Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    316 zł dobra cena za 18"? 235/40 po 295zł mogę mieć już w sprzedaży a jak zrobisz kolbę jeszcze taniej Gumy z wyprzedaży z inter carsu sam taki 1 kpl nabyłem Gośc je kupił po 220zł więc sporo chce zarobic
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No kupowałem jak chcecie to wam sprawdzę po ile moge mieć ale to odbiór osobisty po nie mam ceny na wysyłanie tego
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie chodzi o szybką jazdę czy coś mordo Głośne były i co 2 miechy musiałem jeździć wyważać koła A felgi były proste Federale bajka ciche trzymają się ładnie no i 19 po 340zł kupowałem
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierze federala 595evo. Opona dobra fchój i w miarę tania To ja już chyba te Nankang wezme Dużo gorsze miałem i nie polecam
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierze federala 595evo. Opona dobra fchój i w miarę tania
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poyebało? 245mm Znalazłeś zaciski pod 288mm? bo już mi się klocki z tyłu kończą [emoji14] To nie takie proste Ale klocki mam możesz brac
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poyebało? 245mm Ty się tam c**ja znasz Kurfa chyba Ci Helska rafa koralowa obstąpiła tarcze stąd może widziałeś 255mm
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poyebało? 245mm
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz wątpliwości to daj im jeszcze jedną warstwę bezbarwnego Twoje malowałem wczoraj także jeszcze do końca nie wyschły Po za tym jak się zerwą za 5zł masz kolejne nowe logo
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ryju jak te tarcze? Wiesz już? Klocki będę miał w następnym tyogniu już też Mordy wertuje ktoś allegro? Potrzebuje wiązek pod elektryke z boczków tył jakby się komuś rzuciło w dobrej kasie to dajcie info
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mogliśmy foto cyknac furek:naughty: Tapnięte z SGS5
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupowałem po 86zl Tapnięte z SGS5
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukaj weitec h&r kw bistein. Tapnięte z SGS5
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek to w końcu gwintu szukasz? Tapnięte z SGS5
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co Ty jakieś gąsienice wklejasz? Blaszki poszły do Tomka:hi:Tapnięte z SGS5 Aaa i kolba się należy za nie:decayed: Tapnięte z SGS5
  16. Tak podaj dane to wyslę przelew W ogóle esowy zderzak przód mi się nie podoba. Tył to co innego
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa nawet gwint musi mieć niebieskie elementy[emoji14]olew:Tapnięte z SGS5
  18. Ja mam przód weitec tył kw. Kombinacja ale tak wyszło Wkórzał mnie ten przód weitec bo auto się prowadziło gorzej niż na 1ba. Teraz podniosłem go trochę do góry finalnie tak jak powinien byc i na podobnej wysokości jak tył. No i jest bajka Auto prowadzi się pewnie i jest tak komfortowo jak powinno być. Śmigam już drugi sezon na używce i amory trzymają okrutnie mocno Fak ostatnio musiałem odcinać diaksem nakrętkę (aluminiowa) ale po założeniu nakrętki stalowej z konkrętną kontrą jest git
  19. Coraz częściej nad tą opcją rozmyślam
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jestem tu mog cos doyebac Nie o Ciebie chodziło... Ty jeszcze bardziej j**nięty jesteś więc nawet nie sugeruje Będę brał
  21. Witka. jako że w aucie przez zimę nie grzebałem więc trzeba zacząć Mody które już są(foty wrzucę w weekend) -skórzane kubły(grzane) -dzienne w h7 na module kogela Planowane w najbliższym czasie już graty leżą: -heble 345mm przód z a6 -subwoofer BOSE - zespawanie boków zderzaka na gładko - listwy drzwi s-line -dystane przód Chyba będzie co oglądać
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa takich rozmów mi właśnie brakowało w tym temacie Jeszcze Parówki braknie
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [emoji14]olew: Tapnięte z SGS5
  24. Musisz zmienić całe zaciski razem z jarzmami. Tył również Tapnięte z SGS5
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe na jaki kolor ma jozek pokój pomalowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.