Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Tomek są zaciski 320mm z inną blachą niż ta którą sprzedaję tak? Masz jakiś nr tego zestawu? Znaczy zestawu montażowego do nich
  2. czyli trzeba szukać całego hebla;/ Poszukaj od a6 albo kopsnij 4-pak to Ci podrzuce w nocy jakiego linka
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam ich w dobrej cenie ale możesz kupić na forum na pewno
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nightbreaker przy hyper jest jak zwykła żarówka i xenon. Tylko że hyper nie ma homologacji na drogę
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Osram hyper
  6. Hammer jednak wygrało złoto. Tomek na aucie rozumiem czy luzem tez? Tapnięte z SGS5
  7. Nie ale był mój ziomek w bardzo podobnym aucie. Kolor ten sam i rotory tylko 18:wink: Miałem impre bo tak to bym przyjechał Tapnięte z SGS5
  8. Ja to bym go s-line`m pokrył zewnętrznym
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 19` 8,5J i ET43 i śmiga Zerknij sobie w topic zobaczysz ile są schowane
  10. Tomek ogarniesz mi te przewody po 300mm? Zaciski juz oglądałem i chyba wiem które zamówić Mogę być królikiem doświadczalnym
  11. Jeszcze planuje 300mm tyl tylko musze Deva przycisnąć o upgrade:naughty: Tapnięte z SGS5
  12. Jelena. Bojka już full Bliżej morza Bojka i z basenem ale te 90m przeboleje Tyle samo bym zapłacił w PL nad zimnym bałtykiem. Dzięki jeszcze ra Artur
  13. Pryskają się nadal Będą koło 15stego tak jak chciałeś. Chyba
  14. Ja też w Promajna już mam zaklepane 100e za apartament 3 pokojowy z kuchnia i lazienka od 27 sierpnia będe daj info jak będziesz szczelimy jakąś butlę
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a coż to BSD?
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale koza I hebel się mały wydaję
  17. Będzie złotko w rozmiarze 15` stalówki Dzisiaj wpadły ulterki Może do końca tygodnia ogarnę foto razem z zaciskami na aucie Sory za czystość auta myjnie mma daleko I teraz rarytasik w sobotę montaż Dziękówa Tomek
  18. Piękna jest Mi tutaj brakuje jakiegoś elementu w innym kolorze.. Np ranty felg
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Magik widzę że ze skillem fotografowania jesteśmuy na podonnym poziomie Zrób jakieś ładne foto. Gwint już finalnie ustawiony?
  20. Ja już w zasadzie zarezerwowałem kwaterę na te wakacje Okolice Makarskiej Leci ktoś w okolicach 25 sierpnia?
  21. Niestety taki chlam robią, pozostaje jeździć ręcznie robionym rolls roycem albo stara b5 Może nie koniecznie chłam tylko np b6 już najmłodsze nie są a na tą piastę stale spore siły działają
  22. Daje rade felga i spas:kox: Tapnięte z SGS5
  23. To leciało teraz w niedzielę?
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tą będziesz oglądał? Czy coś jeżdzącego masz na oku?
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    v8 to kocur, wiadomo. hehe z v12 byłbyś chyba pierwszy, bo nie znam takiego projektu Jeszcze sam nie wiem co będzie ale v12 to chyba napewno by nie wlazlo ni chyba że ryjek by przespawal trochę dalej :-P narazie jadę obejrzeć v6 ale napewno przed zakupem będę oglądał v8 i zobaczymy co rozum podpowie Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D Tam jest W12 Gruba patola ten silnik A czemu taka lipa? Ciekawe jak to mruczy W Phaetonie do wymiany oleju ponoć trzeba zwalać miskę pracuję pięknie ale koszt serwisu tego silnika jest chory. Daj info co to za c5 bo braciak szuka C5 może by łyknął jakbyś sie nie zdecydował. Chyba że angol

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.