Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej ja nie powiedziałem sprzedawcy że ma być tanio, tylko że maja być dobre odpowiednie dla mnie, a przez jego niekompetencje wpadłem w pułapkę, którą muszę rozwikłać No to Cię ewidętnie oszukał gdyż doskonale na pewno wie że ten towar to szit Do tico można założyć i nic więcej. z ciekawości jakiego koloru są klocki? czarne czy czerwone?
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D Tam jest W12 Gruba patola ten silnik
  3. Nie odróżnia avant sedan ale oska quattro tak i tu jest problem
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W robocie siedzę nie pogadamy chyba że tak po północy
  5. Przy pierwszej odsłonie lizaka to się zgodzę, ale począwszy od softu BOB7 moja S5 latała jak szalona. Muszę też dodać, że przez cały rok użytkowania telefon zaciął mi się chyba tylko jeden raz i to właśnie po wgraniu pierwszej wersji lizaka. Jeszcze 9 dni i rozpocznę przygodę z S6 Daj znać jak śmiga s6 bo też się powoli przymierzam
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Denerwujesz mnie Za ile te 2.7? Dawaj po zaciski bo się kurzą
  7. problemu one nie rozwiążą całkowicie. Mam to samo u siebie i teraz wywietrzniki załozone i trochę się tylko polepszyło. A masz może roletki? Mi się skrapla woda na dole okna właśnie od nich. Jak nie opuszczam jest git
  8. S5 wymiata ale nie na anku 5.0 Zdjęcia w zasadzie robi niezłe. Wyświetlacz jest nie do pobicia przez konkurencję Po aktualizacji czasem się zacina. Czasem go lubię czasem nie
  9. Klocki MS możesz reklamowac że piszczą pewnie dadzą drugie których możesz nie przyjąć i oddać sprzedawcy niech ugotuje na nich rosół. Sprzedaje wahacze MS a każdy kto pisze o coś innego z tej firmy mówie że nie sprzedam bo tandeta. Zarobek na tym dobry bo nie kosztuje to w zasadzie nic. Przednie klocki ms sprzedaje po 35zł Za ferodo musisz dać prawie 5 razy tyle. Trzeba było powiedzieć jasno sprzedawcy że ma być dobrze a nie tanio to by Ci sprzedał dobry towar
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakich akumulatorów? o co biega może jakoś pomogę Marcin trzeba zbadać ile ma zębów wysokość i średnicę tarczy Ale z tego co paczę to jak jest 228mm tarcza to większość do siebie pasuje
  11. O klockach Boscha słyszałem ale na temat tarcz nieTapnięte z SGS5
  12. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    nie wiem czy daje, wczoraj o 22 wróciłem dopiero od goscia... 150 km w jedna strone Nawet nie zauwazyłem ze kupiłeś. a wziałem skóre bo ile można prać tylną kanape bez elektryki i grzania.Ale maty dorezam. elektryke przeboleje Magic a moze wymianka? jakoś mnie skóra nie urzeka moge boczki przygarnąć dwa ze masz nie wysuwane podudzie te fotele mają wszystko oprócz koniobijki ...ja np chetnie bym zamienił je na szmaciaki w full elektryce z b7 Głupi jesteś Ja na szmaty patrzeć nie mogłem bo co chwila zakurzone i zaplamione Tutaj siedzi się tak samo zapach inny w aucie(nie używam zapachów) no i wsytarczy przetrzeć szmatą mokrą jak się zakurzą Zakupiłem jeszcze mleczko sonaxa zobaczymy czy pomoże coś przednim fotelom
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na co Ci to? tylko będzie błędami sypało jak u mnie
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk Są zaciski Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce To super git majonez :-) a gumki nowe masz? Jak będziesz miał wszystko razem z gumki i tarczami to wpadnę ;-) ale dziś napewno nie bo się wczoraj nachalem, a dziś powtórka więc jestem nie osiągalny :-D :-P Moim zdaniem v6 jest dobre jak komuś zależy na naprawdę szybkim pomykaniu i ostrymi startami ze świateł lecz ja wolę stać pod remiza i napawać się dźwiękiem pięknej v8 w kolorze yellow imola Gumki to sam sobie kup w aptece
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapytaj Bienka jemu robili na 2.7 zdecydowanie lepszy pomysł niż 4.2 może coś Ci pomoże Podpytam ale nie chce 2.7 chce kota który na postoju będzie mruczal :-) aż tak na przyspieszenie mi nie zależy wolę dźwięk Są zaciski Przyjeżdżaj je poskładać bo mi się nie chce
  16. już w zeszłym sezonie Kimi narzekał, że ma mało mocy- potencjał, to on ma, tylko auto nie dawało rady... to samo było w Redbull'u Vettel ma potencjał, ale auto musi być też na jego poziomie, dwa sezony temu, jak Lewis odszedł do mercedesa, technicy odpuścili sezon, by przygotowac nowy, lepszy bolid i Lewis jest mistrzem świata, teraz ferrari szykuje coś, co jest na dobrym poziomie, a odpuścil poprzedni sezon, bo wiedzieli, ze szkoda funduszy na to, żeby gonić mercedesa- to plany długoterminowe, nie na jeden wyścig, tylko sezony Kimi ma potencjał owszem przecież jest mistrzem świata Widzieliśmy to już w Lotusie gdzie w nie czołowym teamie wygrywał wyścigi Ogolnie to jemu właśnie kibicuje w F1 Tylko mam nadzieje że nie będą go traktować jako nr2 Chociaż znając życie tak będzie bo jak nie ma lidera to dzieją się takie rzeczy jak w mercedesie, gdziena Spa Rosberg wyeliminował z walki Hamiltona Ferrari musiało dobrze pogrzebać przy silniku W tamtym sezonie mowlili że róznica mocy mercedesów może dochodzić nawet do 90KM w porównaniu z resztą stawki i tak to niestety wyglądało No można powiedzieć że wyścig mieli w większości czasu pod kontrolą Przewaga 10sek na mecie. A Hamilton widzę że jak nie jedzie pierwszy to zaraz kończą mu się gumy Nie ważne który typ nerwowo jedzie i mu nie wychodzi i prawie Rosberg go dogonił
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poka jak jozkowe wyszły? Jeszcze nie zrobiona druga Jozek nie ma piniendzy na tarcze i klocki a jak dam 1 szt żeby pomalowali na niebiesko i 2 na czerwono to 100zł nie moje
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zielony?
  19. To nie tak. Musieli wykonać mocny skok technologiczny. No i doszło do budżetu 150mln euro. Spójrz na Raikonena. Nie wiem czy w tamtym całym sezonie wyprzedził tyle bolidów co na Sepang Wątpię że tak mu skill skoczył
  20. Tomek a do E46 jakiś upgrade ćwiczyłeś? Kumpel ma 280mm bodajże przód i chce perforowane oz Czekam na moje złotka
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Bielun miałem Ci blaszki zrobić chyba co? Bo chyba nie zrobiłem jeszcze a fpiertol chcesz? Koło 15ego chce miec je na chacie!!! O kurde
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak... sobie do Waszego wątku zaszedłem :kox: i jak wrazenia..? Bielun miałem Ci blaszki zrobić chyba co? Bo chyba nie zrobiłem jeszcze
  23. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Te kseroboj Zdarzyłem kupić sporty w skórze Daje radę skóra co?
  24. Wandej odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    duffy to co B8 kiedy wpada?
  25. Jak iTy masz problem Wszystkie te firmy mają produkty o takiej jakości że na pewno się nie zawiedziesz. Co byś nie wziął będziesz zadowolony. Więc rozważ ceny ewentualnie kolory pudełek bo też się różnią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.