Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kajak sob promocje 3 godzina gratis:decayed: Tapnięte z SGS5
  2. O kurfa ale sztynks Ale chyba zdąrzyłeś rozebrać przed przeskoczeniem wałków co?
  3. Wandej odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie słuchaj Tomka on bredzi Zazdrości każdemu rotorów i dlatego jest taki uszczypliwy
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tapnięte z SGS5
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spadaj pany szukam jarzma zacisku ATE 345mm o oznaczeniu 663. W zamian daję kpl blaszek lub oczywiście zapłatę Wandrzeju Ryju a Ty nie jedziesz w piątek ? czw
  6. PIXI szukasz gum na lato? Wal na pw to Ci znajdę jakieś fajne gumy a blisko masz do mnie to sobie odbierzesz
  7. ładnie się towar od wujka Andrzeja prezentuje kto zaciski robił? Będę miał podobny kolor
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spadaj pany szukam jarzma zacisku ATE 345mm o oznaczeniu 663. W zamian daję kpl blaszek lub oczywiście zapłatę
  9. Wandej odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany poszukuje jarzma zacisku ate 345mm o oznaczeniu 663. Stawiam kpl blaszek do hebli
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejdzie Chyba tylko kostkę która wchodzi do przetwornicy trzeba będzie delikatnie przyrezać bo nie zmieści się w pokrywę zamykająca lampe jeżeli masz przetwornicę 4 pinową to p&p, jeśli masz przetwornicę 12 pinową to musisz docinaćprzy xenonach występowały dwa rodzaje przetwornic 3 rodzaje wujek 3. 6pin jeszcze Tapnięte z SGS5
  11. Mój zgarnął 45818
  12. Ciekawi mnie bardzo co pokaże Mclaren z silnikiem Hondy totalnie nie mam faworytów na ten sezon. Kto poczynił postęp z motorem będzie w czołówce
  13. A przód ogarnąłeś już? Na tył są fajne perforowane OZ 330mm w niegłupiej cenie
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo to przez naszą mentalność. Na uj tam wchodzicie? Bo są okazje i dużo taniej sporo rzeczy. potem wychodzi. Wszedłem 2 razy na ten portal i więcej nie wejde
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wkórwiasz mnie Będzie heineken z rana chyba bo stoi w pokoju
  16. Nic ciekawszego do roboty nie ma ? No już w tym tygodniu za 2k zł poszło ferodo więc chyba jednak ceny nadal mam dobre pięknie ) Super rezultat gratuluje. Konkurencja to dobra sprawa, mobilizuje do pracy i klienci zawsze korzystają otóz to Tomek Tyś to potentat Ma przyjść jutro zacisk 345mm. jak dostarczę na sobotę to zrobisz szybciej czy posyłać na poniedziałek?
  17. O widzisz a ja myślałem, że takie parametry mają repliki. A, że ori mają ET29. Armi to nie repliki tylko fela z a6 C6
  18. Nic ciekawszego do roboty nie ma ? No już w tym tygodniu za 2k zł poszło ferodo więc chyba jednak ceny nadal mam dobre
  19. Ja tyle lat na forum i aż wstyd że na spocie nigdy w wawie nie byłem
  20. powiem Ci mordo że żarniki ogromnej róznicy nie stworzą ale będzie na pewno widoczna
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyjedz do mnie wez arkusz kwasówki mam gościa kóry Ci stworzy wydech i wezmie ze 300zł za wszystko
  22. Też je mam z bixem i idealnie się zgrywają Szkoda że nie ma hyper h11
  23. Co najfajniejsze. Byłem na przeglądzie w tyg i światła sa ustawione prawidłowo.Sent from my iPhone using Tapatalk Nie pier... Przecież to drugie tyle światła co z soczewy b8
  24. Jesteś pewien? A nie miał 8,5j et43 lub 45 z a6?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.