej wsadzić quattro i jaką skrzynie pod silnik 4.2 v8 344km?
-
B6 DIVISION
Nie wystepuje jako element osobny, tylko razem z lampą. A jakiś numer lampy? Czyli nigdzie nie można kupić czegoś takiego w orginale lub coś podobnego?
-
B6 DIVISION
Znajdź mi to w etce... przeszukałem cała i nic takiego tam nie ma. Mozę ktoś będzie tak dobry i rzuci numerem tej części
-
B6 DIVISION
Potrzebny numer odblasku kierunku który jest w lampie przedniej USA, ma ktoś?
-
Przeróbka lamp przednich na USA?
Możesz podrzucić jakimś numerem?
-
B6 DIVISION
Panowie podrzuci ktoś skąd ściągnąć vcds na vin7? Naściągałem się tego trochę i żadne nie bangla...
-
B6 DIVISION
Jest jedna lampa za bagatela 370zł
-
B6 DIVISION
Siema, ma ktoś na handel lampy USA? lub same obrysówki? A może ktoś by rzucił numerem tych obrysów....
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś na handel zwrotnice przednia prawa do b6? Jak coś to pisać bo potrzebuje
-
B6 DIVISION
Siemanko Panowie pasuje do naszych padaczek zwrotnica od b7? i czy ważne jaki silnik czy pasuje wsio?
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Mrogal rzuć linkiem
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Ok, to jak znajdę jakiś kabel po zapłonie to podpiąć go pod czerwony czy żółty? Tak żeby radio pamiętało ustawienia... Nie ma takiego guzika:\ Panel radia tak wygląda: http://fs5.directupload.net/images/151112/77rfhs56.jpg
-
B6 DIVISION
Panowie pomocy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/173534-all-stacje-multimedialne-pioneer-avhavic/page-12#entry4658969
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Panowie jak podłączyć takie radio Pioneer avh-x2500bt do padaczki a4 b6 z 2002roku. Wpinam kostkę iso i nie odpala się radio w ogóle... Startuje dopiero jak złącze przewód czerwony i zółty do siebie. Ale chce żeby radio się włączało gdy przekręce kluczyk i tak samo żeby się wyłączało. A i jeszcze pytanie jak się w ogole te radio wyłącza samemu?
-
B6 DIVISION
Napisz do kolegi Wandej'a on ogarnia części
-
B6 DIVISION
Witam, od czego pasuje do nas blenda pod podświetlenie tablicy rejestracyjnej żeby była z miejscem pod kamerke i jaka jest normalna cena za to?
-
B6 DIVISION
Pany kto handluje adaptery do soczewek od b8?
-
B6 DIVISION
Auto stworzone do pracy więc holowało Dobry wypad ale mógłby być krótszy i bez takich przygód Co prawda to prawda Ważne że auto u czornego i jestem w oczekiwaniu jak to będzie latało a i zmień ten opis bo na dzień dzisiejszy w komorze silnika jest olejak i tak będzie jeszcze do końca tyg, więc się jeszcze nie podniecaj
-
B6 DIVISION
Andrzejku przyznaj się że Cię ALT w multitroniku objechło tak się Twoja zaczerwieniła aż olej ze skrzyni puściła Pozdro dobry wypad! podeśle Ci zdjęcie co Cię holowało abyś pamiętał
-
B6 DIVISION
Ma ktoś dojście do jakiś samochodów uszkodzonych, powypadkowych z niemiec lub innego Państwa?Jakieś strony albo coś w tym stylu...
-
B6 DIVISION
Ile dajesz? ZAleży ile będziesz chciał i w jakim jest stanie...?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś na handel climatronic 2 din z grzanymi d*pami? Stan może być opłakany..