Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1LA/LC 1KW
  2. Ja bym oddał na reklamację. Jak nie uznają dopiero stoczyć a jak bedzie dalej bicie no to już wiadomo
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty c**ju! Czuje się jak w domu
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok Kurfa cisza ostatnio coś w Div Spokój bez obelg itp
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: Już ja Cie potraktuje odpowiednio bohater, klientów z forum ściągnął to prajs winduje - mam Ci też podnieść? Ten zapas co mi wyslałeś starczy na pół roku myślę Chociaż rolkę bąbla już prawie jedną zmarnowałem
  6. Jutro maks w piątek posyłam Naklejka ma być? czy bierzesz typowo do testów? Hammer z tamtego sezony z f1 może z demobilu coś założ Od razu Ci heble będą aku ładować
  7. Toć pisałem że na wiosnę podeślę zaciski:wink: Tapnięte z SGS5
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Świetna to 300zl:decayed: No a ferodo poszło 10% w gore Tapnięte z SGS5
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ty gdzie się ostatnio podziewasz bo cicho siedzisz? Tapnięte z SGS5
  10. Tak tylko sobie zgaduje bo juz raz coś wygralem:decayed: Tapnięte z SGS5 A blaszki pewnie jutro pośle 2 na próbę tylko zostawiasz jak będą ok? Bo nie wiem czy naklejac znaczek:wink: Tapnięte z SGS5
  11. T5 Tapnięte z SGS5
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możesz
  13. A już chciałem zakładać 288mm
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty a ten navi masz? działa toto? ile chcesz?
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ryju co z tym radiem nie tak II din? Idzie naprawić bo szukam takiego
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema:hi: Artur pamiętasz? Tapnięte z SGS5
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pięknie odrysowałem Oj tak Cały pobyt w BT pijemy do ocinki
  18. A ta wypustka na dole musi być zamontowana w blaszce klocka? Bo tą blachę od esy strasznie ciężko tam wcisnąć
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolor mogę zrobić jaki się podoba ale to chwilę trzeba czekać na realizację
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Foto przed malowaniem
  21. A widzisz Adam co dystrybutor to inaczej. ja wysłałem 2kpl na reklamację OZ i wszystkie odrzucili. Co do kolegi z pogiętymi tarczami... Reklamacja na takiej zasadzie że od razu dostajesz nowy towar to raczej chodzi o małe kwoty lub totalną chińszczyznę gdzie jest spory odpad. W motoryzacji zawsze było tak że klient kupował drugie. Ja np oddawałem raz ferodo do bmw e39. Gościu założył i za chwilę padły. Reklamację uznali. Oczywiście jeśli widać że tarcza jest fioletowa lub źle zamontowana to nie ma czego oczekiwać
  22. Tomek duże naprężenia działają na ten drut montażowy w zacisku 320mm?? Kończę robić te blachy i nie wiem czy zwykły nit wytrzyma czy trzeba by było to spinać stalowymi?
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzę że niski poziom żartów ostatnio mamy ogólnie
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Si ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da Fak ju Domin Ci instalacje robi żebyś kluczyk wieszał na szyi i odpalał z przycisku
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moduł komfortu --> CODING07 ---> dodajesz do wartości istniejącej +32 i zapisujesz - nie ma za co jakby co to łapaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/ W każdym aucie tak można zrobić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.