Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. No wiadomo coś za coś. Wyglądaj po kiju ale 1bv dobrze się prowadzi no i można w 5 osób śmigać oporem. zależy kto ma jakie priorytety Ogólnie mam wrażenie że im zawiesznie w audi niżej m tym gorzej pracuje
  2. Wandej odpowiedział(a) na Robberto temat w Audi A4 B8
    Nic to nie da. Siadaj w auto i ostro pośmigaj aż będą się palić klocki.
  3. Nie chcesz sobie eibachów zamontowac? -30mm tylko od serii Albo springi z jakiegoś 1be fwd i siądzie ładnie
  4. A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś A widziałeś takie osłony w aucie bez quattro? to nie 320/288
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    phaeton
  6. jakiś murzyn Ci w aucie przysnął
  7. Wrzuć na mobile helmuty łykną za ładną kasę
  8. Wandej odpowiedział(a) na Robberto temat w Audi A4 B8
    No domysliłem się że nie przy przyspieszaniu Chodzi o to czy piszczy jak tylko dotkniesz delikatnie pedału czy przy mocnym przyciśnieciu
  9. Wandej odpowiedział(a) na Robberto temat w Audi A4 B8
    jeżeli pylą to dobrze bo mają pylić. Może nie tak zostały dobrane albo to jakaś srednia półka po prostu. Piszczą przy delikatnym dotkięciu czy cały czas?
  10. Nie męczysz do handlu trzeba odpowiadać
  11. Różnicy w hamowaniu nie odczujesz jedynie wygląd się poprawi
  12. Wandej odpowiedział(a) na Robberto temat w Audi A4 B8
    Witka. Jakie podzespoły zakupiłeś? Szybko jeździsz czy raczej po emerycku?
  13. Tam co drugi kierowca F1 to miejscowy Podatki zostają w kieszeni Verstappen ładnie się sam ostudził
  14. Panowie z tego co mówiąn komentatorzy bedziemy mieli audi w f1 Ponoć już nawet maja po cichu zbudowany silnik Bedzie ostro jak sie podobało monaco? Dawno takiej akcji nie było z utratą wygranej Według mnie Ricciardo powinien dostać 5sek jak Alonso za uderzenie w Raikkonena
  15. Cuber czym to hamuje z przodu? Dobrze widzę zaciski trw? Ostatnio widziałem C7 z zaciskami brembo z przodu i tak się zastanwiałem czy to standard czy może BiT
  16. Chcesz zdjęcie tapczana romów?
  17. Wandej odpowiedział(a) na rysuchom temat w 2.0
    pamiętajcie że nową uszczelkę przykręcą się tzw spirala Archimedesa czyli od wewnętrznych śrub po zewnętrzne. Inaczej naprężenia pokrywy spowodują wyciek od nowa. Chociaż i tak ciężko uszczelnić pokrywę zaworów w ALT Myślę że przez to żę jest plastikowa
  18. A traf takie. Tył rzadko się spotyka na allegro
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szarp za grill. Jedyne co to możesz zaczep urwać ale wszystkie nie pójdą
  20. Wandej odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślę że to już nie te lata co kiedyś i coś musi podolegać
  21. Pany wykupował ktoś z Was assistance na drogę?
  22. Cena mega bo klocki sa od b5 U mnie masz za 550zł bodajże zestaw z wysyłką do b6 no to u nas ten zestaw taniej Wandrzeju Tak ja wiem Ty mas wszystko taniej życia nie oszukasz ale Twoje ceny dają radę bo co niskie koszty to niskie koszty Wandziu Co ja będe polemizował.. Jak chcesz mogę Ci powiedzieć po ile i ile kupujesz ferodo. Jak trudnisz się rozdawnictwem to proszę bardzo Zimmermanna też najtaniej miałeś i nagle zamiast zimmermanna wychwalasz textara bo moich cen nie przeszkoczysz. A ja mam firmę dopiero ROK. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.