Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
316 zł dobra cena za 18"? 235/40 po 295zł mogę mieć już w sprzedaży a jak zrobisz kolbę jeszcze taniej Gumy z wyprzedaży z inter carsu sam taki 1 kpl nabyłem Gośc je kupił po 220zł więc sporo chce zarobic
-
B6 DIVISION
No kupowałem jak chcecie to wam sprawdzę po ile moge mieć ale to odbiór osobisty po nie mam ceny na wysyłanie tego
-
B6 DIVISION
Nie chodzi o szybką jazdę czy coś mordo Głośne były i co 2 miechy musiałem jeździć wyważać koła A felgi były proste Federale bajka ciche trzymają się ładnie no i 19 po 340zł kupowałem
-
B6 DIVISION
Bierze federala 595evo. Opona dobra fchój i w miarę tania To ja już chyba te Nankang wezme Dużo gorsze miałem i nie polecam
-
B6 DIVISION
Bierze federala 595evo. Opona dobra fchój i w miarę tania
-
B6 DIVISION
Poyebało? 245mm Znalazłeś zaciski pod 288mm? bo już mi się klocki z tyłu kończą [emoji14] To nie takie proste Ale klocki mam możesz brac
-
B6 DIVISION
Poyebało? 245mm Ty się tam c**ja znasz Kurfa chyba Ci Helska rafa koralowa obstąpiła tarcze stąd może widziałeś 255mm
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jak masz wątpliwości to daj im jeszcze jedną warstwę bezbarwnego Twoje malowałem wczoraj także jeszcze do końca nie wyschły Po za tym jak się zerwą za 5zł masz kolejne nowe logo
-
B6 DIVISION
Ryju jak te tarcze? Wiesz już? Klocki będę miał w następnym tyogniu już też Mordy wertuje ktoś allegro? Potrzebuje wiązek pod elektryke z boczków tył jakby się komuś rzuciło w dobrej kasie to dajcie info
-
B6 DIVISION
Mogliśmy foto cyknac furek:naughty: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Ja kupowałem po 86zl Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Szukaj weitec h&r kw bistein. Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Jozek to w końcu gwintu szukasz? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Co Ty jakieś gąsienice wklejasz? Blaszki poszły do Tomka:hi:Tapnięte z SGS5 Aaa i kolba się należy za nie:decayed: Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Tak podaj dane to wyslę przelew W ogóle esowy zderzak przód mi się nie podoba. Tył to co innego
-
B6 DIVISION
Kurfa nawet gwint musi mieć niebieskie elementy[emoji14]olew:Tapnięte z SGS5
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja mam przód weitec tył kw. Kombinacja ale tak wyszło Wkórzał mnie ten przód weitec bo auto się prowadziło gorzej niż na 1ba. Teraz podniosłem go trochę do góry finalnie tak jak powinien byc i na podobnej wysokości jak tył. No i jest bajka Auto prowadzi się pewnie i jest tak komfortowo jak powinno być. Śmigam już drugi sezon na używce i amory trzymają okrutnie mocno Fak ostatnio musiałem odcinać diaksem nakrętkę (aluminiowa) ale po założeniu nakrętki stalowej z konkrętną kontrą jest git
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Coraz częściej nad tą opcją rozmyślam
-
B6 DIVISION
jestem tu mog cos doyebac Nie o Ciebie chodziło... Ty jeszcze bardziej j**nięty jesteś więc nawet nie sugeruje Będę brał
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Witka. jako że w aucie przez zimę nie grzebałem więc trzeba zacząć Mody które już są(foty wrzucę w weekend) -skórzane kubły(grzane) -dzienne w h7 na module kogela Planowane w najbliższym czasie już graty leżą: -heble 345mm przód z a6 -subwoofer BOSE - zespawanie boków zderzaka na gładko - listwy drzwi s-line -dystane przód Chyba będzie co oglądać
-
B6 DIVISION
Kurfa takich rozmów mi właśnie brakowało w tym temacie Jeszcze Parówki braknie
-
B6 DIVISION
[emoji14]olew: Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Musisz zmienić całe zaciski razem z jarzmami. Tył również Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Ciekawe na jaki kolor ma jozek pokój pomalowany