Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kusy04

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kusy04

  1. kusy04 odpowiedział(a) na golobplw1 temat w 1.8T
    Regeneracja, zakup nowej turbiny lub wożenie w bagażniku zapasu oleju.
  2. kusy04 odpowiedział(a) na dotttx temat w 1.8T
    U mnie już ponad rok pierburg daje radę.
  3. kusy04 odpowiedział(a) na Wylye temat w 1.8T
    Mam podobny problem w golfie IV, wymienione tarcze, klocki, linki plus regeneracja i hamulec zasadniczy działa prawidłowo a ręczny nic prawie nie trzyma chyba trzeba będzie zajrzeć do tych zacisków
  4. Ja sobie zrobiłem klucz ze śruby nie pamietam 19 czy 21(trzeba przymierzyć) oraz nakrętek.
  5. Dobra dzięki tak chciałem się upewnić.
  6. Na chwile obecna tak. W tym roku pewnie wpadnie centralny intercooler a za rok hybryda plus sztywny tip i o ile sprzegło pozwoli i reszta to w okolice 250 będę celował. A przepływka niby ma 4 lata, stara nie jest ostatnio czyściłem ją alkoholem izopropylowym.
  7. Witam w kwietniu zamierzam jechać na chipa i wolę się upewnić, że wszystko jest ok. Mi się wydaje, że jest spoko nie ideał ale ok, może doświadczone oczy coś więcej dostrzegą. Dp zamiast kata, w tym miesiącu wymienione świece, filtr paliwa oryginalny i pompa paliwa. Wpadną też wtryski od saaba. Z góry dziękuje. logi 2+33 http://vaglogi.pl/log-002_033_SAs2o.html logi 3+20 http://vaglogi.pl/log-003_020_3is9Z.html logi 115+118 http://vaglogi.pl/log-115_118_M22vLTV.html
  8. U mnie w AVJ przy 2080 pokazuje 47g/s a u ciebie 24,28g/s więc coś w tym jest
  9. Jeśli chodzi o różnice to nie będzie miała ona wpływu.
  10. kusy04 odpowiedział(a) na matisstz temat w 1.8T
    sprawdz czy o to ci chodzi 8D0971897B
  11. Generalnie 2-3 godziny roboty dla laika
  12. Kompedium wiedzy: https://a4-klub.pl/topic/285436-jaki-olej-do-18-t/
  13. kusy04 odpowiedział(a) na mateq741 temat w 1.8T
    Test CO zrobiony?
  14. a wchodziłeś we wskaźniki ?
  15. kusy04 odpowiedział(a) na Insanes temat w 1.8T
    U mnie używany z allegro chodzi juz 3 rok
  16. kusy04 odpowiedział(a) na marcinbob_89 temat w 1.8T
    Czujniki to najlepiej ori.
  17. kusy04 odpowiedział(a) na Kendzior temat w 1.8T
    Może filtr paliwa kiepski jak użyłeś zamiennika.
  18. U mnie w AVJ siedzi sonda o numerach 0 258 007 090
  19. Pierwsza podstawowa sprawa to przydałoby się sprawdzić czy nie ma żadnych błędów.
  20. U mnie jak padł czujnik położenia wału to na skrzyżowniu zgasł, później podczas odpalania dlugo kręcił ale w końcu załapał i obroty na jałowym około 1200 plus kontrolka epc na zólto się paliła.
  21. kusy04 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie czy na pewno będzie pasować do mojego samochodu ten tłumik środkowy? Samochód a4 b6 1.8t AVJ http://allegro.pl/tlumik-srodkowy-audi-a4-1-8-t-20v-b6-b7-i6915431205.html
  22. kusy04 odpowiedział(a) na ŁUKASZ. temat w 1.8T
    Przelot jest z obydwu stron tylko musi być szczelny, jak zablokujesz jedna strone to nie może nigdzie puszczać.
  23. U mnie był popsuty czujnik położenia wału i na desce wyskoczyło etc, samochod odpalał ale strasznie długo trzeba było kręcić a jak załapał to obroty na jałowym miał podwyższone około 1200
  24. Z płukanką to sobie poradzisz ale ze ściągnieciem michy może być problem bo jest z tym trochę zabawy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.