Treść opublikowana przez Wandej
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
zenvo to marka samochodu
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
No wiadomo coś za coś. Wyglądaj po kiju ale 1bv dobrze się prowadzi no i można w 5 osób śmigać oporem. zależy kto ma jakie priorytety Ogólnie mam wrażenie że im zawiesznie w audi niżej m tym gorzej pracuje
-
piszczace klocki
Nic to nie da. Siadaj w auto i ostro pośmigaj aż będą się palić klocki.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Nie chcesz sobie eibachów zamontowac? -30mm tylko od serii Albo springi z jakiegoś 1be fwd i siądzie ładnie
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Auto stoi jak na 1BA 17` to są?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A mogę prosić nr tych osłon na przod pod 345 i tyl na 300 i 330 bo nie wiem jakie wlecą , pod Quattro jeśli to różnica jakaś A widziałeś takie osłony w aucie bez quattro? to nie 320/288
- B6 DIVISION
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
jakiś murzyn Ci w aucie przysnął
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wrzuć na mobile helmuty łykną za ładną kasę
-
piszczace klocki
No domysliłem się że nie przy przyspieszaniu Chodzi o to czy piszczy jak tylko dotkniesz delikatnie pedału czy przy mocnym przyciśnieciu
-
piszczace klocki
jeżeli pylą to dobrze bo mają pylić. Może nie tak zostały dobrane albo to jakaś srednia półka po prostu. Piszczą przy delikatnym dotkięciu czy cały czas?
-
[ASN] Tarcze tył nawiercane
Nie męczysz do handlu trzeba odpowiadać
-
[ASN] Tarcze tył nawiercane
Różnicy w hamowaniu nie odczujesz jedynie wygląd się poprawi
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
- piszczace klocki
Witka. Jakie podzespoły zakupiłeś? Szybko jeździsz czy raczej po emerycku?- F1, Rajdy i Motorsport
Tam co drugi kierowca F1 to miejscowy Podatki zostają w kieszeni Verstappen ładnie się sam ostudził- F1, Rajdy i Motorsport
Panowie z tego co mówiąn komentatorzy bedziemy mieli audi w f1 Ponoć już nawet maja po cichu zbudowany silnik Bedzie ostro jak sie podobało monaco? Dawno takiej akcji nie było z utratą wygranej Według mnie Ricciardo powinien dostać 5sek jak Alonso za uderzenie w Raikkonena- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Cuber czym to hamuje z przodu? Dobrze widzę zaciski trw? Ostatnio widziałem C7 z zaciskami brembo z przodu i tak się zastanwiałem czy to standard czy może BiT- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Chcesz zdjęcie tapczana romów?- olej w gniezdzie świecy
pamiętajcie że nową uszczelkę przykręcą się tzw spirala Archimedesa czyli od wewnętrznych śrub po zewnętrzne. Inaczej naprężenia pokrywy spowodują wyciek od nowa. Chociaż i tak ciężko uszczelnić pokrywę zaworów w ALT Myślę że przez to żę jest plastikowa- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A traf takie. Tył rzadko się spotyka na allegro- B6 DIVISION
Szarp za grill. Jedyne co to możesz zaczep urwać ale wszystkie nie pójdą- Siłownia
Myślę że to już nie te lata co kiedyś i coś musi podolegać- Wakacje w Chorwacji
Pany wykupował ktoś z Was assistance na drogę?- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cena mega bo klocki sa od b5 U mnie masz za 550zł bodajże zestaw z wysyłką do b6 no to u nas ten zestaw taniej Wandrzeju Tak ja wiem Ty mas wszystko taniej życia nie oszukasz ale Twoje ceny dają radę bo co niskie koszty to niskie koszty Wandziu Co ja będe polemizował.. Jak chcesz mogę Ci powiedzieć po ile i ile kupujesz ferodo. Jak trudnisz się rozdawnictwem to proszę bardzo Zimmermanna też najtaniej miałeś i nagle zamiast zimmermanna wychwalasz textara bo moich cen nie przeszkoczysz. A ja mam firmę dopiero ROK. Pozdrawiam - piszczace klocki