Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Jak dla kobiety to Eye. 2x13 Mpix aparaty
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. q i fwd tylko inneTapnięte z SGS5
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niedzielna praca w gówno się obraca To prawda. Dlatego zawsze leze skacowany:decayed: Artur tak myślałem ze jakimś chudym golebiem pusciles:decayed: Tapnięte z SGS5
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Przód mam 10mm a tyl zobaczymy czy będzie potrzebny Tapnięte z SGS5
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam fajne dystanse pod to et gdybys chcial. H&r tyl 20mm przykrecany i 15 mm przod przelotowy.Siema 15mm z kołnierzem? Tapnięte z SGS5
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jeszcze napisz jaka szerokość felgi bo to też ważne Ale na pewno będzie obcierać. Ja miałem 19x9 et35 i 235/35 guma i na większych nierównościach tył przycierał
  7. Ten gość dba o auto b5 przed liftem by kupił za tajle włożone do tej b6. Zero drutu
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pokazać Ci moje dzieło? znasz bajkę o wynżu i budziku? PS witam was krawacierze Kupiłeś krawata?Wysłane z mojego LG-P710 jeszcze nie, ale koła już ma w końcu pajac zmądrzał... ej pajacu z pajacowa! zayebie Ci goła d*pą w twarz przy najblizszej okazji.Tak mnie do tego gówna ciągnie że już tydzien jadę 60km oglądać, czekam i czekam jak mi go pod okno nie podstawia na oględziny to go nie wezmę A fakt koła juz kupione bohater j**any jeszcze koszuli nie założył a już brzęczy A Ty co się rzucasz gnojarzu pospolity? Tapnięte z SGS5 2,0 Uzbierałeś juz kasę na swapa? Mam wyciągać motor? Whyme mówił że mu jakaś gruba kasę leżysz
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupuje soczewki z B8Tapnięte z SGS5 "jutro lecą do regeneracji" 200zl chcą za regeneracje wiec się nie opłaca Tapnięte z SGS5
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupuje soczewki z B8Tapnięte z SGS5
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podrzuc mi swój nr na pw zadzwonię i Ci wyjaśnię wszystko Tapnięte z SGS5
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na pewno valeo d2s ale jeszcze foto kostki zrób. Od wewnątrz lampy albo odkręcić przetwornice Tapnięte z SGS5
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pokazać Ci moje dzieło? znasz bajkę o wynżu i budziku? PS witam was krawacierze Kupiłeś krawata?Wysłane z mojego LG-P710 jeszcze nie, ale koła już ma w końcu pajac zmądrzał... ej pajacu z pajacowa! zayebie Ci goła d*pą w twarz przy najblizszej okazji.Tak mnie do tego gówna ciągnie że już tydzien jadę 60km oglądać, czekam i czekam jak mi go pod okno nie podstawia na oględziny to go nie wezmę A fakt koła juz kupione bohater j**any jeszcze koszuli nie założył a już brzęczy A Ty co się rzucasz gnojarzu pospolity?Tapnięte z SGS5
  14. Bilobil Ci pośle jak będziesz teraz coś zamawial:decayed:Tapnięte z SGS5
  15. Czarny mat http://www.barwy.net/paleta_ral.php
  16. Dev c6 ma takie same przewody jak b6? Tapnięte z SGS5
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa Wladi na mszy w niedziele tez się będziesz chwalił ta butla? Tapnięte z SGS5
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hammer dzięki za płytkę śmiga aż miło
  19. Wpadłem tak na ten wątek i napisze od siebie, że wyjedź tydzień wcześniej Ja rok temu jechałem do Czarnogóry przez Serbię z międzylądowaniem w Nowym Sadzie, napisze tak, że to był pierwszy i ostatni raz wolałbym zapłacić za autostradę w Chorwacji i objechać wkoło niż jechać jeszcze raz ich drogami. A dla przykładu podam, że odcinek Serbia Czarnogóra ~500km jechałem prawie 10h, a ręce mnie bolały od kręcenia kierownicą kolega, który jechał autem w manualu to prawie dostał pęcherzy na dłoni Widoki nie są wstanie zrekompensować tej drogi, po drugie jak "trafisz" to stanie na granicach masz po parę godzin Mój filmik z kawałka trasy po Serbii http://youtu.be/xFX-kM_2qhw Phi.. toć to równa droga. Ja w tamte wakacje jechałem z ostrowa do Ustki. Był taki odcinek drogi że na gwincie jechałem maks 60km/h i cały czas wężykiem. Dziura na dziurze i do tego koleiny. I tak ze 20km.
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba wymienić łącznik między kierownica a pedalami[emoji14]olew:[emoji14]olew:Tapnięte z SGS5
  21. Jozwa na lotnisku jakimś to jedno foto? Tapnięte z SGS5
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A może to łącznik:whistling:Tapnięte z SGS5
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem ze w trakcie jazdy widzisz. Podepnij vag i pewnie wyrzuca błąd czujnika któregoś. Zapytaj domina on moje uzdrowil:decayed: Tapnięte z SGS5
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak Ty to widzisz? Bo ja nie widzę jak pracują ale jest git.Tapnięte z SGS5
  25. Z A6 C6 podejdą tylko zaciski + jarzma, tarcza jest inna. Felga podejdzie. Czy tył od a6 c6 300mm podejdzie zacisk i jarzmo?Nie. Zacisk ma elektryczny ręczny Tapnięte z SGS5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.