Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale co chcesz zrobić? zakodować? jak tak to napisz do cwiara
  2. Ja na tył do q sprzedaję tarcze brembo i klocki ferodo. Każdy chwali
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karol hajs poszedł
  4. To chyba nie jest wydech z b7 tylko b6. B7 miała 4 końcówki
  5. gdzieś nabył? Też chyba musze bo moje kw się kończy
  6. Czyli co,sprężyna się wypracowała?Amorki mam chyba Sachs a sprężyny eibach.Autko dosyć nisko siedzi,od ziemi do nadkola ma 62cm na 16"feldze.Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Świeżo zakładałeś eibacha? Jak tak może się ułożyć po kilkuset km
  7. Bialy raczej nie ma szans. Z przodu są dosyć długie springi a odboje malutkie. Suli hamuje zestaw trochę?
  8. Oj piękny kawalerze w b6 to chyba tej felgi nie było. Tymbardziej że potrzebowałeś pierścieni Chciałeś może B8 napisać?
  9. Kurcze jednak z a6 Właśnie miałem pisać ze jakaś dziwna ta fela
  10. Cena mega bo klocki sa od b5 U mnie masz za 550zł bodajże zestaw z wysyłką do b6
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po co Ci 5w30? To nie olej do 1.8t Zalej synthoila i tyle
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obecne rs3 ma chyba takie fabrycznie. Wcześniejsze miało też ale tylko z przodu, z tyłu były chyba węższe delikatnie.Z ciekawostek to r8 na przedniej osi też takie miało Potrzebuje auto, ktore mialo 4x takie opony fabrycznie... do reklamacji opon Nie żartuj że wymagają żeby gumy były w rozmiarze seryjnych Zwerknij golfy nowe gti na haldexie
  13. Kolega od 1.8t masz klocki Ferodo o nr fdb1717 jak chcesz to mam takie w ofercie. Kolega od klocków tylnich bierz fdb1083 nie mają tych blaszek które zakłada się na jarzma jak np w golfie. U nas się tego nie montuje
  14. Ja już się doczekać nie mogę Jaką trasą najlepiej jechać? 4o + 19` i pełen bagaj
  15. witam. czy 300 ml oleju dolewki na 1000 km to dużo.?? mam problem z tym poborem oleju. olej wlany mam motul 10 w 40 synergie +. wymieniłem krociec odmy bo troszke pociło się olejem przy uszczelce po wymianie teraz nie ale zamierzam sie do kupna i wymiany odmy tej gruszki w ASO cena 202 zł czy jest sens wymieniać, jak sądzicie pomożę coś ta wymiana zeby zejść mniej w łykaniu tego oleju.?? z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam Nie pomoże. Wręcz sprawny źle skonstruowany układ może tylko pogorszyć sprawe
  16. FDB1717(p) FDB1083(t) jak chcesz zakupić najtaniej na forum pisz
  17. Cieszy mnie to bo 18 to juz sporo
  18. A 345mm z esy hebel? 17` jakąś można na to założyć?
  19. każde zestawy tak zostawiają
  20. trw moze idzie upchnac. On jest mniejszy chyba od ate 320mm
  21. Mordo wypiłem pare piwek... ale co ty opowiadasz ze stalowa 16 nie wejdzie na zacisk 320.... ? No nie spotkałem się z taką stalówka A Tobie się nie poy..alo z 312mm lub z 17`?
  22. Wtedy ogarnicza Cie tylko koszt blachy i hammerite
  23. Raczej to nie będzie przyczyną Ja miałem kiedyś conti na 9j 235 szerokie i nic się nie działo. Chociaż przeciążenia opon w Twoim aucie są ogromne
  24. Tak zimówka nie wejdzie
  25. chyba zaszła jakaś pomyłka lem nie robi tarcz vhttp://google.plczesc/tarcza-hamulcowa,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,1-6-100km,5-253-4613-100032-0-35-1415602.html a to co jest ? Masz zacisk ate z pełną tarczą 288mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.