Treść opublikowana przez Bieniu
-
jakie alusy wybrac?
Nie, tylko 17. Przynajmniej ja nigdy siec nie spotkalem z innym rozmiarem tych felg Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
jakie alusy wybrac?
No chyba że :-)Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Zaśniedziały chrom !
Używałem ostatnio, nie polecam u mnie nic nie daloWysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
jakie alusy wybrac?
Kolego Kamyk, analizując Twoje wypowiedzi nie trzymaja sie kupy. Najpierw piszesz ze zmana felg jest bez sensu, potem mozna wywnioskowac ze sam jednak zmieniles na 18, obnizac twierdzisz ze nie trzeba, prostowac jakis chinczykow tez nie trzeba tak wiec Twoje wypowiedzi wydają się mało wiarygodne jak dla mnie. Pzdr Wniosek: wlozyles 18, nie obnizyles fury i dlatego twierdzisz ze zmiana felg na wieksze nie ma sensu :-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
jakie alusy wybrac?
Wzór ładny, tylko pytanie ile one warte żebyś nie musiał prostować co chwila, bo to nie oryginały. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
jakie alusy wybrac?
Kolego zmieniaj te 16 jak najbardziej, czy 17 czy 18 roznica w wygladzie bedzie spora, zależy oczywiscie jeszcze jaki wzor wybierzesz. Roznica w jeździe jest, na 17 bardziej tlucze bo niższy profil opony, ale tragedi nie ma. U mnie tak to wygladalo na 16 a tak na 17. Mam nadzieje ze pomoglem :-) Na pierwszym zdjeciu oczywiscie 17, oryginalne sline Poza tym jak zdecydujesz sie jednak na 18 to obowiazkowo bedziesz musial obnizyc bo bedzie koza, na 17 tragedii nie ma jeszcze
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Oby byl nie kręcony to przebieg nie taki duży. I wcale nie taki golas;-) Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Odpływ pod akumulatorem
Dziurka pewnie byla zapchana. Mi tez pod aku wpadla gdzieś do środka, nic sie nie dzieje tak wiec chyba nie ma się czym martwić Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Zaśniedziały chrom !
Wcześniej pisałeś ze wyszło jak z fabryki, a teraz piszesz ze na drzwiach nie poszlo, trochę sie pogubilem. To z czego Ci zeszlo skoro nie z drzwi? Przeciez glownie tu chodzi o chromy wokół drzwi[emoji3] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Dzięki za info[emoji1] przez chwile pomyślałem ze jaja sobie robisz ale widze na you tube ze faktycznie tak to dziala[emoji3] dobra spróbuje, K2 PLAK pewnie bez wiekszej roznicy co wybioreWysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Jak to się używa? Psiukam w kratki i wszystko? U mnie czasami zalatuje jakis nie mily zapach, szczegolnie jak mam na econ, pelen serwis robilem rok temu wydaje mi sie bez sensu znowu w tym roku, tym bardziej ze chlodzi jak nalezyWysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
2.0tdi CR 170km
Podepnę się pod temat choć widzę ze nikt się nie wypowiadal. Rowniez od jakiegoś czasu biorę pod uwagę zmianę auta, nie spieszy mi się dlatego podchodzę do tematu spokojnie. Glowny powód to zmiana na cos większego drugie dziecko w drodze:) bralem pod uwage a6 c6 ale koszty utrzymania chyba jednak nie dla mnie (kwota jaka chcialbym przeznaczyc do 40tys) tym samym A6 jakiejs nie zajechanej raczej nie znajde. Bralem pod uwage superb jednak cenowo tez kiepsko. Wczesniej posiadalem passata b5fl, moze b6 kombi z silnikiem 2,0 tdi 170km CR. W tej cenie znalazl bym calkiem świeżego ok 2008-2009. I teraz pytanie czy to ten sam silnik co w A6 C6, Superb... z tego co wcześniej czytalem to te CR juz sa mniej awaryjne niz pozostale 2.0tdi. Czy ktos jest w stanie udzielic jakis wskazowek, od ktorego rocznika w passatach te silniki byly itd...
-
Audi A4 2.0 TDI BLB
No kiepawo ten Pioneer tu wygląda... fabryczne tez często miało bluetooth
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dokładnie, nic dodać nic ująć przy okazji mam pytanko do ściemy szyb, wszystkie są równo ściemnione czy przednie boczne nieco lżej, jak to procentowo wygląda, wydaje mi się że jakoś tak wypośrodkowane są wszystkie, nie za ciemne i nie za jasne
-
Zaśniedziały chrom !
Ok spróbuję przy najbliższej okazji.
-
Zaśniedziały chrom !
Coś takiego?http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5309077176
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No właśnie na FERODO się zdecydowałem, ugadałem się już z kolegą TOM77
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie tak na szybko bo nie mam czasu przeczytałem kilka ostatnich stron ale mało wywnioskowałem. Jutro będę zmieniał tarcze i klocki z przodu (ostatnie klocki bosch jak zmieniałem wytrzymały trochę ponad 10tys i mi się kontrolka zapaliła że do wymiany, wyjąłem fakt już się zużyły, szybko ale jeżdżę dość agresywnie pewnie dlatego:( ), do rzeczy teraz chce zmienić komplet, tarcze już chyba też nie bardzo może dlatego i te klocki szybko zjechałem. Wiem, wiem swap na większe hamulce skoro tak jeżdżę (obecnie z przodu 288 ), ale nie wiem czy nie będę niebawem zmieniał auta tak więc nie będę inwestował więcej niż muszę. Nie znalazłem nic na temat Boscha a nie ukrywam że ten zestaw zamierzałem wybrać. Nieco droższe mam ATE, no i jeszcze w grę wchodzą FERODO sporo tańsze. Coś polecicie, pewnie będę kupował w inter cars mam tam jakąś zniżkę, chyba że ktoś z wawki ma jakieś dobre ceny to dajcie znać bo jutro będę kupował.
-
Audi A4 2.0 TDI BLB
Ja mam BLB i jakoś prawie trzy lata nic nie wyskoczyło, tak więc silnik jak każdy inny a jak zrobiłeś napęd pompy oleju to raczej nie ma co się dziać, tym bardziej przy tym przebiegu jeśli jest faktyczny jak piszesz. Sprowadzane mają na ogół ok 200tys, kręcone z 300 - 400 tys jak wszyscy twierdzą tak więc tylko jeździć. Szerokości!!!! Ps. Skoro i tak był u lakiernika szkoda że od razu nie dałeś zewnętrznego pakietu s-line, zmienia auto nie do poznania.
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Niezniszczalne? A czy tu również nie ma problemu z rozrządem jak w kazdym V6?
-
A6 C6 2,0TFSI 2005-2008
Tylko olejożerny? a to ile trzeba doleć od wymiany do wymiany i każdy tak ma czy nie jest to regułą? jakieś inne bolączki, a jak spalanie
-
A6 C6 2,0TFSI 2005-2008
Witam, Miał ktoś styczność z tym silnikiem w A6? Jak sobie daje radę, jakie spalanie, możliwe usterki... Z tego co się orientuję to jeśli nie chcę gazu to lepsza opcja niż 2,4V6 (tam ten nieszczęsny rozrząd), poza tym chyba podatny na chip tuning. Za wszystkie informację będę wdzięczny
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jest mega! gratki fury
-
Zaśniedziały chrom !
A gdzie można takie mleczko kupić?
-
Zaśniedziały chrom !
Też się zastanawiałem czym to ruszyć aby te ramki i grill nabrał blasku, czyli mówicie że nikomu się nie udało tego nalotu usunąć