Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    krawat http://allegro.pl/audi-a6-c6-2-7-3-0-tdi-zacisk-hamulcowy-lewy-przod-i5091754299.html drugą mańkę też ma Jutro może odbiorę już te Twoje Dam foto jak poskładam
  2. Cieszę się że się podobają Armi :hi:konstrukcja jest w 90% taka jak ori. Różnią się kilkoma detalami ale swoją funkcję spełniaja
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jakich Ty zacisków szukasz? ostatnio kupiłem na allegro w uj drogo 150zł/kpl 320mm chcesz? Moich nie waż sie ruszać krawat przód mam w dobrej kasie do oddania na czarno pryśnięte Zara Ci znajde zaciski za półdarmo to se kupisz
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jakich Ty zacisków szukasz? ostatnio kupiłem na allegro w uj drogo 150zł/kpl 320mm chcesz?
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordy chce ktoś blachy do zacisków? pare kpl dostępnych mam
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To znaczy że jest to regeneracja Bosch. Mam taki śmiga już ze 4 lata chyba
  7. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Będzie szał na czewie
  8. Dzisiaj na trasie nr 7 widziałem B6 avant bliźniaczo podobnego do flyer`a. Ktoś od nas?
  9. Pany podejdzie do nas zacisk z q5s?
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wewnętrznego szukasz? został mi jak mi się ukręciła półośka w moim grzechotniku, to mogę Ci wysłać, bo ja całą półośkę wymieniałem. Co Ty Tomek. Chińskie przeguby są po 120zl a polos dobra kolo 500zlTapnięte z SGS5 Czy ja mam Ci za***ać w ten poniemiecki kask? Jeszcze raz nie odbierzesz ode mnie telefonu, to stracisz odbiorce [emoji14]unish:Daj tej tokarce odpocząć ile można robić walki do 2.5tdi:bag: Hammer felunek pokaż na 2015Tapnięte z SGS5
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co Ty Tomek. Chińskie przeguby są po 120zl a polos dobra kolo 500zlTapnięte z SGS5
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Baniak poryty tym żółtym rsem
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak jedziesz pierwszy raz i z kobitą, to musisz ją oddać na noc komuś z góry łotry dlatego jade sam To weź wazeline, bo podobno masz być w pokoju z wladim i wandajem no tak bo wandej jedzie z laską ale potem zostawia ja u mnie w pokoju Twoja kobieta mówiła mi coś innego ostatnio...
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak jedziesz pierwszy raz i z kobitą, to musisz ją oddać na noc komuś z góry łotry dlatego jade sam To weź wazeline, bo podobno masz być w pokoju z wladim i wandajem Że Wladi to kryptogiej to wiedziałem ale ja zboczncem nie jestem:decayed:Tapnięte z SGS5
  15. No ja chcę b6. Tylko że założę na wyjazd jakieś 17` lub 18` no i gewinde trochę w górę Wolę zapłacić a jechać równo. To podróż poślubna więc o hajs się nie amrtwię
  16. Zamówiłeś już? Może grupowy zakup byśmy zrobili to byłoby taniej Też bym 2 wział
  17. jeśli nie dostałeś paragonu a sprawa się nie wyjaśni to łatwo można ją rozwiązać
  18. Mogą być. Zestaw ferodo ma podobną cenę
  19. A może to Riverside sidney simpson?
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Według mnie powyżej 10k km rocznie diesel Tapnięte z SGS5
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prędzej silnik i tak stanie:decayed: Tapnięte z SGS5
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ogarniałeś kwestie samopoziomu?U mnie nawet to zaczęło dzialac:kox: Po 6 latach:bag: Domin się dotknął i zrobilTapnięte z SGS5
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zakładam w ta sobotę lato:naughty: Tapnięte z SGS5
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordy hak sprawdzić jaki mam kolor foteli? Bo juz mi banie ryja kupujący czy to swing czy soul a ja nie wiem Tapnięte z SGS5
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O właśnie dobre pytanie bo chce też zdemontować. Ramkę to się szarpieTapnięte z SGS5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.