Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znamy i obserwujemy :-D
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jest biedra będzie ale będę oglądał dla wodzianki i jeszcze jednej laseczki
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzwon po 23.30 nie będę spał bo będę wojewódzkiego oglądał ;-)
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Denerwujesz mnie [emoji14]rzebiegly: Za ile te 2.7? Dawaj po zaciski bo się kurząPrzestań jak zrobię swapa to dam Ci się przejechać [emoji14]olew: parę groszy gościu chce właśnie nie wiem czy odbiorę bo jak kupie to nie wiem czy kasę będę miał dam Ci znać jutro :-) Zadz to pogadamy
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak ma chodzić 2.7 bi turbo w a6 avant quattro? Jutro jadę oglądać... Podobno szarpie buda przy 60-80h to może być dwumasa? Jak dobrze pójdzie to będzie silnik na swap
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukał szukał i w końcu kupił zwykły slajn ;-) a z ciekawości wiele chcesz?
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dużo ludzi od nas jeździ na airu? Jak wrażenia? :-P
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na bziko86 temat w 2.0
    Kupujesz manetke od wycieraczek która ma przyciski od fisa montujesz kodujesz i bangla ;-) mi pokazuje na kompie 8.5 benzyny a gazu mi pali około 10 l zależy jak jadę :-) czyli dobrze pokazuje :-D
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie narazie zbieram informacje i zobaczymy co z tego wyjdzie.. Tak właśnie patrzę na cenę s4 to nie wiele więcej by wyszło kupić ori i się nie bawić w swapy bo jak mówisz to po swapach zawsze czegoś będzie brakować lub coś się spierdzieli :-/ muszę to wszystko przemyśleć ale lubię siedzieć w garażu i dlubac przy aucie i taki swap bym robił sam bo nic tak nie cieszy jak się samemu nie zrobi ;-) podeślij jakiś numer do tego Bartka na pw.
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak już to tylko a5 coupe a nie jakieś zabawki :-D [emoji14]olew: zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk Są zaciski Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola Gumki to sam sobie kup w aptece Nie wiem czy będzie na Ciebie rozmiar... W aptece nie sprzedają gumek w rozmiarze xxxxxs [emoji14]olew:
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk Są zaciski Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie robił ktoś swapa do be6 silnika 4.2 beznynke? mam parę pytań
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam cały i sprawny. Jak chcesz to mogę Ci go urzyczyć ;-)
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki andzejku, na pół roku starczyB-) ;-)
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam zwykła.
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko :-) mam też s line ale montuje u siebie:-P
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam zwykła dokładkę jak chcesz?
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [emoji14]olew: [emoji14]olew: Nie wytrzeźwiałeś jeszcze że nie wiesz? Brać Ci tarcze bo coś czuje w moczu że zaciski będą na dniach Szkoda że swinta bo byśmy zamontowali Widziałem co się dzieje ale za słowo zaje ****** dostać ostrzeżenie to już patologia narazie nie zamawiaj, ogarniemy wszystko po świętach
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale tutaj są strażnicy texasu aż szkoda gadać
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    True. 2.6 to już beton na cienkiej gumie Co Ty swirujesz! Ja mam 225/40 r18 i wiatru 2.6 i jest zaje***** ;-) kiedyś jeździłem na 3.0 ale trochę twardo było...
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak by dopłacił to bym się z nim zmienił za moje be6 :-P http://allegro.pl/mega-audi-a8-na-zamowienie-full-lift-long-alu-20-i5172318984.html#thumb/7
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potrzebuje numeru części która nachodzi na uchwyt na telefon do b6. Ktoś poratuje? Naciapane z Zetki
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam problemo... Po odpaleniu auta i podłączeniu miernika do aku pokazuje mi ładowanie na poziomie 19 voltow. Co to może być? Regulator napięcia fo wymiany? Naciapane z Zetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.