Treść opublikowana przez kusy04
-
Zestaw naprawczy zacisku
A długość ma znaczenie bo widziałem na allegro np 30mm albo 36,5 mm?
-
Zestaw naprawczy zacisku
Jeszcze jedno pytanie czy zna ktoś wymiary odpowietrzników?
-
Zestaw naprawczy zacisku
Dzięki za szybko odpowiedź. A mam jeszcze jedno pytanie. Czy podczas wymiany smarujecie smarem tłoczek i prowadnice? Bo na necie jedni smarują prowadnice inni mówią, że nie powinno się smarować jak jest gumka z rowkami tak samo z tłoczkiem jest wiele teorii.
-
Zestaw naprawczy zacisku
Witam Mam pytanie czy taki zestaw będzie pasował do mojego auta? http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-zacisku-tloczek-tyl-audi-a4-b6-i6898197162.html Auto to a4 b6 AVJ 2001 FWD.
-
Błąd 16706
Sam go wymieniałem więc mam pewność chodź, trzeba się trochę nagimnastykować. Kupiłem boscha cena około 150 zł.
-
Błąd 16706
U mnie było podobnie, kupiłem nowy czujnik położenia wału i problem jak ręką odjął.
-
Błąd PO 172 zabogata mieszanka do 25%
Zrób logi
-
Check Engine - błąd 16804
Powiem tak chłopaki dają Ci na tacy linki, wystarczy tylko przeczytać ze zrozumieniem. Grupa 036. Kontrola sondy lambda za katalizatorem. 1. Napięcie sondy lambda za katalizatorem. 2. Wynik sprawdzania stopnia zużycia sondy lambda zainstalowanej za katalizatorem. W grupie 036 w nastawach podstawowych można przeprowadzić test sondy lambda za katalizatorem. 1. Wejdź w nastawy podstawowe (04 Basic Settings). 2. Naciśnij pedał hamulca (nie puszczać), a następnie gazu, obroty powinny wzrosnąć. 3. W drugim polu pojawi się napis test ON, trzymaj tak, aż nie pojawi się wynik testu: B1-S2 OK lub B1-S2 NOT OK. Sam wyciagnij z tej informacji wnioski.
-
Bierze olej i sporadycznie kopci. Turbo, uszczelniacze, pierścienie?
Kolego u mnie była regeneracja turbiny z powodu wciagania oleju ale powiem szczerze, że żadnych spadków czy przyrostów mocy nie odczułem.
-
Prośba o analize logów
Najgorzej że podczas postoju i dodawania gazu nic nie słychać a pozatym nie mam jak nagrać tego dźwieku bo mój tłumik troche jest za głośny więc liczę na jakies sugestie
-
Prośba o analize logów
Witam chciałbym prosić o analizę logów ponieważ ostatnio podczas przyśpieszania nie ważne na jakim biegu i praktycznie od najniższych obrotów pojawia się dziwny szum dlatego pomysłem że może w logach będzie widać jakąś nieszczelność. http://vaglog.pl/log_280299.html http://vaglog.pl/log_280300.html
-
Klekotanie ala diesel
U mnie kolego była podobna sytuacja zapaliła sie czerwona kontrolka od oleju silnik chodził jak w dieslu, odrazu samochód zgasiłem na hol, okazało się że był smok zapchany i problem odrazu znikł.
-
Analiza logów
Witam zrobiłem dziś logi dotyczące turbiny i porównywałem je z logami robionymi ponad 2 lata temu i nasuwa mnie pytanie dlaczego w dzisiejszych logach jest wieksze obciążenie czym to jest spowodowane? obecne logi: http://vaglog.pl/log_246179.html poprzednie: http://vaglog.pl/log_151824.html
-
metaliczny odgłos z silnika przy mrugającej lampce ciśnienia oleju 1.8T BFB
Też tak miałem i okazało się, że smok był zatkany.
-
Wycieki oleju oraz płynu chłodniczego
Gazu nie mam to odrazu napisze. Znalazłem jeden problem otóż calkiem pęknięty był wąz odmy nr06a103213f teraz szukam dalej.
-
Ciśnienie oleju, jaka może być przyczyna ?
Ja bym uważał z tymi płukankami, może i wyczyści silnik ale zawierają dużo chemii i nie wiadomo czy czegos nie rozszczelnia.
-
Brak mocy na zimnym
Dobra dzięki pewnie po swiętach wymienie ta przeplywke bo teraz jest za duzo wydatków ---------- Post dopisany 11-04-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 15:29 ---------- Wymienilem wlasnie przepływke i chcialbym sie dowiedziec czy wszystko jest ok oto logi: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Wycieki oleju oraz płynu chłodniczego
Witam od pewnego czasu mam ubytki płynu chłodniczego oraz oleju. Wczoraj zajrzałem pod spod samochodu i zrobiłem parę zdjęć: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 852dc4632c26a.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 63efaa2b81215.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 7e335f9a8cc28.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 93b7cc09faaea.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 4b11531508554.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 0f5f2af98ffe7.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d820cb1b8114c.jpg Może ktoś mi doradzi skąd może lecieć? PS. Jeszcze jedno takie pytanie czy rura która idzie do przepływomierza powinna byc wilgotna i czuc w niej benzyne?
-
Brak mocy na zimnym
Dobra to teraz techniczne pytanie lepiej kupic droższy boscha czy wystarczy mi na jakis czas przepływomierz np torpana?
-
Brak mocy na zimnym
Zrobiłem kolejne logi i co z tego mozna wyczytać? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Brak mocy na zimnym
Dodam od siebie ze nieraz slychac pompe przy przekrecaniu stacyjki. Zrobilem logi z grupy 2 i 3 nie wiem czemu 20 nie widac link VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Brak mocy na zimnym
Witam mam nietypowy jak dla mnie problem. Otóż tak z rana kiedy wyjeżdżam do pracy naciskam pedał gazu prawie do końca a samochod poprosty nie chce jechać, po przejechaniu pól kilometra jest lekkie szarpniecie i za chwile wraca pełna moc. Wymienione miałem świece, cewki zapłonowe, sonde lambde . Dodam że mam bład 17536 Długoterminowa adaptacja składu mieszanki 1- mieszanka uboga - sporadycznie oraz 17700 Czujnik temperatury silnika ECT - otwarty obwód tez sporadycznie. Dzis nawet jak wracalem z pracy przy rozgrzanym silniku tez pojawil sie ten problem. Z góry dziękuje za pomoc Ps. Chwilowo nie mam możliwosci zrobic logo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć nazywam się Wojciech pochodzę z okolic Garwolina woj. mazowieckie i pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych:wink: