Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Rotor słabo wygląda na wszelkiej maści fotach tak jak np u mnie. Ciężko uchwycić jego kolory takie jak faktycznie są.Na żywo ryje beret Ale rs4 b7 też zacne koło
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da radę. Ale najlepiej mieć zacisk w imadle Przesuwasz jarzmo opór do tyłu i po bokach śrubokrętem wypychasz druty. Potem tylko wyjąć z klocka
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jak jebne naklejkę na blaszkę z logo durex będzie ostra wioska? Tapnięte z SGS5
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro Tomek bo musze do swojego dostawcy zadzwonić go przycisnąć o prajs:wink: Tapnięte z SGS5
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałem ze tak tylko pytasz orientacyjnie. Coś wytworze zaraz:hi: Tapnięte z SGS5
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam całą górę ruville. Walki krzyki itp w dosyć fajnej cenie. Podrzucę na pw Tapnięte z SGS5
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Umyje. Tylko nie wiem czy lakiernik ogarnę przed bt. Są listwy s-line do prysniecia i zderzak do złączenia na bokach Tapnięte z SGS5
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fele cacy ale 19" ale jakies malutkie tarcze tam widac i troche slabo calosciowo Andrzeju, niezastanawiales sie nad zestawem 345/300? Goldeny za blaszki polecialy juz dzisiaj. wysłane z Galaktycznej S5 A no...i..... bo chyba nie przywitalem sie :/ wysłane z Galaktycznej S5 Daniel pewnie jutro lecą do malowania do deva 345mm przód a tylu szukam. Będzie seledyn Tapnięte z SGS5
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sprzedane
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie oddajesz te butle? mam ich z 600 w piwnicy secio dobra ta Twoja fura Cwiary licha tylko małe kołą
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak zawsze brudna ale lato siedzi Trochę nie równo stoi ale to przez podłoże gwint wyregulowany perfekt w końcu
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie są. Piasty są inne i jakaś rzeźba musi bycTapnięte z SGS5
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    beżowy? to twistSam jesteś gupi Tapnięte z SGS5
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te mrogal wyczuwam krawata od Ciebie
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pamiętaj też o mnie, bez faktury chcę Bez fv? Poyebalo? juz działalność zawiesił? Tapnięte z SGS5
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie tak było jozek:decayed: co tam mordo chcesz? Tapnięte z SGS5
  17. Bmw ma z tyłu tarczobeben. Muszą być większe żeby jakieś w miarę szczeki wsadzić do ręcznego Tapnięte z SGS5
  18. Nic nie wiem na ten temat Konkret jozek Dev robi lepiej niż fabryka
  19. Wyznacz nagrodę będzie zainteresowanie Chociażby flaszkę A wpisz w necie neverenging story tam w ścieżce filmowej było coś takiego
  20. ALT się łatwo odpowietrza Bańka z płynem i zrobić kilka km.Wskazówka dochodzi do 90? Jeśli tak to wszystko jest ok tylko zapowietrzona nagrzewnica
  21. Pany czy przy przodzie 345mm tył 288mm nie będzie za słaby? Nie będzie tył mi tańczył przy hamowaniu?Chciałbym ofkorz założyć wentylowane 300mm ale dostępność mizerna
  22. I ile brał? Jaka jest róznica?
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez jest tu jeden co mi 2 tygodnie dystanse wysyla:decayed: Tapnięte z SGS5
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bielun najlepszego żebyś w tym roku kluczyków nie zatrzasnal:decayed: Tapnięte z SGS5
  25. A jaki olej wcześniej zalewałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.