Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Znamy i obserwujemy :-D
-
B6 DIVISION
Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D
-
B6 DIVISION
Tak jest biedra będzie ale będę oglądał dla wodzianki i jeszcze jednej laseczki
-
B6 DIVISION
Dzwon po 23.30 nie będę spał bo będę wojewódzkiego oglądał ;-)
-
B6 DIVISION
Denerwujesz mnie [emoji14]rzebiegly: Za ile te 2.7? Dawaj po zaciski bo się kurząPrzestań jak zrobię swapa to dam Ci się przejechać [emoji14]olew: parę groszy gościu chce właśnie nie wiem czy odbiorę bo jak kupie to nie wiem czy kasę będę miał dam Ci znać jutro :-) Zadz to pogadamy
-
B6 DIVISION
Panowie jak ma chodzić 2.7 bi turbo w a6 avant quattro? Jutro jadę oglądać... Podobno szarpie buda przy 60-80h to może być dwumasa? Jak dobrze pójdzie to będzie silnik na swap
-
B6 DIVISION
Szukał szukał i w końcu kupił zwykły slajn ;-) a z ciekawości wiele chcesz?
-
B6 DIVISION
dużo ludzi od nas jeździ na airu? Jak wrażenia? :-P
-
Duże spalanie 2.0 ALT FSI
Kupujesz manetke od wycieraczek która ma przyciski od fisa montujesz kodujesz i bangla ;-) mi pokazuje na kompie 8.5 benzyny a gazu mi pali około 10 l zależy jak jadę :-) czyli dobrze pokazuje :-D
-
B6 DIVISION
Właśnie narazie zbieram informacje i zobaczymy co z tego wyjdzie.. Tak właśnie patrzę na cenę s4 to nie wiele więcej by wyszło kupić ori i się nie bawić w swapy bo jak mówisz to po swapach zawsze czegoś będzie brakować lub coś się spierdzieli :-/ muszę to wszystko przemyśleć ale lubię siedzieć w garażu i dlubac przy aucie i taki swap bym robił sam bo nic tak nie cieszy jak się samemu nie zrobi ;-) podeślij jakiś numer do tego Bartka na pw.
-
B6 DIVISION
Jak już to tylko a5 coupe a nie jakieś zabawki :-D [emoji14]olew: zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk Są zaciski Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola Gumki to sam sobie kup w aptece Nie wiem czy będzie na Ciebie rozmiar... W aptece nie sprzedają gumek w rozmiarze xxxxxs [emoji14]olew:
-
B6 DIVISION
zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk Są zaciski Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola
-
B6 DIVISION
zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk
-
B6 DIVISION
panowie robił ktoś swapa do be6 silnika 4.2 beznynke? mam parę pytań
-
B6 DIVISION
Ja mam cały i sprawny. Jak chcesz to mogę Ci go urzyczyć ;-)
-
B6 DIVISION
Dzięki andzejku, na pół roku starczyB-) ;-)
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Spoko :-) mam też s line ale montuje u siebie:-P
-
B6 DIVISION
Mam zwykła dokładkę jak chcesz?
-
B6 DIVISION
[emoji14]olew: [emoji14]olew: Nie wytrzeźwiałeś jeszcze że nie wiesz? Brać Ci tarcze bo coś czuje w moczu że zaciski będą na dniach Szkoda że swinta bo byśmy zamontowali Widziałem co się dzieje ale za słowo zaje ****** dostać ostrzeżenie to już patologia narazie nie zamawiaj, ogarniemy wszystko po świętach
-
B6 DIVISION
Ale tutaj są strażnicy texasu aż szkoda gadać
-
B6 DIVISION
True. 2.6 to już beton na cienkiej gumie Co Ty swirujesz! Ja mam 225/40 r18 i wiatru 2.6 i jest zaje***** ;-) kiedyś jeździłem na 3.0 ale trochę twardo było...
-
B6 DIVISION
jak by dopłacił to bym się z nim zmienił za moje be6 :-P http://allegro.pl/mega-audi-a8-na-zamowienie-full-lift-long-alu-20-i5172318984.html#thumb/7
-
B6 DIVISION
potrzebuje numeru części która nachodzi na uchwyt na telefon do b6. Ktoś poratuje? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
mam problemo... Po odpaleniu auta i podłączeniu miernika do aku pokazuje mi ładowanie na poziomie 19 voltow. Co to może być? Regulator napięcia fo wymiany? Naciapane z Zetki