Treść opublikowana przez Mateusz91
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
Witam. Ja za swoja a4 zb6 1.9 tdi 130km z 2004 płaciłem rok temu 2004 574zł max znizki w PZU. OC konczy mi sie 1 marca. Wydaje mi sie ze duzo płace i chciałbym zmienic. Jest jeszcze mozliwosc zmiany ubezpieczyciela??
-
Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
Ja mam wycieraczki z Boscha juz rok. Strasznie halasuja:/ poprzednie tez stukaly. Sent from my GT-I8750 using Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Ja mam wycieraczki z Boscha juz rok. Strasznie halasuja:/ poprzednie tez stukaly. Sent from my GT-I8750 using Tapatalk
-
Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
witam. mam ten sam problem. Mechanizm zdemontowałem wyczysciłem i przesmarowalem. stukanie przy wracaniu wycieraczki było od poczatku kiedy kupiłem auto. smarowanie nic nie pomogło. zauwazyłem ze na trzpieniach jest duzy luz. na aledrogo jest zamiennik. czy polecacie?? MECHANIZM WYCIERACZEK AUDI A4 B6 SEAT EXEO (3640601037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Lusterka boczne
w lusterkach są przygotowane 2 przewody do podgrzewanych wkladów. wystarczy kupic podgrzewany wklady i po sprawie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
z koncowka b. piny wszystkie zmieniałem wg schematu. przy zmianie mce na z koncowka f musi byc podłączony lusterko fotoochrom?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
witam. Chce sie poradzic przy kolejnej próbie swampu mce. za pierwszym razem poległem na samym koncu. polutowalem wszytskie kabelki. chyba tylko kierunkowskazy mi nie działaly;/ kodowałem mce i swiatelka dziwne sie zachowywły. swieciły ksenonu długie przeciwmgielne postojówki, nie wiedziałem co jest grane. troche spanikowałem i wszystko zmieniłem tak jak było:doh: chce znowu sprobowac. doczytałem sie ze trzeba przypisac vin. mozecie mi cos podpowiedziec
-
Polecane opony zimowe
jeździłem na nokianach wr a3 tamtą zima. miałem założone tylko na przodzie z tylu miałem letnie:facepalm: przód trzymał się drogi a d*pa mi latala na wszystkie strony;D polecam oponki. kiedys wiechalem w nieodgarniete podworko. chyba ze 15 centów sniegu. audica smigala jakby miala quattro.) w tym roku bede mial komplecik
-
kopcenie przy dodaniu gazu
raczej nie. watpie zeby niemcowi sie chciało go wywalic , ale sprawdze
-
kopcenie przy dodaniu gazu
gwizdów chyba nie ma. przy wyłaczonym radiu słychac jak turbo ładuje nic wiecej. Jak go kupiłem wymienialem rorzad. Wszystko poszło gładko tylko kolega za bardzo nie wiedział jak ustawic kat synchronizacji wałka czy coś. Dokładnie nie wnikałem w to. Wiem ze nie jest ustawione na 0 tylko cos ponizej.
-
kopcenie przy dodaniu gazu
Witam. Moja audica dosyc kopci przy mocniejszym wcisnieciu gazu. Poziom oleju sie nie zmienia. silnik 130KM ma juz na latane 220tys przebieg udokumentowany. Mocy nie brakuje. W niedziele byłem na autostradzie przegonic dziada ale to nie pomaga. Kopci odkiedy go kupiłem;/ W czym moze tkwic problem. Pozdrawiam
-
(touran) zgrzyt skrzyni przy zmianie biegów
Witam. Dzisiaj sie przewiozłem samochodem rodziców. Jest to touran z 1.9 TDi 90 km 6 biegowa skrzynia (muł straszny). Problem jest ze jak zmieniam bieg czasami!! zgrzytnie. Prawie zawsze jak pociagne na jedynce, dwójka zgrzyta. bardzo często przy uruchomieniu silnika trzęsie budą. jak by cos waliło w sprzegle. Co najlepsze sprzegło było wymieniane na nówke z kołem dwumasowym i łozyskiem i cos tam jeszcze 40tys km temu. Macie moze jakies pomysły jak rozwiązac ten problem. ktos mi mówił ze może być zapowierzone sprzegło Pozdrawiam
-
Kompresor klimatyzacji
Siema . Jak by cie interesowalo to w Ozimku(woj. opolskie) jest gosciu co robi Klime. Za full serwis czyli regeneracja sprezarki, płukanie, nabijanie i cos jeszcze bierze 2200. Koledze tak wycenił w passacie z 2004 z silnikiem awx. Ja tez byłem u Niego z wykryciem nieszczelnosci. Poradził się bez problemu Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
i tak myślę ze długo nie przetrwają bo trochę dynamicznie jeżdżę
-
Polecane opony letnie
witam. co możecie powiedziec o oponach pirelli p7 205/55/16 Cinturato
-
Zbyt Duże spalanie
moja ostatnio spaliła na autostradzie 9l/100km 180-200 non stop a w miecie na fisie pokazywało 11l:facepalm:
-
głosny pasek rorzadu po wymianie
U mnie już jest zdecydowanie ciszej a nie przejechałem jeszcze ani tysiąca.
-
głosny pasek rorzadu po wymianie
mój pasek tez Continental
-
głosny pasek rorzadu po wymianie
nie wiem mój jest trochę inny
-
głosny pasek rorzadu po wymianie
kurcze nie umiem wrzucić filmu. Na YouTubie wywala mi błąd na zippy załadowało ale nie działa Pasek chodzi podobnie jak tocząca się opona po drodze. taki charakterystyczny odgłos. pompa tez jest nowa
-
głosny pasek rorzadu po wymianie
u mnie słychać jak jest otwarta klapa. Przy zamkniętej klapie jest prawie niesłyszalny. Jak kolegą wyżej napisał pasek szumi.
-
głosny pasek rorzadu po wymianie
Witam. Jestem po wymianie paska rozrządu i rolek w a4 b6 1.9 tdi avf. Wymieniałem go razem z kolega który pracuje w serwisie i widać było ze nie robił tego pierwszy raz. Rozrząd kopiłem oryginalny u kolegi z forum. Zauważyłem ze po wymianie pasek chodzi głośniej. Napinacz ustawiliśmy książkowo. Wszystko się zgadzało. Czy jest to powód do zmartwień?? Pozdrawiam
-
co wymienic przy wymianie rozrządu
bartikol78 masz rację. Nie ma co oszczędzać
-
co wymienic przy wymianie rozrządu
powaguspisz chyba mnie źle zrozumiałeś. chodzi mi o rolki paska wielorowkowego. Napinacz i rolka odwracająca.
-
co wymienic przy wymianie rozrządu
lepiej kupić oryginalne rolki czy mogą być jakieś dobre zamienniki??
-
co wymienic przy wymianie rozrządu
Witam. Pytanie takie jak w temacie. Wystarczy tylko komplet rozrządu plus pasek wielorowkowy czy lepiej wymienić te dwie rolki paska wielorowkowego. Pozdrawiam