Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KOD BŁEDU 16683

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wITAM. MAM PYTANIE CZY KTOŚ MÓGŁY MI POWIEDZIEĆ PO OBEJRZENIU TYCH DANYCH CZY WSZYSTKO JEST OK CZY NIE BO WYWALA MI BŁAD 16683

LOG-01-115-118-xxx.CSV

Opublikowano

Logi się robi na 3 biegu od 1,5tys do odcinki

Opublikowano
  • Autor

A nie do 4 tys. od 1.5 tys. i po czym stwierdziłeś ze nie był to 3 bieg

Opublikowano

ewidentnie podczas logowania zmieniasz biegi. zeby nie zamazywac sobie wykresu wrzucasz trzeci bieg i zaczynasz logowac z noga w podłodze no i w okolice odcinki bez odpuszczania na drodze w miare prostej najlepiej

Opublikowano
5 godzin temu, ŁUKASZ. napisał:

A nie do 4 tys. od 1.5 tys.

Tak robisz w dieslu, a w benzynie zawsze się robi do odcinki z pedałem w podłodze

Opublikowano

Auto jest po programie, turbo bardzo wolno wstaje i niedoładowuje dlatego masz ten błąd. Trzeba sprawdzić podstawy w 1.8t'(szczelność dolotu, zawór dv) i zrobić komplet logów.

Opublikowano
  • Autor

ok  sprawdziłem  zawór dv do wymiany dzis go bede wymieniał i zrobie logi na 3 biegu dzieki

Opublikowano
  • Autor

nawet nie wiedziałem ze jest po programie

Opublikowano

Nie trzyma zadanego doładowania i turbo praktycznie nie wstaje. A w czym jest problem to niech się wypowiedzą bardziej doświadczeni co jest nie tak :P

Opublikowano
  • Autor

a jak powinien  działać ten grzybek koło grodzi na górze 06a129101a bo u mnie przelot jest z obydwu stron taki sam żadnego oporu

Opublikowano

Przelot jest z obydwu stron tylko musi być szczelny, jak zablokujesz jedna strone to nie może nigdzie puszczać.

Opublikowano
  • Autor

skoro nie może nigdzie puszczać to po co jest ten mały otwór i sprężynka w środku jakie ma to zadanie w tym zaworze bo jak zatkałem jedna stronę to właśnie tym małym otworem ucieka powietrze jakby ktoś mi to mógł roztłumaczyć to byłbym wdzięczny

Opublikowano

Jak małym otworem ucieka powietrze to zawór uszkodzony bo membrana peknięta, otworek to  odpowietrzenie membrany.

Opublikowano
  • Autor

witam czy po sprawdzaniu szczelnosci dolotu możliwe jest zeby olej dostał sie na tłoki bo kopci na niebiesko jak raca

Opublikowano

Odlaczyles odme przy sprawdzaniu szczelnosci?

Opublikowano
  • Autor

powiem tak najpierw tak a na koniec wszystko było spięte i jeszcze raz dmuchnąłem aż korkiem od oleju szło powietrze

Opublikowano
  • Autor

i wtedy też znalazłem, ze powietrze ucieka przez czujnik który jest za przepustnicą oring był splaśnięty no i oczywiscie eżektorem troche

Edytowane przez ŁUKASZ.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.