Treść opublikowana przez stanek90
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Witam. Myślę nad założeniem instalacji.mam propozycję na ac r01 czerwony,wtryski Yeti,qbox Basic w cenie 2500 zl. Gaziarz mówi że ustawia na afr instalke.Silnik bfb a4b7 ,raczej nie planuje zwiększenia mocy. O co się jeszcze zapytać?
-
Brak światła wstecznego 1.8t Q 6bieg
Wszystko się zgadzało to nie była ta wtyczka.Wsteczny już swieci;)
-
Audi A4 B7 1.8t BFB prośba o analizę logów
Kolego wrzucisz loga 03-20-33.też mi troszke zaniza.Kupiles maf Boscha?
-
Brak światła wstecznego 1.8t Q 6bieg
Witam.Od początku nie mialem światła wstecznego.Tematem się zainteresowałem i okazuje się że przy skrzyni gjw fabtycznie nie posiadam wtyczki 2 pin.Luzem po drugiej stronie jest wtyczka długa płaska jakby od czujnika co występuje w skrzynkach 5 biegowych.Watpie aby ktoś zmieniał instalację auta.Wystepuje tam jeszcze jakiś adapter? przedłużenie kabla?
-
1.8T BFB Świezy zakup analiza logów
Dziękuję za info .Są jakieś szczególne miejsca nieszczelności w tym silniku.Czy jechać od początku dolot. Bede sie dopiero uczył tego silnika,po wielu latach w tdi AVG przesiadłem się na benzynę i nawet ladnie to jedzie z dołu ,a tego najbardziej sie obawiałem
-
1.8T BFB Świezy zakup analiza logów
a z czego wynika przeładowanie i korekta kolo +10 na kanale 33
-
1.8T BFB Świezy zakup analiza logów
Witam Zakupiłem autko i wczoraj na szybko zrobiłem pare logów na pożyczonym kompie. Jest czym sie martwic??O ile diagnostyka tdi nie sprawia mi problemow tutaj dopiero zaczynam.Auto jedzie w miare ok spalanie w trasie mialem kolo 7l. https://log.malonetuning.com/chart/246865#H8KLCADCtcKLWlwCA23CjUEKw4MgEEXDrzLDqxnCiE1uIy5sHcKswpBoGCchw63DqRsjwpQuwrrDvMOvw7HDuMOWwoLDsFJ2wqbDoMOVV1ZAwoPCo8ODf8O4w5bDsMKjLMO3wpTCmcKiwpRtwq3CgEPCh3PCkcO0w6ZzIkTDjixeGcK6w4k7wovCkhY6w4gfwqkVwr3DsSHDkMOrwotAUnzDqsKVwpxvP8OCDjjDosOkEMOMJcO9wqbCpcKuc8OSw6bDjMOkw5wHRmBkw7fDgQAAAA%3D%3D https://log.malonetuning.com/chart/246864#H8KLCAAowotaXAIDTcKMw5sKw4MgEETDv8OFw6ddwog0wr19wovDuGDDq2IWUg3Cuglpwr%2FCvmrCoMO0cWbDjhxjw5Qzwr0eHAlDTsOrUhQMFlo5wqfDjB%2FCqhFUwqBIw5kJwqljwokbZUFJwrjCo8Obwrk9wo7Dj8OEwp7DkDtxwoXCpMKVV8KQwrxSW8Kcw7fDuMO%2Bw4Eqc8KYwqTDiyrDuTfCmAFucMKCEcOOcMKBO8OoalXCunNuwpVUwpbCmcK7V8KPw5Z%2BAcOyFsO2w6fCuAAAAA%3D%3D
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
tak.jak naprawisz egr przeplywka pokaze wiecej powietrza
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
mozesz zaslepic fizycznie blaszka
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Z tego co widze to masz niedziałajacy egr,na off powinno byc kolo 470 na on ponizej 200,masz 430 czy jest niedokonca zamkniety.JAk dobrze widze w pozycji 2 w kanale 000 masz 255 czy totalnei rozjechany kat wtrysku,powinno byc 49-51 przy tem 80-90 *.POpraw to czyli wyczysci i sprawdz dzialanie egr i ustaw kat wtrysku
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Jest 003 ale nie bs w bs bedzie widac czy egr sczelny. Wrzuc jeszcze 000bs bo przestawiacz kata n108 takze nie wyrabia
-
1.8t BFB logi do oceny
korekcje w 32 kanale byly kolejno -2,7 oraz 10.Po zrobieniu tego loga czuc bylo niespalonym paliwem w kabinie
-
1.8t BFB logi do oceny
Witam NA szybko dzisiaj ogladalem a4b7 i zrobilem loga.Mozna cos wywnioskować,wydaje mi sie ze w aucie jest soft zmieniony http://log.malonetuning.com/chart/237552#H8KLCADDjcOawoZbAgNNwoxBDsOCMAwEw7%2FDosKzI8K1wqLDsMKZKAdDwqzDlFJJKsOHQcKFw5fDk8K0EsOiwrg7wrPDqz08w4rDsy7CmV3DksOSw5YKOATDrMOlUlQ%2BwrxHwoTDhMKZwpXCjMOhJMO5w4Vqw47CisObHG3DkhfDp2bClsOILsKSUWXDq8OlBU0bd0IxwrrDt08GwpU0w5txwrbCm3%2FDgA84w6EVbwFhPDA1K3Vdw6TCuBvCpxDCvsO6EzQ%2Bwq8AAAA%3D
-
Audi A4 1.9TDI po CHIPIE
Program dosyć slaby napewno nie ma to 144 km.Dawka tez sama sie nie przestawi,moze teraz mialeś klime załaczona i swiatła.Problem masz raczej z geometrią,przepaluj dobrze auto przy 3-4 tys na odcinku z 10 km i moze geometria sie wyczysci,jak nie będzie zmian zobacz na gruche bo moze to ona skokowo chodzi. Zalacz bs 011 i zobacz jak chodzi sztanga
-
1.9 TDI [AFN] słaby | Ocena logów
zacznij od wyczyszczenia np ipa, oczywisice filtr powietrza masz czysty
-
1.9 TDI [AFN] słaby | Ocena logów
Wyczysc Egr lub zaslep,ale fizycznie.Wyczysc lub zmien lub zrob dziurke w przeplywce i pokaze sie upragnione 42 mg spadajace do 38 mg przy 4200 obr.Zacznij od egr
-
Interfejs VAG KKL USB
Mam od viakena podobny tylko ze starczy w czarnej obudowie i nic nei musialem wycinac
-
Brak mocy i wibracje. Prośba o sprawdzenie logów.
TAk jak mówile czujnik cisnienia atmosferycznego,najprawdopodobniej masz go w puszce ecu,szukaj uszkodzonego wezyka ktory idzie do ecu lub jest w samym ecu.
-
Brak mocy i wibracje. Prośba o sprawdzenie logów.
odczyty nieprawidłowe,zrob jeszcze loga na pracujacym aucie
-
Brak mocy i wibracje. Prośba o sprawdzenie logów.
MAsz problem z czujnikiem cisnienia atmosferycznego zobacz w kanale 010 ze odczyt bedzie ponizej 800 mbar,dlatego ecu zaniza wymagane doladowanie. NIewiem jaki masz silnik,ale czesto w starszych sterownikach gdzie etn czujnik znajduje sie w sterowniku potrafi sie uszkodzic wezyk w samym ecu.
-
Prośba o sprawdzenie logów
Masz problem z kierownicami czy tez z gruszka.Dawka bardzo mala na wolnych,najlepiej zrobic korekte softu a nie pukac nastawnik.Masz ahh to i pewnie sterownik z koncowka 012,wiec troche wysiłku i pobuszowania na zagranicznych forach i mozesz sam ogarnac soft,chyba ze zlecisz to dla tunera z wlasnym kablem to pewnie ktos ogarnie sama mape 100-300 zł
-
AVG-Prośba o sprawdzenie logów
Dym na czarno oznacza malo powietrza w paliwie lub duzo paliwa do powietrza.Egr widze masz chyba wylaczony w mapie.Dosyc duze napiecie masz przy 2150 obr,moze przez to po czasie dwumas powiedzial papa.Program sam robiles?
-
1.9 tdi 1Z Prośba o sprawdzenie logów
Przy taki doladowaniu taka moc??Pokaz loga 001
-
AVG-Prośba o sprawdzenie logów
Po logach nic nie widac oprocz zrobionego chipa i wachniecia mocy kolo 2400 obr.Moze dwuma juz kleka.Dymi CI auto przy pelnym gazie??
-
Ustawienie kąta wtrysku
Sprawdz ustawienie rozrzadu czyli klin w pompe kolo na znak i plaskownik w walek wszystko musi ze soba grac,pozniej zajmij sie ustawienie pompy