Treść opublikowana przez Bieniu
-
Jak sprawdzić przebieg w Audi A6 C6
Witam, Pytanie bardziej do osób które już posiadają A6 C6. Ostatnio na youtube natknąłem się na filmik jak sprawdzić w przybliżeniu przebieg auta za pomocą ukrytego menu w MMI 2G. Co o tym myślicie? A może posiadacze sprawdzą i zobaczymy co wyjdzie, czy będzie to miało ręce i nogi. Obecnie zastanawiam się nad zmianą auta właśnie na A6C6, na razie dużo czytam i przeglądam, każda wskazówka będzie cenna. Standardowo nie mogę coś linku skopiować, film jest zatytułowany: Audi MMI 2G:Jak oszacować prawdziwy przebieg samochodu(A4,A5,A6,A8,Q7) korekta licznika Mam nadzieje że uda Wam się znaleźć, film użytkownika mr-fix
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Chyba cztery? I to nie kwestia daty produkcji a raczej wyposażenia, bo czasami widzialem nowsza i miala tak jak u kolegi tu
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Super się prezentuje po modach. A jak ten silnik 140KM daje rade? Wszyscy mówią że za mały do takiej budy, jak w porównaniu do A4 czuć różnicę że słabiej się zbiera? Sam noszę się z zamianą, 2,7 i 3,0 TDI trochę mnie przerażają kosztami utrzymania, a mi głównie chodzi aby zmienić na coś większego i wygodniejszego? Ewentualnie chip na 170KM i powinno dawać radę
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Panel klimatyzacji, rozumiem że tu jest jakaś ręczna? Jak są dwie gałki i wyświetlacze to climatronic, dobrze myślę?
-
A6 C6 Avant 2.7 TDI Q 2007 by seba3112
Myślałem że w 2,7 TDI nie wsadzali tip tronica tylko multitronik
-
mandat z fotoradaru stacjonarnego ale brak fotki
Też coś podobnego przerabiałem, w necie krąży pisemko na którym można się wzorować. Ja jedno pismo wysłałem ok 2 lata temu i cisza, kolejny raz zrobiłem tak samo, tym razem odpowiedzieli mi na pismo że zdjęcie mogą mi pokazać tylko muszę do nich przyjechać itd. Nie odpisywałem już nic, na razie cisza a rok od zarejestrowania minął tak więc teoretycznie powinno ujść a dobrze bo przez chwilę miałem 20pkt, 10 niedawno zeszło tak więc trochę lżej
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Tak gdzies juz mi sie gdzies obilo ze nie, ale chcialem potwierdzić przy okazji. Dzięki
-
Grill BLACK S LINE czy S4
Podepne się pod temat, nie mam zderzaka sline, da rade zamienic sam gril na sline, s4
-
Chip Tuning BOX
Witam, Miał ktoś może do czynienia z czymś takim? Poniżej kilka aukcji na allegro, jak widać ceny są różne a efekty podobne. Znajomy mówił że jeździł autkiem z czymś takim i jest bardzo dobrze. Wiecie na jakiej zasadzie to działa, skąd taka rozbieżność w cenie i na ile jest to bezpieczne dla auta? Mam problem wkleić link:(
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Też się męczyłem, na forum wyczytałem że trzeba mocno ciągnąć za kable, i tak zrobiłem:) tak więc szarpnąć mocniej i wychodzą
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Mi mechanik polecił aby co druga wymiana oleju czyli co jakieś 30tys po prostu ten imbus wymienić, koszt samego imbusa w ASO to grosze.
-
Trzeszczące plastyki w bagażniku.
Kolego dasz radę jakąś fotkę podrzucić, bo nie bardzo rozumiem że wyciągnąć całą roletę do góry:( u mnie też strasznie trzeszczy z tyłu jak gdzieś po dziurach jadę i z chęcią bym coś z tym zrobił skoro jest taka możliwość
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Kozacka fotka pod tym silnikiem
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ja pier...., ale ładujesz w nią
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Popieram, dokładka zrobiła robotę i teraz czarny gril współgra z resztą
-
Hałas ze skrzyni biegów czy z silnika?
Ja miałem podobnie, metaliczny hałas nie miałem pewności czy z silnika czy gdzieś z dołu. Jednak podejrzewałem dwumase, po wciśnięciu pedału sprzęgła było słychac jeszcze bardziej ,,chrobotanie'' , po całkowitym wysprzęgleniu hałas ustawał. Na biegu jałowym miałem też delikatne wibracje, jednak nie było szarpania by ruszaniu czy gaszeniu. Wczoraj dwumasa się rozsypała i zblokowała wszystko, auto obecnie stoi u mechanika i narazie tyle udało się stwierdzić. W najbliższych dniach będzie mógł się za to zabrać, mam nadzieje że nie narobiło mi to większych szkód. Przy okazji, kieduyś na forum widziałem że ktoś handlował sprzegłami ale nie mogę znaleźć, ma ktoś namiar?
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o ten czarny gril
-
Naprawa zatartych wycieraczek
U mnie wycieraczki już nie chodziły, dobry patent na wybicie sworznia to nie wsadzać w imadło bo za bardzo sprężynuje i faktycznie wybicie może graniczyć z cudem, ja położyłem mechanizm na drewnianym kołku, tap aby było podparcie przy samym sworzniu, nakręcić nakretkę na sworzeń aby nie zbić gwintu i ogień, co jakiś czas psiuknąłem wd40, w imadle za pomocą młotka obrócić w jedną i drugą i poszło:) Jeśli chodzi o wycieraczki też miałem problem ze zdjęciem bez ściągacza, tu też nakręcamy nakrętke i uderzamy młotkiem powinno wkońcu puscić. Problem też miałem z wyjąciem mechanizmu, po wielu próbach wyjęcia postanowiłem odkecić cały komputer, trzyma się na trzech śrubach, po odsunięciu nieco do przodu mechanizm wychodzi już bez problemu, niechętnie odkręcałem kompa bo ciężkie dojście ale stwierdziłem że nie dam rady ( tu przy wkładaniu spowrotem nalezy zwrócić uwagę aby uszczelka się nie podwinęła bo będzie woda leciała do środka - kolega tak miał) A tak pozatym to wszystko ok, na koniec widok zapierda.... wycieraczek bezcenny:wink:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
O super! dzięki wielkie za podpowiedź ---------- Post dopisany 15-07-2014 at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 11:49 ---------- W sobote 300km w deszcz bez wycieraczek mozna? Mozna:-) ale wczoraj wzialem sie za ich reanimacje, nie bylo lekko ale sie udalo bez zadnych strat, wycieraczki chodza jak nalezy:-) swozen od kierowcy byl tak zapieczony ze nie szlo go obrocic.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Mam nadzieje że nie będzie żadnych strat:) tylko mam mały problem bo w opisie nie pojawiają mi się zdjęcia, myslę że mogło by to mi nieco naświetlić problem, ma ktoś pomysł czemu ich nie widze? w jednej przeglądarce mam tylko krzyzyki a w innej nie mam nic
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Ku... i mnie to czeka:facepalm:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jak dla mnie zdecydowanie czerwone:thumbup1: ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- Fajnie to wygląda ale gdzie Ty dokładnie to wsadziłeś U mnie np mam zwykły reflektor, czyli mam krótkie H7, i w drugiej komorze od długich jest żarówka też H7 i postojówki, nie bardzo rozumiem gdzie tą zarówkę wsadziłeś? Chyba że masz jakis inny reflektor niz ja ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- A po dokładniejszym zapoznaniu się z Twoim wątkiem widzę że te DRL zwykłe żarówki miałeś i tylko zmieniłeś na te LEDY tak więc u mnie nic z tego nie będzie. Ostatnio założyłem postojówki od kolegi z forum, też tak masz że one chwile świecą słabym światłem po wyłączeniu? prawie jak funkcja odprowadzania do domu:grin:
-
dokładka co sądzicie ?
Dzięki za fotki, wygląda nieźle:wink:
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Ile bym nie wlał to wpierdzieli:facepalm:
-
Przyciemnienie szyb
Kiedyś jak dzwoniłem do zakładu i pytałem ile można przyciemnić przednie boczne to mi powiedział że chyba jak piszecie te 70% ale to już jest seryjnie zrobione tak więc przodu nie mozna juz wogóle okleić jeśli ma być zgodnie z przepisami, ale z drugiej strony przepisy są po to aby je łamać