Treść opublikowana przez Wandej
-
Czym jest Audi?
Niestety zawsze za każdą duperele w audi trzeba dopłacać. Zauważcie ze sporo marek ma tzw pakiety wyposażenia. Tańsze lepsze i najlepsze. U nas był tylko s-line(aż) a resztę każdy konfiguruje pod siebie. W b6 nawet zamek schowka był za dopłatą także to się nie zmieniło. Mówisz ze bmw ma lepsze wyposażenie seryjnie? E46 czyli bezpośredni konkurent b6 nie miał nawet w standardzie klimy. B6 miała 2 strefy climatronic. Według mnie audi zaczyna się gdzie kończy się vw skoda itp. Czyli duże jednostki napędowe i quattro. Niemców stać było na audi to kupowali a wyposażenie używek które kupujemy zależy od ich widzimisię. Jeżeli chce się auto z wyposażeniem pod siebie to idzie się do salonu. I tutaj powstaje problem bo za kwotę na 2 letnie audi kupimy spasiona Skodę. A nie oszukujmy się marketing marketingiem ale jakość wszytkiego w s kodzie i audi nadal się różni. Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie muszą. To zwykłe klocki drogowe z homologacją. Tylko dsy opłaca się zakładać w setupie minimum 320mm Jakbyś chciał zrobić taki setup pisz
-
zestaw serwisowy do AWX
W niedzielę Ci spiszę te nr`ki ok?
-
Wakacje w Chorwacji
Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem ehhh młody mimo że Cie nie lubię bo mnie wytroliłes.. to Ci powiem w tajemnicy że Jelena też ma basen także Panie będziesz mial taką petardunie że mucha nie siada tak to u Ciebie nocą wygląda Leże Ci flaszkę za tą sytuację z felunkiem ale mi się plany poprzestawiały No to będę leżał z browarkiem sobie na basenie
-
Wakacje w Chorwacji
Kasuj ten post ja dopiero tam będę na koniec sierpnia Bojka niestety była zajęta a chorwałem na ten basen Przeżyje i w jelenie z grillem i tarasem
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
320mm ate a ten na dole 288mm trw
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak śmiało możesz rozbierać
-
B6 DIVISION
Pierwsza męska decyzja jaką usłyszałem od Ciebie.... Ty żyjesz?Pewno hasło do forum "zgubiłeś"
-
B6 DIVISION
Tak. Jak sedan poproszę link na pw. Oczywiście jeśli kosztuje połowę rynkowej ceny
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Sciąga łatwo i na pewno ich nie uszkodzisz ale założyć je to porażka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wszystkie gumki trzeba wyciągać Trzeba było mówić bym nie zmieniał
- B6 DIVISION
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Tak to satyna. Ciężki temat tak pomalowac
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
do-it.pl
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Ja mam całkiem odmienne zdanie. Jak dla mnie dają rade W ogóle auto na tych rotorach zrywa papę z dachu Szacun
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nigdy nie sprzedawałem nie pomoge
-
B6 DIVISION
Ja mam czujnik. Nie wiem czy auta z fisem nie miały po prostu
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Nie trzeba było "zamiennika" behr kupić?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
mordo komplet fajny ferodo i tarczeoz to 300zł wiec nie ma co kombinowac chyba
-
B6 DIVISION
Co zrobić... Ludzie którzy stworzyli ten wątek zostali usunieci. Tapnięte z SGS5
-
Czy zrobiłem dobre zakupy?
Tyle za nie zapłaciłeś? Te przody ja sprzedaje po 190zl Tapnięte z SGS5
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Wejda:bag: Tapnięte z SGS5
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Co do oleju to bardzo sie mylisz . Jego jakosc ma duze znaczenie , jak ze wszystkim w życiu. Mam kontakt z osoba ktora wiele lat przepracowala w ASO audi. Jest mechanikiem i pamieta jak przyjezdzaly pierwsze ALT z problemem olejowym i samo aso nie wiedzialo co robic. Testowali wszystko podobnie jak my , skonczylo sie na tym ze silnik zostal oddany do ekspertyzy i werdykt byl jeden wytarte tuleje cylindrow w "jajko" oraz pierscienie olejowe do wymiany. Od tamtego czasu ASO upartym klientom wymienialo blok silnika oraz dawalo inne tloki z pierscieniami. Po czym problem znikal. Jako ze znajomy nie jest juz pracownikiem ASO poprosilem go o zdobycie informacji jakie to byly tloki i pierscienie. Niestety problem z blokiem i tulejami jest taki , ze tuleje sa dosc cienkie i nie bardzo jest co szliwowac , a wymiana calych tulei jest zbyt droga. Dziwne. Przecież auto nie miałoby w ogóle kompresji a na pewno niską. U mnie olej pobiera a kompresja jest po 13 na każdym garze. Nowe auto miało bodajże 13,6. Po za tym Michał pomyśl na tyle remontów nie jeden mechanik na pewno pomierzył tuleje i tłoki. Dev mówił że też robił kiedyś ALT. Total remont. Auto złożone przez jakiś czas nie brało oleju w ogóle dopóki się nie uszczelniło wszystko. Nowa odma itp. Później zaczęło brać tak jak zwykle Może ktoś pokusi się o założenie pierścieni z AWA czyli 2.0 FSI 150KM który oleju nie bierze. Nr AWA :06D 198 151 , nr ALT:06C 198 151 C
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Mam tył 300mm w fajnej kasie Prysnę na złoto żonie się spodoba
-
B6 DIVISION
Po PL? Teraz trzeba mieć spięte poślady non stop