Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Niestety zawsze za każdą duperele w audi trzeba dopłacać. Zauważcie ze sporo marek ma tzw pakiety wyposażenia. Tańsze lepsze i najlepsze. U nas był tylko s-line(aż) a resztę każdy konfiguruje pod siebie. W b6 nawet zamek schowka był za dopłatą także to się nie zmieniło. Mówisz ze bmw ma lepsze wyposażenie seryjnie? E46 czyli bezpośredni konkurent b6 nie miał nawet w standardzie klimy. B6 miała 2 strefy climatronic. Według mnie audi zaczyna się gdzie kończy się vw skoda itp. Czyli duże jednostki napędowe i quattro. Niemców stać było na audi to kupowali a wyposażenie używek które kupujemy zależy od ich widzimisię. Jeżeli chce się auto z wyposażeniem pod siebie to idzie się do salonu. I tutaj powstaje problem bo za kwotę na 2 letnie audi kupimy spasiona Skodę. A nie oszukujmy się marketing marketingiem ale jakość wszytkiego w s kodzie i audi nadal się różni. Tapnięte z SGS5
  2. Nie muszą. To zwykłe klocki drogowe z homologacją. Tylko dsy opłaca się zakładać w setupie minimum 320mm Jakbyś chciał zrobić taki setup pisz
  3. Wandej odpowiedział(a) na miszka temat w Audi A4 B6
    W niedzielę Ci spiszę te nr`ki ok?
  4. Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada tak to u Ciebie nocą wygląda Leże Ci flaszkę za tą sytuację z felunkiem ale mi się plany poprzestawiały No to będę leżał z browarkiem sobie na basenie
  5. Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem
  6. Tak śmiało możesz rozbierać
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwsza męska decyzja jaką usłyszałem od Ciebie.... Ty żyjesz?Pewno hasło do forum "zgubiłeś"
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Jak sedan poproszę link na pw. Oczywiście jeśli kosztuje połowę rynkowej ceny
  9. Sciąga łatwo i na pewno ich nie uszkodzisz ale założyć je to porażka
  10. Wszystkie gumki trzeba wyciągać Trzeba było mówić bym nie zmieniał
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciężki temat.
  12. Tak to satyna. Ciężki temat tak pomalowac
  13. Ja mam całkiem odmienne zdanie. Jak dla mnie dają rade W ogóle auto na tych rotorach zrywa papę z dachu Szacun
  14. Nigdy nie sprzedawałem nie pomoge
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam czujnik. Nie wiem czy auta z fisem nie miały po prostu
  16. mordo komplet fajny ferodo i tarczeoz to 300zł wiec nie ma co kombinowac chyba
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co zrobić... Ludzie którzy stworzyli ten wątek zostali usunieci. Tapnięte z SGS5
  18. Tyle za nie zapłaciłeś? Te przody ja sprzedaje po 190zl Tapnięte z SGS5
  19. Co do oleju to bardzo sie mylisz . Jego jakosc ma duze znaczenie , jak ze wszystkim w życiu. Mam kontakt z osoba ktora wiele lat przepracowala w ASO audi. Jest mechanikiem i pamieta jak przyjezdzaly pierwsze ALT z problemem olejowym i samo aso nie wiedzialo co robic. Testowali wszystko podobnie jak my , skonczylo sie na tym ze silnik zostal oddany do ekspertyzy i werdykt byl jeden wytarte tuleje cylindrow w "jajko" oraz pierscienie olejowe do wymiany. Od tamtego czasu ASO upartym klientom wymienialo blok silnika oraz dawalo inne tloki z pierscieniami. Po czym problem znikal. Jako ze znajomy nie jest juz pracownikiem ASO poprosilem go o zdobycie informacji jakie to byly tloki i pierscienie. Niestety problem z blokiem i tulejami jest taki , ze tuleje sa dosc cienkie i nie bardzo jest co szliwowac , a wymiana calych tulei jest zbyt droga. Dziwne. Przecież auto nie miałoby w ogóle kompresji a na pewno niską. U mnie olej pobiera a kompresja jest po 13 na każdym garze. Nowe auto miało bodajże 13,6. Po za tym Michał pomyśl na tyle remontów nie jeden mechanik na pewno pomierzył tuleje i tłoki. Dev mówił że też robił kiedyś ALT. Total remont. Auto złożone przez jakiś czas nie brało oleju w ogóle dopóki się nie uszczelniło wszystko. Nowa odma itp. Później zaczęło brać tak jak zwykle Może ktoś pokusi się o założenie pierścieni z AWA czyli 2.0 FSI 150KM który oleju nie bierze. Nr AWA :06D 198 151 , nr ALT:06C 198 151 C
  20. Mam tył 300mm w fajnej kasie Prysnę na złoto żonie się spodoba
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po PL? Teraz trzeba mieć spięte poślady non stop

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.