Treść opublikowana przez Wandej
-
A4B6 2.0 ALT sprawny wydech, cicha praca do 3 tyś obr
Nic z tym kolego nie zrobisz. Mój ma środkowy nówkę i 2 końcowe też nowe i jest to samo Ten motor tak ma. Moje auto sprowadziłem z przebiegiem 140tyś i już tak było. Gdyby miało 2 cylindry więcej na pewno byś nie założył tego tematu
-
Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
Przy pierwszej odsłonie lizaka to się zgodzę, ale począwszy od softu BOB7 moja S5 latała jak szalona. Muszę też dodać, że przez cały rok użytkowania telefon zaciął mi się chyba tylko jeden raz i to właśnie po wgraniu pierwszej wersji lizaka. Jeszcze 9 dni i rozpocznę przygodę z S6 Daj znać jak śmiga s6 bo też się powoli przymierzam W końcu już mam SGS6. Telefon super, nareszcie jakość odpowiednia dla najwyższego modelu. Sam telefon działa bardzo płynnie i błyskawicznie Duży skok w porównaniu do S5? mam już ofertę ale narazie bardzo liche telefony są Koło sierpnia pewnie sobie sprawię
-
B6 DIVISION
Ja trochę przesadziłem w tamtym sezonie z przodu z gwintem i miałem po -1
-
B6 DIVISION
Kajak a mnie się wydaje odwrotnie. Do pomnika to powietrze i na co negatyw robić a do polatania po torze właśnie bym to zapodał Tylko ciekawe jak z trwałością
-
F1, Rajdy i Motorsport
widziałeś ? http://i.iplsc.com/robert-kubica-na-konferencji-prasowej-po-gp-australii-andnbs/0000K8XOVVUMK1F3-C116-F4.jpg Rozwiniesz ? Bo nie rozumiem ? Podpowiem, że chodzi o rękę... KUbica nie bardzo mógł do nie dawna trzymać rękę w takim położeniu Oby tak dalej trafi do F1 może
-
B6 DIVISION
Golas to myślę że z 200zł maks
-
B6 DIVISION
Tak to ja Chociaż nie wiem skąd to określenie
-
B6 DIVISION
Coś mnie chyba oszukujesz Inny ma beznyna i ropniak? Xenon i zwykły na pewno ale czy tak jakpiszesz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Afro zacisk drugi będzie 24 kwietnia i posyłam tajle:hi: Tapnięte z SGS5
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
O kurde Zwracam honor... widać nie jestem na bieżąco
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
chyba zaszła jakaś pomyłka lem nie robi tarcz
-
B6 DIVISION
coś nie trzyma dobrze klocków , więc albo klocki do wymiany lub tam gdzie jest zacisk coś ta blaszka dobrze nie trzyma klocków Tam nie ma blaszki tylko drut
-
B6 DIVISION
Podejdzie ale musisz zmieniać silniczki w drzwiach. Czyli jak podepne ,,na sucho " to nic nie zadziała? pod foto to chyba lewe powinno miec 14 pin Jak masz wewnętrzny fotochrom to musisz poprowadzić po 2 przewody od wewnętrznego do zewnętrznych. Bez zmian w instalce będziesz miał tylko grzanie i sterowanie elektryczne
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
każda tarcza ma minimalną grubość i po to ją pdrucent podaje żeby tego przestrzegać. Klocki mają czujniki tylko od wewnątrz bo chyba to logiczne że z zewnątrz wizualnie widać czy klocek jest
-
B6 DIVISION
Podejdzie ale musisz zmieniać silniczki w drzwiach.
-
[B6 AWX] Oem +
Całkiem fpytkę Sebo to wygląda
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
witam. kolego ogólnie ryzykowne jest mięszanie oleji obojętnie jaka to lepkość itd... dużo ci bierze oleju na 1000 tyś km.?? wylej z silnika ten olej, dla altów polecam olej motula 5w40 lub 10w40 już w zależności na jakim kto jeżdzi. ale sam jeżdzę na tym oleju i powiem ci szczerze że mniejsze zużycie oleju jest. a sprawdzałeś odmy itdd czy są ok u ciebie.?? pozdrawiam Rafał Jak możesz napisz mi dokładna nazwę tego oleju bo jak patrzyłem jest kilka rodzajów. Ja mam teraz zalany 5W40 total Quartz. I który jest lepszy MOTULA 5W40 czy 10W40 pozdrawiam..... Z góry dzięki za opd powiem ci tak 5 w to pelny syntentyk a 10 w to półsyntentyk czyli bardziej uszczelniający silnik gęstsszy jest olej od 5 w. więc jak ci coś bierze oleju to zalej sobie 10W40 . ja mam osobiscie taki wlany olej. i proponuję ci kupić ten olej. a dokładnie Motul 10W40 Synergie + cena okolo 110 zł za 5 litrów. i kup sobie odrazu filtr oleju Nann lub Knecht. bardzo dobre są to filtry i nie drogie. bo ja kupowałem do mojego alta nanna za 23 zł z rabatem. nie kupuj tylko filtrona. pozdrooo i zobaczysz że będziesz miał różnicę jak chodzi o poziom oleju. i powiem ci szczerze żę te silniki nie są że tak powiem do szybkiej jazdy chodzi mi o szybkie ruszanie z wysokich obrotach, spróbuj pojezdzic max do 2,5 tyś obrotów tak do 90 km/h max jezdzij to zobaczysz ze będziesz miał poziom dłużej w normie. ja mam u siebie chociażby tak. pozdroo nan to kaszki dla dzieci robi chodziło CI kolego o filtry Mann Faktycznie dosyć dobre Do ALT najlepszy olej to taki którego będzie brał najmniej Przestałem z nim walczyć leję i śmigam
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Ale full gdzieś znajde?
-
B6 DIVISION
Robilem kiedys przekladke z ALT na BEXa i nic nie pasi. Musualem tez wydech wywalac Dużo kombinacji? Wydech można przerobić Downpipe od turba i rura pojedyńcza do srodkowego
-
B6 DIVISION
I Ty warna dostałes
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Makro przy wlocie od Gdańska... bardzo duży parking Nie jestem egoistą że mam blisko
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Znowu przegapiłem Nie wiecie kiedy najbliżej będzie? Widziałem tylko końcówkę jak z torbami stali na granicy
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Ten walef wygląda jakby cały czas na coś byś wkur... lub obrazony:decayed: Tapnięte z SGS5
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michał tak pacze na te swoje zaciski od eski i w porównaniu z Twoimi porsche to jakoś tak mało ich jest
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Posłałem Ci foto. Tam blaszka montażowa ma jakby 2 te wypsutki od dołu które wchodzą w blachę klocka