Treść opublikowana przez Wandej
-
Jaki smartfon wybrać?
Jak dla kobiety to Eye. 2x13 Mpix aparaty
-
B6 DIVISION
Tak. q i fwd tylko inneTapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Niedzielna praca w gówno się obraca To prawda. Dlatego zawsze leze skacowany:decayed: Artur tak myślałem ze jakimś chudym golebiem pusciles:decayed: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Tak. Przód mam 10mm a tyl zobaczymy czy będzie potrzebny Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Mam fajne dystanse pod to et gdybys chcial. H&r tyl 20mm przykrecany i 15 mm przod przelotowy.Siema 15mm z kołnierzem? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
A jeszcze napisz jaka szerokość felgi bo to też ważne Ale na pewno będzie obcierać. Ja miałem 19x9 et35 i 235/35 guma i na większych nierównościach tył przycierał
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Ten gość dba o auto b5 przed liftem by kupił za tajle włożone do tej b6. Zero drutu
-
B6 DIVISION
pokazać Ci moje dzieło? znasz bajkę o wynżu i budziku? PS witam was krawacierze Kupiłeś krawata?Wysłane z mojego LG-P710 jeszcze nie, ale koła już ma w końcu pajac zmądrzał... ej pajacu z pajacowa! zayebie Ci goła d*pą w twarz przy najblizszej okazji.Tak mnie do tego gówna ciągnie że już tydzien jadę 60km oglądać, czekam i czekam jak mi go pod okno nie podstawia na oględziny to go nie wezmę A fakt koła juz kupione bohater j**any jeszcze koszuli nie założył a już brzęczy A Ty co się rzucasz gnojarzu pospolity? Tapnięte z SGS5 2,0 Uzbierałeś juz kasę na swapa? Mam wyciągać motor? Whyme mówił że mu jakaś gruba kasę leżysz
-
B6 DIVISION
Kupuje soczewki z B8Tapnięte z SGS5 "jutro lecą do regeneracji" 200zl chcą za regeneracje wiec się nie opłaca Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Kupuje soczewki z B8Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Podrzuc mi swój nr na pw zadzwonię i Ci wyjaśnię wszystko Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Na pewno valeo d2s ale jeszcze foto kostki zrób. Od wewnątrz lampy albo odkręcić przetwornice Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
pokazać Ci moje dzieło? znasz bajkę o wynżu i budziku? PS witam was krawacierze Kupiłeś krawata?Wysłane z mojego LG-P710 jeszcze nie, ale koła już ma w końcu pajac zmądrzał... ej pajacu z pajacowa! zayebie Ci goła d*pą w twarz przy najblizszej okazji.Tak mnie do tego gówna ciągnie że już tydzien jadę 60km oglądać, czekam i czekam jak mi go pod okno nie podstawia na oględziny to go nie wezmę A fakt koła juz kupione bohater j**any jeszcze koszuli nie założył a już brzęczy A Ty co się rzucasz gnojarzu pospolity?Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Bilobil Ci pośle jak będziesz teraz coś zamawial:decayed:Tapnięte z SGS5
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Czarny mat http://www.barwy.net/paleta_ral.php
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev c6 ma takie same przewody jak b6? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Kurfa Wladi na mszy w niedziele tez się będziesz chwalił ta butla? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Hammer dzięki za płytkę śmiga aż miło
-
Wakacje w Chorwacji
Wpadłem tak na ten wątek i napisze od siebie, że wyjedź tydzień wcześniej Ja rok temu jechałem do Czarnogóry przez Serbię z międzylądowaniem w Nowym Sadzie, napisze tak, że to był pierwszy i ostatni raz wolałbym zapłacić za autostradę w Chorwacji i objechać wkoło niż jechać jeszcze raz ich drogami. A dla przykładu podam, że odcinek Serbia Czarnogóra ~500km jechałem prawie 10h, a ręce mnie bolały od kręcenia kierownicą kolega, który jechał autem w manualu to prawie dostał pęcherzy na dłoni Widoki nie są wstanie zrekompensować tej drogi, po drugie jak "trafisz" to stanie na granicach masz po parę godzin Mój filmik z kawałka trasy po Serbii http://youtu.be/xFX-kM_2qhw Phi.. toć to równa droga. Ja w tamte wakacje jechałem z ostrowa do Ustki. Był taki odcinek drogi że na gwincie jechałem maks 60km/h i cały czas wężykiem. Dziura na dziurze i do tego koleiny. I tak ze 20km.
-
B6 DIVISION
Trzeba wymienić łącznik między kierownica a pedalami[emoji14]olew:[emoji14]olew:Tapnięte z SGS5
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jozwa na lotnisku jakimś to jedno foto? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
A może to łącznik:whistling:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Myślałem ze w trakcie jazdy widzisz. Podepnij vag i pewnie wyrzuca błąd czujnika któregoś. Zapytaj domina on moje uzdrowil:decayed: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Jak Ty to widzisz? Bo ja nie widzę jak pracują ale jest git.Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z A6 C6 podejdą tylko zaciski + jarzma, tarcza jest inna. Felga podejdzie. Czy tył od a6 c6 300mm podejdzie zacisk i jarzmo?Nie. Zacisk ma elektryczny ręczny Tapnięte z SGS5