Treść opublikowana przez Wandej
- B6 DIVISION
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Ja bym oddał na reklamację. Jak nie uznają dopiero stoczyć a jak bedzie dalej bicie no to już wiadomo
-
B6 DIVISION
Ty c**ju! Czuje się jak w domu
-
B6 DIVISION
ok Kurfa cisza ostatnio coś w Div Spokój bez obelg itp
-
B6 DIVISION
:polew: Już ja Cie potraktuje odpowiednio bohater, klientów z forum ściągnął to prajs winduje - mam Ci też podnieść? Ten zapas co mi wyslałeś starczy na pół roku myślę Chociaż rolkę bąbla już prawie jedną zmarnowałem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jutro maks w piątek posyłam Naklejka ma być? czy bierzesz typowo do testów? Hammer z tamtego sezony z f1 może z demobilu coś założ Od razu Ci heble będą aku ładować
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Toć pisałem że na wiosnę podeślę zaciski:wink: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Świetna to 300zl:decayed: No a ferodo poszło 10% w gore Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
A Ty gdzie się ostatnio podziewasz bo cicho siedzisz? Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak tylko sobie zgaduje bo juz raz coś wygralem:decayed: Tapnięte z SGS5 A blaszki pewnie jutro pośle 2 na próbę tylko zostawiasz jak będą ok? Bo nie wiem czy naklejac znaczek:wink: Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
T5 Tapnięte z SGS5
- B6 DIVISION
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A już chciałem zakładać 288mm
-
B6 DIVISION
Ty a ten navi masz? działa toto? ile chcesz?
-
B6 DIVISION
Ryju co z tym radiem nie tak II din? Idzie naprawić bo szukam takiego
-
B6 DIVISION
Siema:hi: Artur pamiętasz? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Pięknie odrysowałem Oj tak Cały pobyt w BT pijemy do ocinki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A ta wypustka na dole musi być zamontowana w blaszce klocka? Bo tą blachę od esy strasznie ciężko tam wcisnąć
-
B6 DIVISION
Kolor mogę zrobić jaki się podoba ale to chwilę trzeba czekać na realizację
-
B6 DIVISION
Foto przed malowaniem
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
A widzisz Adam co dystrybutor to inaczej. ja wysłałem 2kpl na reklamację OZ i wszystkie odrzucili. Co do kolegi z pogiętymi tarczami... Reklamacja na takiej zasadzie że od razu dostajesz nowy towar to raczej chodzi o małe kwoty lub totalną chińszczyznę gdzie jest spory odpad. W motoryzacji zawsze było tak że klient kupował drugie. Ja np oddawałem raz ferodo do bmw e39. Gościu założył i za chwilę padły. Reklamację uznali. Oczywiście jeśli widać że tarcza jest fioletowa lub źle zamontowana to nie ma czego oczekiwać
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tomek duże naprężenia działają na ten drut montażowy w zacisku 320mm?? Kończę robić te blachy i nie wiem czy zwykły nit wytrzyma czy trzeba by było to spinać stalowymi?
-
B6 DIVISION
Widzę że niski poziom żartów ostatnio mamy ogólnie
-
B6 DIVISION
Si ja słyszałem ze w 2.0 alt ni ...uja sie nie da Fak ju Domin Ci instalacje robi żebyś kluczyk wieszał na szyi i odpalał z przycisku
-
B6 DIVISION
Moduł komfortu --> CODING07 ---> dodajesz do wartości istniejącej +32 i zapisujesz - nie ma za co jakby co to łapaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-lista-modulow-komfortu-z-opisem-funkcji/ W każdym aucie tak można zrobić?