Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Kajak sob promocje 3 godzina gratis:decayed: Tapnięte z SGS5
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Obgadamy temat w bt
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
O kurfa ale sztynks Ale chyba zdąrzyłeś rozebrać przed przeskoczeniem wałków co?
- B7 Crew
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Spadaj pany szukam jarzma zacisku ATE 345mm o oznaczeniu 663. W zamian daję kpl blaszek lub oczywiście zapłatę Wandrzeju Ryju a Ty nie jedziesz w piątek ? czw
-
Polecane opony letnie
PIXI szukasz gum na lato? Wal na pw to Ci znajdę jakieś fajne gumy a blisko masz do mnie to sobie odbierzesz
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
ładnie się towar od wujka Andrzeja prezentuje kto zaciski robił? Będę miał podobny kolor
-
B6 DIVISION
Spadaj pany szukam jarzma zacisku ATE 345mm o oznaczeniu 663. W zamian daję kpl blaszek lub oczywiście zapłatę
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Podejdzie Chyba tylko kostkę która wchodzi do przetwornicy trzeba będzie delikatnie przyrezać bo nie zmieści się w pokrywę zamykająca lampe jeżeli masz przetwornicę 4 pinową to p&p, jeśli masz przetwornicę 12 pinową to musisz docinaćprzy xenonach występowały dwa rodzaje przetwornic 3 rodzaje wujek 3. 6pin jeszcze Tapnięte z SGS5
-
System operacyjny Android
Mój zgarnął 45818
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawi mnie bardzo co pokaże Mclaren z silnikiem Hondy totalnie nie mam faworytów na ten sezon. Kto poczynił postęp z motorem będzie w czołówce
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
A przód ogarnąłeś już? Na tył są fajne perforowane OZ 330mm w niegłupiej cenie
-
B6 DIVISION
Bo to przez naszą mentalność. Na uj tam wchodzicie? Bo są okazje i dużo taniej sporo rzeczy. potem wychodzi. Wszedłem 2 razy na ten portal i więcej nie wejde
-
B6 DIVISION
Wkórwiasz mnie Będzie heineken z rana chyba bo stoi w pokoju
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Nic ciekawszego do roboty nie ma ? No już w tym tygodniu za 2k zł poszło ferodo więc chyba jednak ceny nadal mam dobre pięknie ) Super rezultat gratuluje. Konkurencja to dobra sprawa, mobilizuje do pracy i klienci zawsze korzystają otóz to Tomek Tyś to potentat Ma przyjść jutro zacisk 345mm. jak dostarczę na sobotę to zrobisz szybciej czy posyłać na poniedziałek?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
O widzisz a ja myślałem, że takie parametry mają repliki. A, że ori mają ET29. Armi to nie repliki tylko fela z a6 C6
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Nic ciekawszego do roboty nie ma ? No już w tym tygodniu za 2k zł poszło ferodo więc chyba jednak ceny nadal mam dobre
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tyle lat na forum i aż wstyd że na spocie nigdy w wawie nie byłem
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
powiem Ci mordo że żarniki ogromnej róznicy nie stworzą ale będzie na pewno widoczna
-
B6 DIVISION
Przyjedz do mnie wez arkusz kwasówki mam gościa kóry Ci stworzy wydech i wezmie ze 300zł za wszystko
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Też je mam z bixem i idealnie się zgrywają Szkoda że nie ma hyper h11
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Co najfajniejsze. Byłem na przeglądzie w tyg i światła sa ustawione prawidłowo.Sent from my iPhone using Tapatalk Nie pier... Przecież to drugie tyle światła co z soczewy b8
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jesteś pewien? A nie miał 8,5j et43 lub 45 z a6?